تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما قانون مناسب در رابطه با از بین بردن بارداری چیست؟ / قبل از پاسخ پست اول تاپیک مطالعه شود

راي دهنده
71. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • از بین بردن بارداری باید در هر شرایط و تحت هر حالتی ممنوع باشد.

2 2.82%
  • از بین بردن بارداری باید در شرایط عادی ممنوع باشد مگر وقتی که برای مادر خطر پزشکی داشته باشد.

7 9.86%
  • از بین بردن بارداری باید در شرایط عادی ممنوع باشد مگر وقتی که برای مادر خطر پزشکی داشته باشد یا شرایط خاص دیگر (مثل بارداری در اثر تجاوز).

18 25.35%
  • نظری ندارم / تصمیم نگرفته ام.

4 5.63%
  • از بین بردن بارداری باید آزاد باشد و هیچ منع قانونی نداشته باشد.

40 56.34%
صفحه 16 از 16 اولاول ... 61213141516
نمايش نتايج 151 به 153 از 153

نام تاپيک: از بین بردن بارداری | Abortion (فلسفی، اخلاقی و قانونی)

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

این مساله برای خودش قانون و ضوابط خودش رو داره و نمیتونیم افسارگریخته و بی قانون برخورد کنیم ...
    چیز ناراحت کننده اینه که برخی دوستان بی تفاوت به مساله نگاه میکنن مثلا بچه بیاد یا نیاد یا نظیر آخه بیاد چکار کنه!!!
    قاعدتا اونی که تو شکم یک انسانه یک انسانه ... حداقل به خودمون که یک انسان هستیم احترام بزاریم حقوق بقیه جانداران بماند!
    من در صفحات قبلی برای دوستان مثال زدم و برای شما تکرار می کنم:

تصور کنید شما در رانندگی تخلف می کنید، باعث وقوع یک تصادف میشید، در اثر تصادف (بطور فرضی) به شما میگن باید خون بدن شما به مدت 9 ماه متصل باشه به بدن شخصی که در این تصادف (به خاطر اشتباه شما) صدمه دیده، و وقتی بیهوش بودید دکتر خون شما رو به ایشون وصل کرده و حالا اگه شما اتصال رو جدا کنید این شخص می میره.

آیا قانون باید به شما حق جدا کردن این اتصال رو بده یا باید شما رو بدون در نظر گرفتن مشکلات و مسائل زندگی خودتون، به زور مجبور کنه 9 ماه در این شرایط زندگی کنید؟

2. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت Hi People's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

من در صفحات قبلی برای دوستان مثال زدم و برای شما تکرار می کنم:

تصور کنید شما در رانندگی تخلف می کنید، باعث وقوع یک تصادف میشید، در اثر تصادف (بطور فرضی) به شما میگن باید خون بدن شما به مدت 9 ماه متصل باشه به بدن شخصی که در این تصادف (به خاطر اشتباه شما) صدمه دیده، و وقتی بیهوش بودید دکتر خون شما رو به ایشون وصل کرده و حالا اگه شما اتصال رو جدا کنید این شخص می میره.

آیا قانون باید به شما حق جدا کردن این اتصال رو بده یا باید شما رو بدون در نظر گرفتن مشکلات و مسائل زندگی خودتون، به زور مجبور کنه 9 ماه در این شرایط زندگی کنید؟
    مادامی که این اتصال جان شخص اول و به خطر نندازه قانون باید مصالح اجتماعی رو در نظر بگیره و این 9 باید طی بشه اگر جان انسان دیگر نجات پیدا میکنه و جانی به خطر نیفته ... مصلحت اجتماعی و اخلاقی شرطه نه صلاح و منفعت شخصی صرف
    وقتی خودم صدمه نمیبینم و در عوض زندگی یک انسان دیگه رو تجدید کنم بهتره یا صرفا فقط خودم زنده باشم و قانون هم فقط از شخص من حمایت کنه؟
    Last edited by Hi People; 13-03-2015 at 23:14.

4. این کاربر از Hi People بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

قاعدتا اونی که تو شکم یک انسانه یک انسانه ... حداقل به خودمون که یک انسان هستیم احترام بزاریم حقوق بقیه جانداران بماند!
    @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این فقط نظر شماست، حتی برای مثال در شرع و قانون جنین مادامی که زنده متولد نشه از متوفی ارث نمیبره یعنی شخصیت حقوقی نداره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •