تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 539 از 539 اولاول ... 39439489529535536537538539
نمايش نتايج 5,381 به 5,385 از 5385

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

بر اساس تحقیق من دولت برای برخوردار کردن شهرستان ها به فیبر نوری به شرکت های پول میده و عملا رایگان در میاد برای مردم ولی در مورد این هم باید بگم شرکت ها زرنگ شدن و همه شهرستان ها رو فقط در حد داکت گذاری عمل کردن و دارن اصل کار رو شهر های بزرگ انجام میدن و بودجه رو خرج اونجا میکنن چون تعداد مشترک بیشتر هست. در ضمن مجوز حفاری رو خیلی راحت شهرداری میده و ربطی به لوله گاز نداره چون عمق حفاری و محل حفاری اصلا نزدیک لوله گاز نیست. در کل حق مردم ما از این هم بیشتره ولی خوب یک مو از خرس کندن هم ...
    سلام
    درسته هر پوششی ک ایجاد کنن تا 1408 دولت میگفت حق سهم اشو از اپراتور نمیگیره
    ولی بهرحال صرف نداره olt 100 میلیونی و هزینه هایی ک میشه ... برای یک روستا بذارن منطقی هم هست

درمورد قسمت شهرداری نه عزیز شهر تهران همچنان شهرداری گیر میده
    یا حتی شهر هایی مثل ورامین ک خارج از شهر تهرانن و ... هنوز حفاری نشده
    مجوز حفاری رو عزیز کجا کی گفته راحت شهرداری میده
    و اینک عزیز هر شهری با هر شهر دیگری تفاوت داره
    همین الان یکی از عزیزان ک خودشم همینجاس پولو پرداخت کرده 5 ماهه در انتظار مجوز شهرداریه برای نصب تیر

اتفاقا جاهایی ک خط لوله گاز بوده ایرانسل اصلا نتونسته حفاری کنه میخواید عکس بگیرم ببنید؟ چون حتی جلوی در خونه مارو اومدن بکنن من پیگیر شدم گفتم بکنن انشعاب بدن ناظر بهم گفت نمیشه لوله گاز اب هست
    یا حتی با همین ترنج فیلم رباط کریم ایرانسلو ببنید زده لوله اب رو ترکونده دارن تعمیر میکنن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود دوستان یک مشورت کوچک می خواستم ازتون، تقریبا مدت زمان دو روز: از بعد از ظهر پنج شنبه که مخابرات تعطیل میشه تا صبح شنبه امروز که برمیگردن سرکار ذسترسی اینترنت من رو حالا به هر علتی قطع کرده بودن و وقتی می خواستم وصل بشم صفحه bad gateway 502 نشان میداد با آی پی 217.218.86.27
    وسط جشن تولد هم قطع شد که داشتیم برای موزیک از اینترنت استفاده می کردیم اعصابمون بهم ریخت.
    می خواستم از داخل سایت درخواست SLA بدم، آیا امکانش هست موافقت بشه یا وقت طلف کردن هست بنظرتون؟
    یک نکته هم بگم سه ماه پیش اینترنت قطع شد و با کلی سوال از اینوراونور متوجه شدم آی پی من رو قفل کرده بودن و باید مودم رو خاموش میذاشتم 10 تا 20 دقیقه که آی پی چنج بشه علتشم گفتن چون از فیلترشکن استفاده کردید...حالا ایندفعه متفاوت بود و از سمت خود مرکز.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

تکراری پاک شود لطفا

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دو روز قطعی رو از مخابرات بگیری ؟؟ من کابلم مدت طولانی پاره شده بود میگفتم خوب چرا تو سیستم اتوماتیک تعریف نشده که قطعی سمت شما رو متوجه بشه و هزینه رو حساب نکنه ؟ هیچی جواب نمیدادن . برای پول گرفتن هر کاری انجام میدن و سیستم همیشه بدون مشکل حساب میکنه. معاون منطقه خیلی پرو و شیک میگفت هیچ جای قرار داد SLA نداریم!! با کلی شکایت و داستان هزینه قطعی رو ندادم اما برای دو روز فکر نکنم ارزشی داشته باشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام دوستان

مناطقی که نزدیک کافو نوری مخابرات هست ، ایا امکانش هست از شرکت دیگه ای درخواست نصب کافو انجام بدیم؟
    سپاس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 12 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 12 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •