تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 538 از 538 اولاول ... 38438488528534535536537538
نمايش نتايج 5,371 به 5,379 از 5379

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

خیلی خوب توضیح دادین.واقعا برای من هم سوال بود که چرا خیابونمون تو نقشه سبزه ولی سرویس بهمون ارایه نمیشه.با این توضیح شما دلیلش برام مشخص شد.حالا با خیال راحت همون سرویس adsl خودم رو برای یکسال دیگه تمدید می کنم.
    - - - Updated - - -
    خیلی خوب توضیح دادین.واقعا برای من هم سوال بود که چرا خیابونمون تو نقشه سبزه ولی سرویس بهمون ارایه نمیشه.با این توضیح شما دلیلش برام مشخص شد.حالا با خیال راحت همون سرویس adsl خودم رو برای یکسال دیگه تمدید می کنم.
    خواهش میکنم.محله ما رو بهمن ماه داکت گذاری کردن (پوشش) ولی هنوز دسترسی نداریم به فیبرنوری.
    زنگ زدم اپراتور میگه در مرحله نهایی هست و بزودی ارائه میشه تا آخر اردیبهشت.
    البته دو هفته پیش اومدن شوتینگ فیبرنوری کردن یعنی همون راندن کابل نوری به داخل داکت ها با دستگاه مخصوص.
    کسی که این کار رو انجام میداد گفت فقط جوش فیوژن مونده و دیگه در محله شما ارائه میشه.
    حالا راستی و دروغیش با اون. اینکه کی ارائه بشه فعلاً معلوم نیست.
    ولی خب اینترنت با سرعت صد گیگابیت هم داشته باشی وقتی که همه ی پورت ها و پرتکل ها رو مسدود کردن چه فایده؟
    همین حالا چند روزی هست که پ...را....کس...ی های تلگرام همش قطع شده یا چند ساعت کار میکنن.

2. 3 کاربر از epaaeiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

بعد از 6 سال پیام من تو این تاپیک بلاخره دارن ی حرکتایی میزنن محل مارو هم دارن فیبرکشی میکنه ایرانسل
    فعلا داک و ترنچر حفاری میکنن

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by MMDFullHD; 03-05-2024 at 11:35.

4. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

از پریز یه کابل رابط هست که به مودم وصل میشه ؟ پسیو کار نیستم داداش بهش میگن پیگتیل یا پچ کورد نوری فکرکنم ! دو سمت اونو تمیز کردم

همین الان سرعت مولتی کانکشن داخلیم 920 و خارجی هم 600 هست که فراتر از نیازمه خخ

- - - Updated - - -

امروز زنگ زدن گفتن پاشو بیا یه طرح داریم 700 گیگ با همون قیمت سرویس های قبلی
    بهشون گفتم آقا همین الانم اون طرح 700 رو واسم فعال کردید ( در پنل چک کردم )

این مخابرات هم واقعا عجیب غریبه
    تعرفه ی قیمت مناسبش باعث شده که فعلا عجیب غریب بودنش رو نادیده بگیرم خخ
    تمیز کردم تاثیر آنچنانی نداشت از 32 اومد 31 البته مشکل سرعتم ندارم و تا 320 دانلود میکنم
    اگه بیاد رو 20 سرعتم تا یک گیگ میرسه؟

پروفشنال sima_6600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

خواهش میکنم.محله ما رو بهمن ماه داکت گذاری کردن (پوشش) ولی هنوز دسترسی نداریم به فیبرنوری.
    زنگ زدم اپراتور میگه در مرحله نهایی هست و بزودی ارائه میشه تا آخر اردیبهشت.
    البته دو هفته پیش اومدن شوتینگ فیبرنوری کردن یعنی همون راندن کابل نوری به داخل داکت ها با دستگاه مخصوص.
    کسی که این کار رو انجام میداد گفت فقط جوش فیوژن مونده و دیگه در محله شما ارائه میشه.
    حالا راستی و دروغیش با اون. اینکه کی ارائه بشه فعلاً معلوم نیست.
    ولی خب اینترنت با سرعت صد گیگابیت هم داشته باشی وقتی که همه ی پورت ها و پرتکل ها رو مسدود کردن چه فایده؟
    همین حالا چند روزی هست که پ...را....کس...ی های تلگرام همش قطع شده یا چند ساعت کار میکنن.
    برای ما پارسال داکت گذاری کردن ولی هیچ خبری نیست شوتینگ هم انجام ندادن فقط داکت گذاری کردن و رفتن در کل این فیبر نوری اگر قراره راه بیفته باید کلی پهنای باند کشور رو افزایش بدن وگرنه اینترنت فاجعه بار میشه.

7. این کاربر از sima_6600 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

تمیز کردم تاثیر آنچنانی نداشت از 32 اومد 31 البته مشکل سرعتم ندارم و تا 320 دانلود میکنم
    اگه بیاد رو 20 سرعتم تا یک گیگ میرسه؟
    درود.. شما اول باید ببینی پهنای باند شما رو چند بسته شده ! این جوری که شما میفرمایید پهنای باند خارجی شما رو حوالی 320 مگ لاک هست . با تمیز کردن و... پهنای باند افزایش پیدا نمیکنه و فقط مستقیم مخابرات میتونه پروفایل شما رو تغییر بده و سرعت رو بالا و پایین کنه. شما اگر پهنای باند بین المللت (تونل نشده) 320 مگ هست کلات رو بنداز هوا و حالشو ببر. میتونی زنگ بزنی مخابرات ولی 99.9% میگن سرعت قراردادی همینه اگر یکهو کمترش هم نکنن.

- - - Updated - - -
    Last edited by luches; 03-05-2024 at 23:59.

9. این کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

برای ما پارسال داکت گذاری کردن ولی هیچ خبری نیست شوتینگ هم انجام ندادن فقط داکت گذاری کردن و رفتن در کل این فیبر نوری اگر قراره راه بیفته باید کلی پهنای باند کشور رو افزایش بدن وگرنه اینترنت فاجعه بار میشه.
    کلاً معلوم نیست بر چه اساسی کار میکنن.هر اپراتور هم جداگانه و عشقی کار میکنه.
    البته به من گفتن هر محله ای تقاضا زیاد باشه ابتدا میریم سراغ اون محله ها!

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

کلاً معلوم نیست بر چه اساسی کار میکنن.هر اپراتور هم جداگانه و عشقی کار میکنه.
    البته به من گفتن هر محله ای تقاضا زیاد باشه ابتدا میریم سراغ اون محله ها!
    اتفاقا برعکس

میرن سراغ شهرستان ها و شهرهایی خارج از تهران (فعلا)
    الان هرجارو داریم میبینم افتتاح میکنن شهرستاناس

نمیشه همینطوری ایرانسل یا حالا هر شرکت چون فقط زیاد تقاضا باشه الکی ورود بزنه اگرم بخاد
    بزنه موانع ایجاد میشه همینجوری الکی نیس ک بیاد تو اون محل مجوز باید از شهرداری و ... بگیره

بهرحال زیر اون اسفالت لوله گاز لوله اب و حتی فیبر مخابرات و کابل تلفن هست از قبل
    برنامه میریزن و طبق برنامه همشون کار میکنن مجوز گرفتن سخته از شهرداری

من برای حفاری محل خودمون دارم میبینم بنده خداها هرشب دارن زحمت میکشن (هرشب از 11 10 شروع میکنن تا 3 4 صبح ک خیابون خلوت باشه)

از نظر ما شاید کار اسونی باشه ولی وقتی شما اصلا به عنوان ناظر بیاید بالا کار میفهمید هر متر فیبر کشیدن چقدر سخته تو ایران

مام حق هایی داریم فناوری 10 سال پیش ژاپن و کشورای پیشرفته رو داریم بزور تو کشور وارد میکنیم
    و زمانی بود هر دستگاه فیوژن بهترینش زیر 20 تومن قیمت داشت الان 500 تومن و هر خونه ای سرو تهش با 1 تومن در میومد الان چی
    Last edited by MMDFullHD; 06-05-2024 at 09:10.

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

اتفاقا برعکس

میرن سراغ شهرستان ها و شهرهایی خارج از تهران (فعلا)
    الان هرجارو داریم میبینم افتتاح میکنن شهرستاناس

نمیشه همینطوری ایرانسل یا حالا هر شرکت چون فقط زیاد تقاضا باشه الکی ورود بزنه اگرم بخاد
    بزنه موانع ایجاد میشه همینجوری الکی نیس ک بیاد تو اون محل مجوز باید از شهرداری و ... بگیره

بهرحال زیر اون اسفالت لوله گاز لوله اب و حتی فیبر مخابرات و کابل تلفن هست از قبل
    برنامه میریزن و طبق برنامه همشون کار میکنن مجوز گرفتن سخته از شهرداری

من برای حفاری محل خودمون دارم میبینم بنده خداها هرشب دارن زحمت میکشن (هرشب از 11 10 شروع میکنن تا 3 4 صبح ک خیابون خلوت باشه)

از نظر ما شاید کار اسونی باشه ولی وقتی شما اصلا به عنوان ناظر بیاید بالا کار میفهمید هر متر فیبر کشیدن چقدر سخته تو ایران

مام حق هایی داریم فناوری 10 سال پیش ژاپن و کشورای پیشرفته رو داریم بزور تو کشور وارد میکنیم
    و زمانی بود هر دستگاه فیوژن بهترینش زیر 20 تومن قیمت داشت الان 500 تومن و هر خونه ای سرو تهش با 1 تومن در میومد الان چی
    داداش منظور من دسترسی بود که هر محله ای تقاضا زیاد بود زود بهش دسترسی میدن نه پوشش. این رو خود آسیاتک بهم گفت از خودم که نساختم.
    در مورد پوشش و دسترسی هم توضیح داده شد.
    Last edited by epaaeiz; 06-05-2024 at 20:51.

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

داداش منظور من دسترسی بود که هر محله ای تقاضا زیاد بود زود بهش دسترسی میدن نه پوشش. این رو خود آسیاتک بهم گفت از خودم که نساختم.
    سلامی دوباره من جسارتی به شما نکردم عزیز دل
    دسترسی با پوشش حرفتون تا حدودی درسته چون من نقضش رو هم دیدم (چهاردونگه استان تهران مخابرات وقتی باکس fat رو نصب میکنه امادس سبز میکنه)
    خیلی از شرکت ها برای شو اف این رو سبز میکنن (شاتل باکس بدون هیچ گونه فیبری داخلش رو دیوار نصب کرده) همچنین اسیاتک olt تو یکی از شهرای استان لرستان نداره سبزه

ولی چون ایرانه ایران اینطوریه خیلی از مناطق الان پوششون الکی هست حتی داک گذاریم نشده چ برسه به بقیه مراحل

باید حداقل اینطوری باش در دست توسعه با رنگ دیگه زردی چیزی (طرح ریزی - میکروترنچینگ کاری - داک گذاری - هندهول کاری - نصب کابینت - شوت فیبر - تنظیم تجهیزات - حفاری برای نصب باکس )

بعدازون مراحل باید در مرحله اخر اماده بهربرداری یا پوشش باید باشه ک کاربر درخواست بده اونم اگه شرایط رو داشته باشن و مودم و همه امکانات مورد نیاز رو داشته باشن بدن (بعدا و با چک کردن اینها سبز کنن)

شرکت های غیر از مخابرات خصوصا ایرانسل اومدن 300 متری دایره پوشش زدن که هیچ پوششی نداره و حتی اگر هم پوشش داشته باشه داک گذاری نشده
    شخصا از طرف پرسیدم ک خیابون رو حفاری میکرد میگفت هوایی میخوایم سرویس بدیم ک این خیلی خودش بده اگر میخوان هوایی بدن پس چرا خیابونو میشکافن هوایی کلا کار کنن
    برنامه خاصی کلا وجود نداره

- - - Updated - - -

سلامی دوباره من جسارتی به شما نکردم عزیز دل
    دسترسی با پوشش حرفتون تا حدودی درسته چون من نقضش رو هم دیدم (چهاردونگه استان تهران مخابرات وقتی باکس fat رو نصب میکنه امادس سبز میکنه)
    خیلی از شرکت ها برای شو اف این رو سبز میکنن (شاتل باکس بدون هیچ گونه فیبری داخلش رو دیوار نصب کرده) همچنین اسیاتک olt تو یکی از شهرای استان لرستان نداره سبزه

ولی چون ایرانه ایران اینطوریه خیلی از مناطق الان پوششون الکی هست حتی داک گذاریم نشده چ برسه به بقیه مراحل

باید حداقل اینطوری باش در دست توسعه با رنگ دیگه زردی چیزی (طرح ریزی - میکروترنچینگ کاری - داک گذاری - هندهول کاری - نصب کابینت - شوت فیبر - تنظیم تجهیزات - حفاری برای نصب باکس )

بعدازون مراحل باید در مرحله اخر اماده بهربرداری یا پوشش باید باشه ک کاربر درخواست بده اونم اگه شرایط رو داشته باشن و مودم و همه امکانات مورد نیاز رو داشته باشن بدن (بعدا و با چک کردن اینها سبز کنن)

شرکت های غیر از مخابرات خصوصا ایرانسل اومدن 300 متری دایره پوشش زدن که هیچ پوششی نداره و حتی اگر هم پوشش داشته باشه داک گذاری نشده
    شخصا از طرف پرسیدم ک خیابون رو حفاری میکرد میگفت هوایی میخوایم سرویس بدیم ک این خیلی خودش بده اگر میخوان هوایی بدن پس چرا خیابونو میشکافن هوایی کلا کار کنن
    برنامه خاصی کلا وجود نداره

14. 3 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •