تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 87 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 864

نام تاپيک: معرفی بازی های آنلاین فلش

اگه نباشه جاش خالی می مونه mntkal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    عجیبه!

پيش فرض

اونی که دست و پاشو میکنه باحال بود ، اخریه هم چرته بازی نکنین!

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

به این باحالی داداش
    اولین بار البته خیلی بیشتر فاز میده

بعد اینکه game over شدی میتونی رکورد خودتو ثبت کنی!!

4. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

6. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض eco-ego

بازی می شه گفت سیک استراتژیک داره باید در 6 دقیقه سعی کنید کارایی انجام بدید که هم به نفع طبیعت باشه هم یه نفع این آدمی که توی بازی است. گرافیک کار و انیمیشنش قشنگه. کلا تو این بازی سعی شده که اثر فعالیت ها رو بر محیط زیست ببینیم. در آخر هم چندین توصیه برای حفظ محیط زیست می ده. کلا برای همه یه بار بازی کردنش ضرر نداره ولی فکر کنم خیلی زیاد به درد این می خوره که به بچه ها یاد بدید که کارایی و انجام بدند که محیط زیستو به خطر نندازه. در ضمن اگر خیلی به محیط زیست اهمیت بدی آدمه می میره گیم اور می شی و بر عکس. ایده جالبی بود برای مطرح کردن مسئله حفظ محیط زیست هر چند به نظرم می شد بهتر از اینم باشه.

اینم عکس محیط بازی

اینم آدرس بازی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سبز باشید

8. این کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

به این باحالی داداش
    اولین بار البته خیلی بیشتر فاز میده

بعد اینکه game over شدی میتونی رکورد خودتو ثبت کنی!!

کلا نظر هر کسی محترمه. ولی خوب بازی هایی مثل همون بازی مزرعه که دوستمون معرفی کردند و این بازی آخری که من معرفی کردم هدفی غیر از سرگرمی تنها دارند یه حالت آموزشی با هدف خاص دارند. این بازی مزرعه سعی می کنه مشکلات آدم ها رو تو مناطق محروم جهان مطرح کنه و اینکه چه امکاناتی برای یه زندگی نیمه مرفه نیازه و این بازی محیط زیستی هم معلومه دیگه برای چی ساخته شده. هر چند خوب هرچه انیمیشن و رنگ و روی بازی بهتر باشه آدمو بیشتر جذب می کنه و شاید اثر بیشتری داشته باشه.

دوست عزیز mntkal اگر شمام بازی رو از نظر خودت می پسندی بیا اینجا معرفی کن که همه استفاده کنند. ما خوشحال می شیم.

10. این کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

کلا نظر هر کسی محترمه. ولی خوب بازی هایی مثل همون بازی مزرعه که دوستمون معرفی کردند و این بازی آخری که من معرفی کردم هدفی غیر از سرگرمی تنها دارند یه حالت آموزشی با هدف خاص دارند. این بازی مزرعه سعی می کنه مشکلات آدم ها رو تو مناطق محروم جهان مطرح کنه و اینکه چه امکاناتی برای یه زندگی نیمه مرفه نیازه و این بازی محیط زیستی هم معلومه دیگه برای چی ساخته شده. هر چند خوب هرچه انیمیشن و رنگ و روی بازی بهتر باشه آدمو بیشتر جذب می کنه و شاید اثر بیشتری داشته باشه.

دوست عزیز mntkal اگر شمام بازی رو از نظر خودت می پسندی بیا اینجا معرفی کن که همه استفاده کنند. ما خوشحال می شیم.

آخه من 2 ساعته دارم پستتو می خونم میگم خدا برا کی داره این طوری می نویسه (بجز من و تو که کسی سر نمی زنه )
    بعد که رسیدم به خط آخر و گفتی mntkal تازه فهمیدم
    + من فکر می کردم که mntkal هم خودتی اصن دقت نکرده بودم به خاطر همون فکر کردم اون نظر برا خودت
    همچنین اون اولم گفتم اون نقل قول از خودت چه ربطی به موضوع داره (نقل قول mntkal فکر کردم برای خودته )

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

واقعا چنین بازی های و بازی Limbo (نمی دونم بازی کردید یا نکردید) از نظر من خارق العاده ان
    بازی Limbo جدا از اینکه بازیه خارق العاده ای بود با کوتاه بودنش مانع از اعتیاد به بازی و صرف وقت زیاد میشد
    و همچنین چنین بازی های که هدف والا و خارق العاده ای دارن!!!
    Last edited by Iloveu-ALL; 23-07-2012 at 11:16.

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض sift head

این یکی بازی خشنی است. سری های مختلفی ازش ساختند. سیک بیشتر بازی ها شوتینگ یا تیر اندازی است، که می تونه به صورت تک تیر انداز باشه یا بازی ای اکشن تر باشه که باید ماموریت ها رو در نقاط مختلف شهر به انجام برسونی و بازی اکشن تر می شه. شخصیت اصلی بازی وینی است که خلاف کار حرفه ای است. دوتا شخصبت فرعی که یک دختر و یک سامورایی است هم به بازی اضافه می شوند و حتی بازی های مستقل خودشونو هم دارند.کلا تو بازی های آنلاینی که با فلش ساخته می شه با موضوع تیراندازی خیلی بازی های خوش ساختی است از نظر موضوع و داستان و گرافیک و انیمیشین. البته من همه بازی هاشو بازی نکردم و بیشتر فقط چند مرحله ازونارو امتحان کردم. چندتا از سری وردش و دو سه تا دیگرو امتحان کردم ولی در کل فکر کنم به درد بچه های کوچیک نمی خوره بازیاش خشنه و بزرگونه. احتمالا باید زبان انگلیسی رو هم تا حدی بلد باشید که بفهمبد ماموریت ها چیه و اگر نه ممکنه تو یه جاهایی گیر کنید و ندونید باید چی کار کنید. البته این مورد آخر برای همه بازی ها بر قرار نیست.

کد
    کد:

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

آخه من 2 ساعته دارم پستتو می خونم میگم خدا برا کی داره این طوری می نویسه (بجز من و تو که کسی سر نمی زنه )
    بعد که رسیدم به خط آخر و گفتی mntkal تازه فهمیدم
    + من فکر می کردم که mntkal هم خودتی اصن دقت نکرده بودم به خاطر همون فکر کردم اون نظر برا خودت
    همچنین اون اولم گفتم اون نقل قول از خودت چه ربطی به موضوع داره (نقل قول mntkal فکر کردم برای خودته )

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

واقعا چنین بازی های و بازی Limbo (نمی دونم بازی کردید یا نکردید) از نظر من خارق العاده ان
    بازی Limbo جدا از اینکه بازیه خارق العاده ای بود با کوتاه بودنش مانع از اعتیاد به بازی و صرف وقت زیاد میشد
    و همچنین چنین بازی های که هدف والا و خارق العاده ای دارن!!!
    نه بابا غیر منو تو یه چند فر دیگم سر می زنند حتما و اگر نه آمارش به 300 خورده ای بازدید نمی رسید ولی خوب همکاری نمی کنند بیاند اونام دوتا بازی معرفی کنند یا تشکر کنند ولی خوب مهم نبست همین که منو تو هستبم کافیه.

لیمبو رو بازی کردم یه شب ریختمش بعد گفتم برم بازی کنم ببینم محیط بازی چیه همون شب تمومش کردم

machiarium هم قشنگه اگه تا حالا بازی نکردی این پایین آدرس دموی آنلاینشو می زارم سر بزن خوشت اومد دانش کن البته فک کنم باید کرک شدشو دان کنی. از این بازی های کلیکیه و فکری.
    کد:
    درسته که بازی ها کوتاهه ولی من یه ذره معتاد شدم چون به وفور تو نت پبدا می شند آدم هی می گه ببینم این یکی چجوریه.

البته همه بازی ها خوب نیست. خیلیاشون تکراریه و خلاقیتی ندارند. ولی بعضیاشون واقعا فکر جدید و نویی پشتشونه و اون که درستشون کرده کلی از خودش خلاقیت در کرده و من واقعا با اون بازیا حال می کنم در عین سادگی و استفاده از امکانات کم یه بازی جذاب خلق می شه. اصلا برای همینم این تاپیکو باز کردم.

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام این یکی از این بازیاست که فقط با کلیک پیش می ره ایرانیه مال خود بچه های اینجاست
    این آدرس تاپیکش:
    کد:
    اینم آدرس خودش:
    کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •