تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: League Of Legends | Riot Games

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض League Of Legends | Riot Games

با سلام.
    دوستان عزیز امروز می خوام یه بازی بسیار جذاب آنلاین را براتون معرفی کنم که مطمعنا بسیاری از شما قبلا با این بازی آشنا شدید.
    بازی زیبای لیگ افسانه ها یا همان League Of Legends ساخته شرکت Riot Games با همکاری یکی از سازندگان DotA یعنی Guinsoo در سالهای اخیر جایزه بهترین و پر طرفدار ترین بازی آنلاین را دریافت کرده است و در سدر جدول بازی های محبوب آنلاین قرار گرفته است.

مزایا نسبت به DotA:
    1. گرافیک بسیار بالا تر
    2. داشتن سرور اختصاصی در کشور های ترکیه ، برزیل ، دو سرور در اروپا ، آمریکا و ... .
    3. حضور بازیکن ها از تمامی دنیا با هر سنی
    4. و ...

گیم پلی تقریبا تو مایه های همون DotA
    من در زیر تصاویری از این بازی را قرار می دهم بعد راهنمایی ها برای ثبت نام بهتر.
    توجه: در صورتی که بازی برای شما مشکل بود یا شما DOTA را بازی نکردید یا هر گونه مشکلی داشتید از قبیل:
    باز نشدن درست بازی ، مشکلات آپدیت ، مشکل در گیم پلی و ... کافی است در همین فروم پست بگذارید تا پاسخ شما را بدهم یا با من با آدرس ایمیل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در تماس باشید. من و دوستانم در حال هماهنگی برای ایجاد یک سرور در ایران می باشیم از این رو ارتباطات زیادی با ادمین ها و ساپرتر های این بازی داریم و هیچ سوالی را یس پاسخ نمی گذاریم.

بازی شامل سه map مختلف است که عبارت اند از:

1. The Twisted Treeline یا مپ 3 به 3
    2. Summoners Rif یا مپ 5 به 5
    3. Dominion که یک مپ خواص از بازیه

برای ثبت نام:

این لینک وبسایت اصلیه که می توانید از آنجا هم ثبت نام کنید و هم بازی را دانلود کنید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم لینک ثبت نام کمکی که اگه لطف کنید و از این لینک ثبت نام کنید ممنون می شم.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4f99226d6d503717390962

طریقه ثبت نام:

1. به یکی از لینک های بالا بروید
    2. Username و password خود را بنویسید (توجه: Username شما تو بازی نمایش داده نمی شود و فقط برای ورود است. نامی که درون بازی نمایش داده می شود را بعدا داخل بازی تعیین می کنید.)
    3. آدرس ایمیل خود را صحیح وارد کنید.
    4. مهم: در این قسمت نوشته ای هست با نام Region که جلوی آن نوشته EU Nordic and East . بر روی نوشته جلوییش به نام Change کیلیک کنید و سرور خود را EU West قرار دهید(هردو سرور EU برای ایران خوب است اما تعداد ایرانی ها در سرور EU West بیشتر است.)
    5. کد امنیتی را وارد کرده و بر روی Play For Free کلیک کنید.
    6. حال برای تکمیل ثبت نام اگر صفحه ای از شما Summoner Name را درخواست کرد آن را Treache وارد کنید و ثبت نام را کامل کنید.

برای دانلود بازی:
    حجم بازی 4-5 گیگ هست اگر نمی توانید آن را دانلود کنید من وبلاگ معتبری را برای خرید آن به شما معرفی می کنم.
    برای خرید:
    http://leagueoflegends.shoploger.com/ (توجه: هزینه را پس از دریافت بازی پرداخت می کنید.

برای دانلود: https://signup.leagueoflegends.com/en/signup/redownload

برای دریافت فیلم آموزشی بازی(ساخته شده توسط شرکت k.k.b با زبان فارسی به من ایمیل دهید تا لینک دانلود آن ها را برای شما بفرستم.)
    حتما بازی کنید. خیلی قشنگه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •