تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 21 از 21

نام تاپيک: اولین بانوی سخنگو در وزارت خارجه ایران

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

خیر دوست عزیز در دولت 9 و 10 دانشجو نبودم ولی از اوضاع هم بیخبر نیستم.
    نکته ی کلیدی صحبتهام اینه که همونطور که یکبار گفتم اهل سیاست و سیاست زدگی هیچوقت نبوده و نیستم و نخواهم بود. چون این واقعیت بارها برام اثبات شده که هر وقت جناح A بیاد سرکار،طیف مخالفش(B) رو قلع و قمع میکنه و البته برعکس. این مشکل عمدتا مربوط به سیاست بازیهای رایج کشورهای جهان سومه.
    فقط افراد بیطرف هستند که این وسط تا حدودی از تیر و ترکش ها جون سالم بدر میبرند.
    محض ذکر خاطره برای جنابعالی،تا جاییکه یادمه هیچوقت خودم رو مهره ی سرباز در بازی شطرنج سیاسی دیگران نکردم و و با اینکه موقعیتش از دوران تشکیل جبهه ی دوم خرداد و چه بعدها در سایر طیفها کاملا برام فراهم بود ولی ذاتا از ورود به این بازیها متنفرم.نه من احتیاجی به ورود به این بازیهای سیاسی داشتم و نه اون عرصه ها هیچوقت خالی از بازیکن می مونه که نیازی به امثال منه بی علاقه بخواد باشه.
    پس اگر بشما بگم این گزینش ها و تیغ هایی که ازش دارید صحبت میکنید رو شخصا توی هیچ دورانی و در هیچ دولتی در حق خودم بچشم ندیدم اصلا تعجب نکنید.برای دیگران هم به تعبیر شما اگر بوده،بهرحال ممکنه نتیجه ی رفتار و تصمیمات خودشون بوده.شاید مهره ی بازی دیگران بودند و خبر نداشتند ...

این که می گین دانشجو نبودین ولی بی خبر هم نیستین دقیقا مشابه چیری هست که من و بقیه دوستان در زمان دانشجویی شما داشتیم ما زمان دانشجویـی شما

دانشجو نبودیم ولی در جریان وقایع و اتفاقات بودیم ..منم به شخصه وارد هیچ گروه و حزبی نشدم و علاقه ای هم به سیاست نداشتم و ندارم و خوشبختانه به عنـوان

مهره بازی تو هیچ حزبی هم قرار نگرفتم چون اساسا اعتقادی به وجود حزب و گروه مستقل (به معنای واقعی کلمه) در ایران ندارم ولی اینکه شما دوران دانشجویی

که تجربه کردین رو با دوران دانشجویی دولت های دیگه که اصلا تجربـه نکردین مقایسه کنیـد و رای بدین تو کدوم دولـت در حق دانشجو کوتـاهی یا اجـحاف شده درست

نیست به نظر بهتره در خصوص دانشجو ها جدا از مقایسه اتفاقات و وقایع سیاسی دو دوره، به سطح علمی دانشگاهها در هر دو دوره ریاست جمهوری هم توجه بشه..

دوران خاتمی اغتشاشهای دانشجویی و دانشگاهی
    من یادم میاد حتی در دوران دانشجویی اجازه سوال پرسیدن درباره وقایع و اتفاقات سال 78 رو هم نداشتیم به نظرتون اصلا دانشجو بودن تو این دوران مفهوم و معنایی

داشته ؟

2. این کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •