تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 376 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 3756

نام تاپيک: Torrent ::: تاپیک مرجع در مورد تورنت (عکس ها به صورت لینک باشه)

حـــــرفـه ای Amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امین جان
    شما میدونی چرا انقدر سرعتش پایینه من الان با سرعت 128 دارم دنلود میکنم بدون اینکه پیجی باز باشه
    یعنی همشه همینه؟ اینجوری باشه که نمی صرفه.خیلی وفت گیره .ادم بره از رپید شر با گرابر دنلود کنه که زودتر تموم میشه چون تایم دنلودش دقیقا مثل دنلودی که از رپید میکنی تازه این بیشتر طول میشکه انگار . پس چجوری دوستان میگن تو دانشگاه 20 مگابایت دنلود میکردن؟ در صورتی که سرعت دنلود من الان 11 کیلوبایت و سرعت اپلودم 9 کیلو بایت.البته اون دوستمون فکر کنم با azureus دنلود میکرد ؟
    من میخوام با سرعت بیشتری دنلود کنم به نظرتون azureus رو نصب کنم سریعتر میشه ؟
    شايد فايلي كه دانلود ميكنين سيد نداره
    ببينيد چند seed و peer داره ؟!
    اگه تعداد سيدها زياد بود (بالاي 5 ) مطمئن بشيد كه سرعت دانلود بدون محدوديت هستش
    متاسفانه من الان فقط Azureus نصب دارم نميتونم به صورت كامل كمكتون كنم

آخر فروم باز END_BOY's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    0151

پيش فرض

خوب من الان Azureus نصب کردم. میشه بگید تنظیمات خاصی داره یا نه؟
    و اینکه یک توضیح برای این برنامه بدید .یعنی چجوری میشه سرعتش دنلود رو زیاد کرد
    بعد من هرچی گشتم تو منو های این Azureus سید ندیدم فقط peer داره
    اون ها هم هر کدوم با ای پی های مختلف
    بعد سرعت اپلود و دنلود هر دوتا رو گزاشتم رو 1:52 MG مگابایت . تاثیری داره ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب من الان Azureus نصب کردم. میشه بگید تنظیمات خاصی داره یا نه؟
    و اینکه یک توضیح برای این برنامه بدید .یعنی چجوری میشه سرعتش دنلود رو زیاد کرد
    بعد من هرچی گشتم تو منو های این Azureus سید ندیدم فقط peer داره
    اون ها هم هر کدوم با ای پی های مختلف
    بعد سرعت اپلود و دنلود هر دوتا رو گزاشتم رو 1:52 MG مگابایت . تاثیری داره ؟
    نه تنظيمات خاصي نميخواد

اين در مورد قرار دادن محدوديت براي سرعت

اينم seed

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    0151

پيش فرض

ممنون از راهنماییت امین جان
    به عنوان اخرین سوال :
    میخواستم بدونم این محدودیت سرعت تاثیری هم داره یا الکیه ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از راهنماییت امین جان
    به عنوان اخرین سوال :
    میخواستم بدونم این محدودیت سرعت تاثیری هم داره یا الکیه ؟
    اينجور كه من شنيدم
    تو uTorrent كه شما تنظيم ميكني مثلا با سرعت 4 آپلود كنه در واقع با برنامه‌هاي ديگه چك كنيد متوجه ميشيد كه داره با 9-10 آپلود ميكنه !!
    اما تو Azureus وقتي شما محدوديت قرار ميدين (چه براي دانلود/چه براي آپلود) سرعت از اووون حد بالاتر نميره و ميتونين از باقي پهناي باندتون براي كارهاي ديگه استفاده كنيد

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    0151

پيش فرض

اينجور كه من شنيدم
    تو uTorrent كه شما تنظيم ميكني مثلا با سرعت 4 آپلود كنه در واقع با برنامه‌هاي ديگه چك كنيد متوجه ميشيد كه داره با 9-10 آپلود ميكنه !!
    اما تو Azureus وقتي شما محدوديت قرار ميدين (چه براي دانلود/چه براي آپلود) سرعت از اووون حد بالاتر نميره و ميتونين از باقي پهناي باندتون براي كارهاي ديگه استفاده كنيد

خیلی ممنون از راهنماییت امین جان
    ببخشید این همه سوال کردم.مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من از utorrent1.6 استفاده می‌کنم اما اون پایین جای انکه یه علامت سبز بیاد یه علامت تعجب نارنجی میاد و وقتی روش میرم مینویسه:
    A Firewall/Router is limiting your network traffic.you need to open up a port so others can connect to you.
    من باید چه کنم، در حال حاضر من از پورت 80 استفاده می‌کنم و وقتی پورتمو عوض می‌کنم و روی test if port forwarded properly کلیک می‌کنم در پیج باز شده میگه پورت مورد نظر بسته است در حال حاضر من U:15 و D:34 هست اما من با همین کانکشن تا 350K دانلود داشتم، حالا باید چه کنم که سرعتم بیشتر بشه؟ دوستان اگه میتونن لطف کنن و من رو راهنمایی کنن.

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    0151

پيش فرض

ببخشید میخواستم بدونم این اپی و پورت هایی که در قسمت peer نشون میده با پرچم کشورهای مختلف در کنار ایپی. این اپی ها برای چی هستند؟ کاربردی هم دارند ؟ چون میتونیم اپی رو Add کنیم فکر میکنم

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من از utorrent1.6 استفاده می‌کنم اما اون پایین جای انکه یه علامت سبز بیاد یه علامت تعجب نارنجی میاد و وقتی روش میرم مینویسه:
    A Firewall/Router is limiting your network traffic.you need to open up a port so others can connect to you.
    من باید چه کنم، در حال حاضر من از پورت 80 استفاده می‌کنم و وقتی پورتمو عوض می‌کنم و روی test if port forwarded properly کلیک می‌کنم در پیج باز شده میگه پورت مورد نظر بسته است در حال حاضر من U:15 و D:34 هست اما من با همین کانکشن تا 350K دانلود داشتم، حالا باید چه کنم که سرعتم بیشتر بشه؟ دوستان اگه میتونن لطف کنن و من رو راهنمایی کنن.
    سلام
    سرعت اينترنت شما چقدر هستش و به طور متوسط از http با چه سرعتي دانلود ميكنيد ؟؟؟
    ببخشید میخواستم بدونم این اپی و پورت هایی که در قسمت peer نشون میده با پرچم کشورهای مختلف در کنار ایپی. این اپی ها برای چی هستند؟ کاربردی هم دارند ؟ چون میتونیم اپی رو Add کنیم فکر میکنم
    بله به كار مياد
    مثلا يكي از دوستان فيلمي رو داشت دانلود ميكرد اما سر 93% سيد گم كرده بود
    منم قبلا اين فيلم رو دانلود كرده بودم ... سيد شدم و فيلم رو آپلود كردم بعد تو قسمت peerها از روي ip اين عزيز رو پيدا كردم و ip هاي ديگه رو block كردم تا سرعت آپلود براي دوستم بالاتر بره !
    اين يكي از استفاده‌هاي ساده از ipها هستش ...

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    0151

9

سلام
    سرعت اينترنت شما چقدر هستش و به طور متوسط از http با چه سرعتي دانلود ميكنيد ؟؟؟

بله به كار مياد
    مثلا يكي از دوستان فيلمي رو داشت دانلود ميكرد اما سر 93% سيد گم كرده بود
    منم قبلا اين فيلم رو دانلود كرده بودم ... سيد شدم و فيلم رو آپلود كردم بعد تو قسمت peerها از روي ip اين عزيز رو پيدا كردم و ip هاي ديگه رو block كردم تا سرعت آپلود براي دوستم بالاتر بره !
    اين يكي از استفاده‌هاي ساده از ipها هستش ...

ببخشد امین جان
    من یکم گیج شدم.الان من چجوری میتونم سید بشم و فیلم اپلود کنم. یا اینکه از کجا بفهمم کدوم اپی خوبه کدوم بد . کدوم باید بلاک بشه .من هر کاری میکنم سرعت دنلود از 10 کیلو بایت بیستر نمیشه. در ضمن چجوری میشه تعداد سید ها و پیر ها رو زیاد کرد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •