تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: مشکل بازی های آنلاین

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض مشکل بازی های آنلاین

درست از یک روز قبل از عید کل اینترنت مملکت رو مختل کردن، هنوز هم درست نشده.

بازی آنلاین که به کل تعطیل شده با این وضع. ولی ظاهرا یک عده مشکلی ندارند، چون من فقط یک تاپیک تو بازی سنتر دیدم که عده ای از یوزرها این مشکل رو پیگیری می کنند و تعدادشون حتی نسبت به کاربران همون انجمن هم خیلی کمه.

تا جایی که شنیدم این مشکلات روی سرویس های کاهش پینگ هم تاثیر گذار بوده و با اونها نمیشه بازی کرد.

کسی اینجا هست که مشکلی نداشته باشه یا سرویس کاهش پینگش بدون اختلال باشه؟ اگه آره ممنون میشم بگین از کجا سرویس دارین و چه بازی هایی رو تست کردین.
    Last edited by The Dreadnaught; 25-04-2015 at 00:28.

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

من بدون مشکلم کانتر بازی میکنم پینگم حدود 60 تا 80 هست.
    2020 مخابرات

3. این کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Pejii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من هم مشکلی نداشتم با world of warcraft رو سرویس کاهش پینگ iGame که از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میگیرم (یکی، دو سالی میشه تقریباً از این سرویس استفاده میکنم).

5. 2 کاربر از Pejii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Aryaeiboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوست من کلا با نت ایران نمی شه گیم آنلاین زد. باید اعصاب پولادین داشته باشی تا بشه! این دوستانی هم می گن مشکلی ندارن و دارن بازی می کنن توهین محسوب نشه امیدوارم ولی مطمينا به صورت حرفه ای گیم بازی نمی کنن. تفریحی میرن تو گیم٬ لگ و دیلی رو چندان اهمیت نمی دن و به چشممون نمیاد. ۸ ساله گیم آنلاین می زنم همیشه خراب بوده اوضاع ولی بیشتر از دوساله که دیگه رسما تعطیل شده از یکی دو دوز قبل از عید امسال هم اوضاع شدیدا بدتر شد. مخصوصا از وقتی که شروع کردن به انگولک کردن پروتکل udp. حتی با پینگ تایم 90ms هم تاخیر در حد ۱تا ۲ ثانیه توی بازی هست
    Last edited by Aryaeiboy; 25-04-2015 at 13:02.

7. 3 کاربر از Aryaeiboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من بدون مشکلم کانتر بازی میکنم پینگم حدود 60 تا 80 هست.
    2020 مخابرات
    با سرور داخلی یا خارجی؟

منم از مخابرات سرویس دارم

من هم مشکلی نداشتم با world of warcraft رو سرویس کاهش پینگ iGame که از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میگیرم (یکی، دو سالی میشه تقریباً از این سرویس استفاده میکنم).
    من خودم هم خیلی وقته از سرویس دانلودشون استفاده می کنم. ولی از اونجایی که این اختلالات سراسری هست احتمالا سرویس های کاهش پینگ رو هم شامل میشه.

دوست من کلا با نت ایران نمی شه گیم آنلاین زد. باید اعصاب پولادین داشته باشی تا بشه! این دوستانی هم می گن مشکلی ندارن و دارن بازی می کنن توهین محسوب نشه امیدوارم ولی مطمينا به صورت حرفه ای گیم بازی نمی کنن. تفریحی میرن تو گیم٬ لگ و دیلی رو چندان اهمیت نمی دن و به چشممون نمیاد. ۸ ساله گیم آنلاین می زنم همیشه خراب بوده اوضاع ولی بیشتر از دوساله که دیگه رسما تعطیل شده از یکی دو دوز قبل از عید امسال هم اوضاع شدیدا بدتر شد. مخصوصا از وقتی که شروع کردن به انگولک کردن پروتکل udp. حتی با پینگ تایم 90ms هم تاخیر در حد ۱تا ۲ ثانیه توی بازی هست
    من خودم تا قبل از عید بدون مشکل بازی می کردم (Robocraft) ولی بعد از عید به افتضاح کشیده شد همه چیز. پینگ ثابت و بدون time out دارم ولی بدون دلیل وسط بازی DC میشه یا لگ شدید میندازه و مشکلاتی از این دست.

قبلا با این سرویس های کاهش پینگ باز خیلی ها بازی می کردن ولی چند نفر در بازی سنتر می گفتن که بعد از عید دیگه با کاهش پینگ هم مشکل حل نمیشه. چون دیگه اصلا بحث پینگ بالا و packet loss نیست.
    Last edited by The Dreadnaught; 25-04-2015 at 14:52.

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

داخلی یا خارجیشو نمیدونم.
    البته گاهی اوقات بازی لگ میشه ولی خیلی کم.درگذشته این یه ذره لگم وجود نداشت.

داره خودمونی میشه Pejii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

احتمال این هست که گیم هایی از پروتوکول های متفاوت استفاده کنند که سیستم فیلترینگ بهشون گیر میده، همین وار کرافت هم حدود سه سال پیش دچار این مشکل شده بود و بدجوری گیر بود، ولی این سری خوشبختانه مثل اینکه پروتوکول و پورت هاش رو دیگه کاری ندارند.

11. این کاربر از Pejii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Aryaeiboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

بیشتر گیم ها دچار مشکل شده. لگ به کنار اصلا نرم افزارها و نتوورکهای گیم مثل psn پلی استیشن یا origin توی پی سی یا اصلا وصل نمیشن یا به سختی وصل میشن. وایبر هم دچار اختلالات شدید شده. حتی google play store هم توی خیلی از isp ها دچار مشکل شده و به سختی باز میشه

13. این کاربر از Aryaeiboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

کاملا تایید میشه من فیفا 15 خریدم ده دست نتونستم بازی کنم از قبل عید.

15. این کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دقیقا از شب عید به بعد که فاز جدید فیلترینگ هوشمند رو شروع کردند هر دوتا پروتوکل TCP و UDP به شدت دچار اختلال شدند. بعد شب ها اختلال روی یکی از این پروتوکل ها بسیار بدتر میشه و مثلا چند شب بود TCP نابود شده بود و بازیهای مثل world of warcraft , star craft 2 ... که از این پروتوکل استفاده میکنن عملا غیر قابل بازی میشن . بعضی شبها هم UDP به کل نابود میشه که بازیهای انلاین منطبق بر UDP به کل تعطیل میشن و همچنین اینکه میبینید یکهو خیل عظیمی از چیز شکن ها یکهو از کار می افتن به دلیل همین تعطیلی پروتوکل UDP هست !
    کاملا معلومه دائما در حال تست این سیستم روی زیر ساخت هستند که عملا میشه دید چقدر تبعات منفی داره. هیچ کار از دست من و شما هم بر نمیاد !

17. 3 کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •