تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: کنکور کاردانی به کار شناسی (خیلی سخته؟)

اگه نباشه جاش خالی می مونه KM94's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    In Your Memory

پيش فرض کنکور کاردانی به کار شناسی (خیلی سخته؟)

سلام من از کاردانی معماری قبول شدم خیلی هم به معماری علاقه دارم
    اما میگن کنکور کاردانی به کارشناسی خیلی سخته نمی تونی قبول بشی بمون سال بعد از همون کارشناسی قبول شده
    شما چی می گین ؟
    اگه بتونیین در این باره اطلاعاتی به من بدین مثلا این که کاردانی به کارشناسی معماری چقدر پذیرش داره ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    In Your Memory

پيش فرض

یه چیز دیگه هم هست اینه که ایا تو کنکور کاردانی به کارشناسی هم شرط معدل هست و اگه هست ایا مثل همین کنکور هر سال 15 درصد زیاد میشه؟
    یعنی با این حساب باید تا دو سال دیگه تو همه ی کنکورا 45 درصد شرط معدل باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه Captain Nemo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    زیر خط فقر!

پيش فرض

سلام دوست عزیر
    یه چیزی بهت بگم خیالتو راحت کنم. سختی و آسونی همیشه یه چیز نسبیه. اما تجربه 7 - 8 تا کنکور بهم ثابت کرده هرکی حفظیاتش قوی تره، موفق تره. من خودم همین تابستون کنکور کاردانی به کارشناسی نرم افزار دادم. یکی از اونهایی هم هستم که سره همه درسهای حفظی تقلب می کنم. تو همین کنکور عمومی ها رو غیر از زبان زیر 50 زدم، ولی چون رشتم یجورایی فهمیدنیه، رتبم شد 720. در مورد معماری فقط یه چیز می دونم. اونم اینکه برای کارشناسی اگه دانشگاهی قبول بشی که مدرک علمی کاربردی بهت بده، حق مهر نخواهی داشت. یعنی اگه کاردانی اومدی باید به فکر این باشی که کارشناسی حتماً سراسری قبول شی وگرنه مدرکت دو هزار ارزش نداره.

داره خودمونی میشه W9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

سلام

من فارغ التحصيل كارداني معماري هستم . امسال امتحان كارداني به كارشناسي دادم ... زياد سخت نيست ...هنوز معدلي نشده ...امسال خيلي ظرفيتها بالا رفته... امسال فكر كنم روزانه + شبانه + غيرانتفايي = 5000 نفر بخوان
    البته تا رتبه 21000 مجاز به انتخاب رشته شدند ! كه ميگن مابقي براي پر كردن تكميل ظرفيتهاست ...

داره خودمونی میشه W9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

3

سلام دوست عزیر
    یه چیزی بهت بگم خیالتو راحت کنم. سختی و آسونی همیشه یه چیز نسبیه. اما تجربه 7 - 8 تا کنکور بهم ثابت کرده هرکی حفظیاتش قوی تره، موفق تره. من خودم همین تابستون کنکور کاردانی به کارشناسی نرم افزار دادم. یکی از اونهایی هم هستم که سره همه درسهای حفظی تقلب می کنم. تو همین کنکور عمومی ها رو غیر از زبان زیر 50 زدم، ولی چون رشتم یجورایی فهمیدنیه، رتبم شد 720. در مورد معماری فقط یه چیز می دونم. اونم اینکه برای کارشناسی اگه دانشگاهی قبول بشی که مدرک علمی کاربردی بهت بده، حق مهر نخواهی داشت. یعنی اگه کاردانی اومدی باید به فکر این باشی که کارشناسی حتماً سراسری قبول شی وگرنه مدرکت دو هزار ارزش نداره.
    دوست من امسال كارداني به كارشناسي چه در سراسري چه در آزاد مدرك علمي - كاربردي مي دن البته در رشته ي معماري ... بعد از گرفتن مدرك مي تونيم در امتحان نظام مهندسي شركت كنيم و در صورت قبولي مدرك مهندسي اخذ كنيم ...
    علمي - كاربردي = كارشناسي
    هيچ فرقي نداره

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    In Your Memory

پيش فرض

از راهنمایی هاتون خیلی ممنون خیالم کمی راحت شد
    ولی هنوز نمی تونم تصمیم بگیرم خانوادم اسرار می کنن که برم مکانیک دانشگاه ازادو که قبول شدم بخونم
    اما من به جز معمای چیز دیگه ای نمی خوام یا امسال می رم همینو می خونم یا می مونم سال بعد از کارشناسی قبول می شم اما چون در هر صورت با خانوادم مخالفت می کنم و هیچ کس پشت سرم نیست باید بهترین راهو انتخاب کنم تا بتوم خودمو ثابت کنم
    تنها نیازم برای رفتن اینکه یکی تضمین کنه اگه یک سال بشینم بخونم از کاردانی به کارشناسی قبول می شم
    خیلی گیج شدم و می ترسم لطفا کمکم کنید
    شما بودین چی کار می کردین؟
    کنکور دوباره یا کاردانی به کارشناسی؟
    البته این هم در نظر بگیرن که احتمالا دو سال بعد شرایط درس خوندن برام بهتراز امسال باشه
    اما این هم در نظر بگیرین که ممکنه 2 سال بعد شرایط قبول شدن از کاردانی به کارشناسی سخت تر بشه
    راستی بدون کنکور هم میشه از کاردانی به کارشناسی رفت؟ اگه میشه چه شرایطی داره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Captain Nemo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    زیر خط فقر!

پيش فرض

شما اول بگو دختری یا پسر تا من نظرمو بگم

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    In Your Memory

پيش فرض

پسر
    چرا این سوالو پرسیدی؟
    Last edited by KM94; 10-09-2007 at 19:30.

آخر فروم باز sarina_sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    (*v*)

پيش فرض

به نظر من اگه واقعا به معماری علاقه داری برو دنباله علاقت ..... و اگه بخونی مطمئن باش قبول میشی .... مطمئن باش .
    من فقط از یه چیزه کنکور کاردانی به کارشناسی خیلی خوشم اومد ... اونم اینکه تست عربی نداشت .

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    In Your Memory

پيش فرض

به نظر من اگه واقعا به معماری علاقه داری برو دنباله علاقت ..... و اگه بخونی مطمئن باش قبول میشی .... مطمئن باش .
    من فقط از یه چیزه کنکور کاردانی به کارشناسی خیلی خوشم اومد ... اونم اینکه تست عربی نداشت .
    اتفاقا منم از عربی متنفرم

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •