تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: هشدار: تحویل اسکناس دلار مشکل دار توسط بانکهای دولتی به مردم!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض هشدار: تحویل اسکناس دلار مشکل دار توسط بانکهای دولتی به مردم!

درود. دوستم دچار مشکل شده به بانک مرکزی شکایت کرده و خواسته این خبر را به اظلاع مردم برسانم.
    مطلب ایشان:
    چند هزار دلار در بانک ملی و بانک صادرات سپرده گذاشته بودم.
    رفتم حساب را به هم زدم در میان اسکناسها چندین عدد اسکناس مهر خورده و خودکار نویس شده و سوراخ ریز دار که سورخ ها اندازه سوراخ سوزن است (باید جلوی نور شدید بگیرید تا دیده شود) بود موجود بود. صرافی ملی و صادرات نخریدند گفتند بانک مرکزی و ملی و صادرات دستور داده اند صرافی های بانکی و خود بانکها اسکناسهای مهردار و خودکاری و سوراخ ریز دار را نخرند!
    حالا نه بانکی که اسکناس داده دلارها را قبول میکند نه صرافی بانکها!

نکته مهم این است که در حالیکه بانک ها دیگر اسکناس مهر ریز خورده را قبول نمی کند که هم اکنون همان بانکها دارند در میان هر بسته ۱۰۰ تایی اسکناس ۱۰-۲۰ اسکناس مهر خورده و سوراخدار به مردم میدهد!

همچنین صرافی های بانک به من اعلام کردند به زودی بانکها و صرافی های بانک فقط اسکناسهای دلاری را قبول خواهند کرد که نخ درشت آبی دارند و سایر را قبول نخواهند کرد.

من باید ۵ درصد سود میکردم ولی با توجه به اسکناسهایی که داده اند ۲۰ درصد ضرر کرده ام (کلا 15 درصد ضرر در سپرده ارزی بانکی) خواهش میکنم مردم را مطلع کنید چون همین الان بانک صادرات و ملی دارند در هر دسته اسکناس صد دلاری دلارهای مهر دار و مخدوش به مردم میدهند که خودشان چند دقیقه بعد قبولش نمیکنند و پس نمیگیرند!

به مردم بگویید وقتی بسته صدتایی اسکناس دلار از بانک گرفتند همانجا جلوی بانکی تک تک صد اسکناس را پشت رو بررسی کنند مهر نداشته باشد و سوراخ ریز نداشته باشد اگر بود همانجا عوضش کنند.
    Last edited by abc2000; 04-09-2019 at 11:44.

2. 3 کاربر از abc2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

این هم از احترام به دلار امریکا

پول ایرانی که هیچ ارزش و احترامی نداره هیچ تازه همون دلار امریکا اینهمه محترمه.

برید به مسئولینتون بگید. کشور مضحک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض

مسئله این است که مردم 20 میلیارد دلار حساب ارزی در بانک های ایران دارند و بخشی از این بی پولی دولت را مردم جبران کرده اند و دولت با تحویل اسکناس های معیوب و مشکل دار دارد به مردم خیانت میکند!
    Last edited by abc2000; 04-09-2019 at 12:27.

5. 2 کاربر از abc2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

اینطور که من دست ملت دیدم اسکناس های مهر دار و حتی خودکار دار و ... در بازار بین مردم رد و بدل میشه بدون مشکلی
    کسی هم اسکناس رو دونه دونه جلوی نور نمیگیره ببینه سوراخ نوک سوزن داره یا نه

در خارج از کشور هم اسکناس له و داغون شده رو ببرید بانک ازتون قبول میکنند یا خرج کنید مشکلی نداره
    فقط اسکناس سفید ظاهرا با قیمت کمتری معامله میشه که البته اونم در خارج از کشور تفاوتی نداره

همین روزاست که شایعه کنند سکه طلا اگر روش خش افتاده باشه باطله

این مطلب رو ببینید :
    4 ـ اگر قصد خرید دلار از صرافی دارید به یاد داشته باشید معمولا صرافی‌ها مهر بسیار کوچکی که بیانگر اصالت اسکناس و فروشنده است، دارند؛ بنابراین از فروشنده بخواهید این مهر را برای شما روی اسکناس‌ها بزند.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم یه مطلب دیگه که در سایت دیگری پیدا کردم :

نگران نباش اون مهر اثری روی ارزش دلار شما نداره. در اکثر صرافی های معتبر این کار رواج داره (نه فقط ایران) و بسته به تقاضای شما مهر میزنن.
    با احترام به نظر M1KE که متین هم هست و نباید روی پول چیزی باشه اما باید بگم بر اثر تجربه خودم و سوالی که از کارمندای بانک اینجا (آمریکا) پرسیدم مشکلی نداره. حتی من خودم وقتی پولام رو تو حسابم میذاشتم کارمنده تعجب کرده بود که این همه دلار نو رو من از کجا آوردم! که براش جای تعجب داشت که تو ایران اینقدر دلار نو هست. یعنی میخوام بگم تو ایران مهمه و ازش پول کم میکنن اما اینجا خودشون مشکلی با این پولا ندارن.
    قوانین پول اینا تقریبا مثل ما هست و مادامی که شما بتونی به پول بگی پول (از لحاظ ظاهر) بانک و مراکز خرید ازت قبول میکنن (من حتی از خودپرداز پولی گرفتم که گوشه نداشت اما فروشنده حتی نگاه هم بهش نکرد، درحالی که انتظار داشتم بگه گوشه نداشته بید!!!)

7. 4 کاربر از Sina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •