تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: چه بانک اطلاعاتی برای پروژه های کوچک دات نتی پیشنهاد میکنید؟ چرا؟

آخر فروم باز shahinfarasystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض چه بانک اطلاعاتی برای پروژه های کوچک دات نتی پیشنهاد میکنید؟ چرا؟

سلام
    دوستان برای پروژه های کوچک سی شارپی یا کلا دات نتی مثلا در حد ده هزار رکورد روی یک کلاینت ثابت کدوم یک از راه های زیر رو بی دردسر تر و سریعتر میدونید ؟ و چرا؟
    1) Access
    2) Sql lite
    3) Sql express
    4) sql compact
    اگر لطف کنید حدود یک خط در مورد هر کدوم توضیح بدید و نهایتا کزینه مطلوب رو معرفی بفرمایید ممنون میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام
    برای کدنویسی که هیچ تفاوتی با هم ندارند زیرا که با همه آن ها باید از طریق دستورات SQL ارتباط برقرار کنی. می ماند امکاناتی که در اختیار می گذارند که تا چه حد مایلید از آن امکانات استفاده کنید. اکسس امکانات محدود دارد اما برای نصب کار ساده تری دارد و برای کارهای کوچک خوب جواب می دهد. از لحاظ امنیت sql بهتر است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    برای کدنویسی که هیچ تفاوتی با هم ندارند زیرا که با همه آن ها باید از طریق دستورات SQL ارتباط برقرار کنی. می ماند امکاناتی که در اختیار می گذارند که تا چه حد مایلید از آن امکانات استفاده کنید. اکسس امکانات محدود دارد اما برای نصب کار ساده تری دارد و برای کارهای کوچک خوب جواب می دهد. از لحاظ امنیت sql بهتر است
    ممنون دوست عزیز میشه بگی کدوم نسخه از اس کیو ال سرور رو پیشنهاد میکنید و چرا؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

من sqlite را برای نوشتن برنامه های اندروید استفاده کردم و برای برنامه های معمولم از sql server استفاده می کنم که sql express هم مانند آن است(یعنی میتوان فقط express را نصب کرد و یا اینکه نسخه کامل را نصب کرد). تا کنون از sql impact استفاده نکردم

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من sqlite را برای نوشتن برنامه های اندروید استفاده کردم و برای برنامه های معمولم از sql server استفاده می کنم که sql express هم مانند آن است(یعنی میتوان فقط express را نصب کرد و یا اینکه نسخه کامل را نصب کرد). تا کنون از sql impact استفاده نکردم
    ممنون ببخشيد SQL EXPRESS سوسي خاصي رو اكتيو نگه ميداره تو ويندوز و موجب كندي كار ميشه براي كاربر؟

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
    Access به نظرم برای هیچ نوع پروژه ای جالب نیست، کمی مشکلات 64 بیتی دارد.
    ((
    یا باید برنامه تان را X86 کامپایل کنید که یعنی نادیده گرفتن بازدهی 64 بیتی
    یا باید ADEx64 را نصب کنید که کافیست فرد قبلی ADEx86 را نصب کرده باشد، مثلاً با OfficeX86 تا نتوانید ADEx64 را نصب کنید
    و...
    ))

برای پروژه های بزرگ و یا برنامه هایی که شاید نیاز باشد بعداً تحت شبکه استفاده شود، SQL Server Express گزینه خوبی است.
    رایگان است
    به خوبی x86 و x64 و حتی در این مورد نسخه معماری سرور میتواند مستقل از برنامه شما باشد...
    به راحتی با نسخه های تجاری SQL Server سازگار است و هر زمان میتوانید با تغییر نصب نسخه Express با سایر نسخه های تجاری، برنامه تان را برای خدمات دهی در حجم وسیع تراکنش هماهنگ کنید.
    (در واقع سنگینی و پیچیدگی های Oracle یا SQL Server Enterprise را برای کار صنعتی ندارد ولی در موقع لزوم خیلی راحت قابلیت تعویض با SQL Server Enterprise را دارد.)

برای پروژه های کوچک با دیتا بیس های محلی میتوانید انواع گزینه های ممکن را استفاده و آزمایش کنید...
    حتی XML ! و یا NoSQL ها ...

تاپیک های تاحدودی مرتبط:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •