تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 22 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 213

نام تاپيک: کمی توضیحات فنی راجع به اختلالی که از دیشب به وجود آمده

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض کمی توضیحات فنی راجع به اختلالی که از دیشب به وجود آمده

اطلاعات فنی خیلی از دوستانی که در این انجمن فعالیت میکنن از من بیشتره و امیدوارم اگه چیز بیشتری میدونن به ما هم بگن.

با بررسی که من کردم تا الان به این نتیجه رسیدم که مشکل موجود هیچ ربطی به نوع پروتکل و غیره نداره، شما بیشتر از یه مدت زمان کوتاهی که با یه IP خارجی ارتباط ثابت داشته باشی، برای چند ثانیه قطع میشه، و با برقراری مجدد این ارتباط دوباره همین روند تکرار میشه.

حالا میخواد این ارتباط مربوط به استفاده از یه نرم افزار خاص باشه یا ارتباط به یه سرور برای بازی آنلاین.

فقط احتمال داره یه سری IP هایی که در لیست سفید (White List) هستن این مشکل رو نداشته باشن مثلا به احتمال زیاد سایت هایی که در ساماندهی ثبت شدن یا سایت هایی مثل سایت مایکروسافت و گوگل و یاهو و غیره.

لطفا در این تاپیک فقط از لحاظ مسائل فنی به این مشکلات بپردازید. خیلی ممنون.

---------------------------------

آپدیت در تاریخ چهارشنبه 18 اردیبهشت :

امروز سیستم به این شکل تغییر کرده که بعد از یه زمان کوتاهی، به جای اینکه ارتباط با سرور قطع بشه، سرعت به شدت کاهش پیدا می کنه در حدی که عملا دیگه ارتباط امکان پذیر نیست. در حقیقت تفاوت خاصی در اصل قضیه رخ نداده.
    Last edited by The Dreadnaught; 08-05-2013 at 18:23.

2. 5 کاربر از The Dreadnaught بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

الان این تاپیک رو دیدم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون تو فروم اینترنت و شبکه بود ندیده بودمش، مدیران و همکاران اگر لازم میدونن تاپیک من رو پاک کنن، البته اگه اون یکی تاپیک سالم خواهد ماند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

الان این تاپیک رو دیدم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون تو فروم اینترنت و شبکه بود ندیده بودمش، مدیران و همکاران اگر لازم میدونن تاپیک من رو پاک کنن، البته اگه اون یکی تاپیک سالم خواهد ماند
    اه من فک کردم اون تاپیک رو پاک کردن نگو انتقالش دادن، باید ردش رو تو انجمن اینجا میزاشتن،
    مرسی

5. این کاربر از File not found بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اه من فک کردم اون تاپیک رو پاک کردن نگو انتقالش دادن، باید ردش رو تو انجمن اینجا میزاشتن،
    مرسی
    خب الان ردش دستی ایجاد شد! : دی

7. این کاربر از The Dreadnaught بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amin1374's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خوب باز خوبه ردش ایجاد شده.دی پستای من که زرت زرت حذف میشه !!.....
    راهش چیه برای این که قطع نشه! بعدش این اقدام رو دانلود فایل ها با دانلود منیجر تاثیر داره؟؟

داره خودمونی میشه javadsm1370's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

من فکر میکنم کم کم باید باید انتظار این اینترنت ملی رو بکشیم که اختلالات دیروز یکی از نشانه های ظهور اونه باید منتظر فناوری های فوق العاده ای مثل فناوری دیروز باشیم پیش به سوی خوشبختی ملی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

خوب باز خوبه ردش ایجاد شده.دی پستای من که زرت زرت حذف میشه !!.....
    راهش چیه برای این که قطع نشه! بعدش این اقدام رو دانلود فایل ها با دانلود منیجر تاثیر داره؟؟
    والا چه عرض کنم اگر لیست سفیدی وجود داشته باشه ، و شما بتونی به سروری تونل بزنی که تو این لیست سفید باشه مشکلی پیش نمیاد.

من که تو دانلود مشکلی ندارم البته طبیعتا دانلود از سایتهایی که فیل تر نیستن.

آخر فروم باز amin1374's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

والا چه عرض کنم اگر لیست سفیدی وجود داشته باشه ، و شما بتونی به سروری تونل بزنی که تو این لیست سفید باشه مشکلی پیش نمیاد.

من که تو دانلود مشکلی ندارم البته طبیعتا دانلود از سایتهایی که فیل تر نیستن.
    چجوری تونل بزنم ؟ من میخاستم بدون سایتایی مثل سافت 98 و یا آپلود باز و یا هیپ فایل تو این لیستن؟ چون من لینک فیلم هام همه از این دوتاست بعدش نمیشه کاری کرد لود سروراشون بالا بره و از کار بیفته!
    بعدش الان چیز شکن تحت وب اوضاعش چجوریه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

چجوری تونل بزنم ؟ من میخاستم بدون سایتایی مثل سافت 98 و یا آپلود باز و یا هیپ فایل تو این لیستن؟ چون من لینک فیلم هام همه از این دوتاست بعدش نمیشه کاری کرد لود سروراشون بالا بره و از کار بیفته!
    بعدش الان چیز شکن تحت وب اوضاعش چجوریه؟
    تونل یعنی همین سرویس های v-p-n دیگه ، منظورم اینه که یه سرور مجازی داشته باشی که تو لیست سفید باشه و بتونی بهش تونل بزنی. الان یه عده دارن سعی میکنن این کارو انجام بدن. با سایت هایی که گفتی که فکر نکنم مشکل خاصی داشته باشی من خودم الان داشتم از دانلودها فایل میگرفتم بدون مشکل ، با دو تا کانکشن فول اسپید دانلود میکرد!

کاری کرد لود کدوم سرورا بالا بره و از کار بیفته ؟! سرورای فیل ترینگ ؟ نه نمیشه.

چیز شکن تحت وب یعنی چی ؟ دستی آی پی و پورت رو بدی به browser ؟ تست نکردم ولی قاعدتا وقتی پروک سی فایر کار نمیکنه اون روش هم کار نمیکنه.

برای اطلاعات فنی بیشتر تو گوگل سرچ کن ن-و-ف-ی-ل-ت-ر ، یه فرومی هست که البته خودش فیلتره! ولی اگه بتونی با هر بدبختی که هست بازش کنی، تمام مطالب و جدیدترین روش ها رو اونجا پیدا میکنی.

13. 2 کاربر از The Dreadnaught بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ...ALI...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

نمی شه درخواست کرد ازشون مثلا یک سری سایت ها رو اگه درخواست بالا باشه باز کنن؟ یا سرور ها رو؟
    مثلا سرور بازی.

صفحه 1 از 22 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •