تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 13 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 130

نام تاپيک: مطالعه جمعی کتب هری پاتر

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

1- عجیبه که دامبلدور در شروع کتاب حتی یک بار هم مک گونگال رو به اسم کوچیکش (مینروا) صدا نمیکنه! حتی با وجود اینکه مک گونگال، اونو با اسم کوچیک صدا کردش! مگه اینا تو هاگوارتز و محفل یار و یاور هم نبودند!
    نميدونم اما به طور مبهم يادمه كه چند جا مينروا صداش ميكنه!

2- دامبلدور به مک گونگال میگه من یه عمره تلاش کردم به مردم بگم اونو با نام واقعیش یعنی ولدومرت صدا کنن!! آخه دامبی جون! اسم واقعی اون که تام ریدله!!
    اره شايد سوتي رولينگ باشه! اما تا جايي كه يادمه تو كتاب هاي بعدي (مثلا تو كتاب 5 اونجايي كه باهاش درگير ميشه) همون تام ريدل صداش ميكنه!
    Last edited by shifter; 17-11-2010 at 19:05.

2. 3 کاربر از shifter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز molaali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    همين نزديكي

پيش فرض

من الان واقعاً نمی تونم دوباره کتاب ها رو بخونم ولی برای اینکه یادی از اون دوران بکنم! حتماً این تاپیک رو دنبال میکنم.
    شما بخونین نکات جالب رو یادآوری بکنید. بخصوص این سوتی ها که حسین جان بهش اشاره کردند!

4. 2 کاربر از molaali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Maggy_P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

2- دامبلدور به مک گونگال میگه من یه عمره تلاش کردم به مردم بگم اونو با نام واقعیش یعنی ولدومرت صدا کنن!! آخه دامبی جون! اسم واقعی اون که تام ریدله!!
    خوب اینجا منظور از نام واقعی همون لقب بوده.
    میخواسته بگه مردم بیخودی از یک اسم میترسن.

+
    همونطور که توی کتاب 2 به هری میگه ... کمتر کسی اونو به اسم واقعیش میشناسه.

6. 2 کاربر از Maggy_P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب منم سعی میکنم به زودی بپیوندم بهتون ولی خب بعضی از ایرادارو میتونم رفع بکنم چون حافظم به نسبت خوبه و خیلی از قضایای کتابو یادمه

3.دیدالوس دیگل همون دست پا چلفتی و خنگه بود؟؟؟همونی که همش دله دزدی میکرد؟
    نه
    اون ماندانگاس فلچر بودش

- خانم فيگ چي بود؟ ميدونم جادوگر نبود اما يه چيزي بود كه الان يادم نمياد..فقط يادمه به خاطر اينكه هري يه بار از طلسم براي دور كردن ديوانه ساز ها استفاده كرده بود(زير سن قانوني) و به خاطرش رفته بود دادگاه اونم اومده بود شهادت داده بود!
    فشفشه بود
    کسایی که از خانواده جادویی بودن ولی استعداد جادو کردنو نداشتن و قدرتشون به قول خودت کور بود

6- آخر کسی جریان زخم دامبلدور رو فهمید که چطور رو زانوی چپش ایجاد شده؟
    یه سری میگفتن ممکنه تو مبارزش با گریندلوالد ایجاد شده باشه ولی هیچوقت به طور رسمی تایید نشدش
    بعدشم فکر نمیکنم که کسی توی یه دوئل جادویی طرف مقابل رو طلسمی بکنه که باعث بشه نقشه مترو لندن رو زانوش بیاد

8. 7 کاربر از بردیا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه iman0007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    دیوونه خونه

پيش فرض

نقل قول:
    3.دیدالوس دیگل همون دست پا چلفتی و خنگه بود؟؟؟همونی که همش دله دزدی میکرد؟
    نه
    اون ماندانگاس فلچر بودش
    پس این کدوم پدر سوخته ای بود؟؟؟اسمش خیلی آشناست...از دار و دسته ولدمورت نبود؟

10. این کاربر از iman0007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز koroshfe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

پيش فرض

در رابطه با اون زخم که شاید اصلا وجود خارجی نداشته باشه و منظور دامبلدور خوبی در ظاهر بدیه.یعنی یه زخم می تونه گاهی اوقات مفید باشه.
    شما فرض کنید یه عالمه اطلاعات تو سرتونه.یکی ازتون یه سوالی می پرسه.خیلی کله می خواد از اول تا آخرو بگی و آخر سر هم یارو داره سرشو می خارونه.پس مثل دامبلدور برای توضیحات بیخود و اضافی بی کله باشید.

12. این کاربر از koroshfe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز koroshfe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

پيش فرض

و در ضمن سواله 5 اون آقا(یا خانوم(به خدا نمی دونم)):سیریوس یه مدت تو محفل نبود.دقیقا 13 سال.و قضیه ی این موتور هم بین این 13 ساله.
    راستی چرا حرف تو دهن رولینگ می ذارین؟کی دامبلدور گفته نمی دونسته که موتور سیریوس اله موتور سیریوس بله؟

14. این کاربر از koroshfe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پس این کدوم پدر سوخته ای بود؟؟؟اسمش خیلی آشناست...از دار و دسته ولدمورت نبود؟
    نه جزو محفل بودش
    همونیم بود که تو کتاب آخر خاله و شوهرخاله و دادلی رو با عضو دیگه محفل ققنوس(هستیا جونز)بردن که محافظت کنن

16. این کاربر از بردیا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض

به به ... ما هم اين چندين صفحه رو خونديم و بسي جواب گشتيم !

اما خداييش ... اون فصل اول ... خيلي خيلي اعصاب خورد كن بودش ! البته نه الان ! اون اول كه تازه رفته بودم هري پاتر رو بخونم ، وقتي فصل اول رو خوندم اعصابم در حد تيم ملي داغون شد كه چرا پول مفت براي اين كتاب چرت دادم و كتاب رو هم انداختم يه گوشه !

6 ماه بعد كه به خاطر كلي تعريفي كه شنيده بودم رفتم دنبالش و فصل دوم رو خوندم ، بعد ديگه عاشقش شدم !!

پ ن : حتما فهميدين كه در لفافه گفتم اسمه منم اضافه كنين ديگه نه ؟ :دي

18. 3 کاربر از Gam3r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

خوب اینجا منظور از نام واقعی همون لقب بوده.
    میخواسته بگه مردم بیخودی از یک اسم میترسن.

+
    همونطور که توی کتاب 2 به هری میگه ... کمتر کسی اونو به اسم واقعیش میشناسه.
    حرف شما متین! اما فکر کنم دامبلدور اساسا با اسم ولدمورت مشکل داشت... زمانی که ولدمورت (تو کتاب 6) میاد به هاگوارتز و واسه استخدام شدن درخواست میکنه، دامبلدور مدام با اسم تام صداش میکنه!! همین تام صدا کرنه دامبلدور تو رویارویشون در پایان کتاب پنج هم مشاهده میشه... درسته کمتر کسی اونو به اسم واقعیش میشناسه، اما حداقل اونایی که تو هاگوارتز درس خونده بودن که میشناختنش! (هاگرید فراموش نشه!)
    بعدشم فکر نمیکنم که کسی توی یه دوئل جادویی طرف مقابل رو طلسمی بکنه که باعث بشه نقشه مترو لندن رو زانوش بیاد

در رابطه با اون زخم که شاید اصلا وجود خارجی نداشته باشه و منظور دامبلدور خوبی در ظاهر بدیه.یعنی یه زخم می تونه گاهی اوقات مفید باشه.
    شما فرض کنید یه عالمه اطلاعات تو سرتونه.یکی ازتون یه سوالی می پرسه.خیلی کله می خواد از اول تا آخرو بگی و آخر سر هم یارو داره سرشو می خارونه.پس مثل دامبلدور برای توضیحات بیخود و اضافی بی کله باشید.
    یعنی شما میخواید بگید دامبلدور مرض داشته و شوخی کرده که رو زانوی چپش زخمه جادویی داره؟
    و در ضمن سواله 5 اون آقا(یا خانوم(به خدا نمی دونم)):سیریوس یه مدت تو محفل نبود.دقیقا 13 سال.و قضیه ی این موتور هم بین این 13 ساله.
    راستی چرا حرف تو دهن رولینگ می ذارین؟کی دامبلدور گفته نمی دونسته که موتور سیریوس اله موتور سیریوس بله؟
    بنده رو میگید؟! به قول ولدمورت "من مرد نیستم! مافوق مافوق یک مرد هستم"!!! حسین صدام کن دادا!
    عین جمله دامبلدور تو کتاب یک:
    دامبلدور: این موتورسیکلت رو از کجا آوردی؟
    هاگرید: سیریوس بلک جوون اینو بهم قرض داده!
    Logical Deduction: دامبلدور تا اون موقع از موتور سیریوس بی خبر بوده! با اینکه سیریوس تو محفل بودش!!

20. 3 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •