تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 58

نام تاپيک: مشاوره درباره ی HP Pavilion DV6750

اگه نباشه جاش خالی می مونه afghantoday's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Washington DC

14 مشاوره درباره ی HP Pavilion DV6750

درود خدمت تمامی دوستان

من بعد از کلی گشتن یه مدل لپ تاپ HP پیدا کردم که به نظرم خیلی به کارم میاد. اینم مشخصاتش:

تصویر و مشخصات کامل:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Microprocessor : AMD Turion™ 64 X2 Mobile Technology TL-68-2.4GHZ

Microprocessor Cache : 1 MB Level 2 cache

Memory : 2048MB

Memory Max : Up to 4 GB

Video Graphics : NVIDIA GeForce 8400M GS

Video Memory : 256MB D Up to 1023 MB

Hard Drive : 250 GB (5400)

Multimedia Drive : Lightscribe Super Multi DVD Writer (+/-R +/-RW) with Double Layer support

Display : 15.4” WXGA High Definition BrightView Widescreen (1280 x 800)

Webcam - Microphone - WIFI - Bluetooth

HP Remote Control

Windows VISTA Home Premium

قیمتش هم نمایندگی همپارد توی پایتخت میده 1.230.000 و سایت ایران اچ پی هم میده 1.260.000

یه چند تا سوال کلی درباره ی این محصول و لوازم جانبی اش داشتم.

1. آیا تا اردیبهشت مدل جدید تری قرار بیاد تو ایران که ارزش صبر کردن داشته باشه و آیا ممکنه قیمت ها خیلی تکون بخوره؟

2. از کجا این لپ تاپ رو بگیرم (تهران)؟ این دو شرکتی که گفتم، جفتشون میگن تنها نماینده رسمی hp تو ایرانن و جفتشون گارانتی یک ساله میدن!!! کدومشون معتبره و اصلاً نمایندگی اصلی hp تو ایران کیه؟

3. کشور سازنده چین هست. آیا این چین با این جنس های آشغالی چین فرق داره یا از هموناست؟! از کشور سازنده ی دیگه ای تو ایران وارد نمی کنن؟

4. رم لپ تاپ رو اگر بخوام تا 4GB افزایش بدم باید از کجا بگیرم که اصل باشه و آیا گارانتیش باطل میشه؟

5. هارد رو که پرسیدم گفتن قابل افزایشه. ارزش داره که هارد با سرعت بالاتر بگیرم و اگر بخوام هارد لپ تاپ رو با 250 با سرعت 7200 عوض کنم چقدر هزینش میشه؟

6. در مورد باطریش که 6CELL هست چقدر زمان استفاده داره؟ و قیمت باطری دابل (12CELL) براش چقدره؟ آیا میشه بجای این باطری یه باطری دابل بگیرم که قیمتش کمتر باشه؟

7. من تا یک سالی از این لپ تاپ میخوام تو خونه استفاده کنم. میشه باطری رو در اوورد و مستقیم اونو به برق وصل کرد برای استفاده که الکی باطری مصرف نکنه؟

8. برای اینکه اگر خواستم از سیستم برق 110 ولت استفاده کنم میشه با خرید آداپتور جدید مشکل رو حل کرد و یا اینکه این لپ تاپ ها کلاً سازگار نیستن با اون سیستم برق؟

9. یه سری لوازم جانبی می خوام که لازمم میشن و میخواستم ببینم از کجا باید بگیرم و اصلاً گیر میاد؟ اگر هم گیر میاد قیمتش حدوداً چقدره؟

1.9. 2gb رم (اگر میشه لطفاً یه توضیحی درمورد اضافه کردن رم و هارد بدین که چه جوریاست و با گارانتی مشکل داره یا نه!)

2.9. کیف لپ تاپ (که ماشالله همه جا هست فقط قیمتش رو می خوام!)

3.9. موس و کیبرد وایرلس ترجیحاً خود hp اصل

4.9. یه HEADPHONE یا HEADSET خوب ایضاً ترجیحاً hp اصل

5.9. به کولر پد خیلی خوب (فکر کنم مارک Targus خوب باشه اگر گیر بیاد)

9.6. یه هارد اکسترنال 500GB خود hp و کاور (چون که هارد مدل HP 500GB Personal Media Drive که تو سایت ها دیدم خیلی سبک و جکع و جور بودن؛ البته اگر پیدا بشن. اگر نیست یه هارد خوب و جمع جور چنده؟)

10. این که تو مشخصاتش نوشته شامل remote control هست یعنی tv tuner هم داره دیگه؟

11. سیستم عاملش که VISTA HOME هست میشه روش برنامه های مهندسی رو نصب کرد؟ و آیا اگر این برنامه های کرک شده رو روی os اورجینال نصب کنم مشکلی پیش نمیاد؟ و آیا میشه چند تا سیستم عامل دیگه رو هم کنارش نصب کرد؟

12. اگر بخوام میشه از اونجایی که لپ تاپ رو میگیرم بخوام یه سری برنامه اورجینال رو نصب کنه؟

13. در مرحله آخر برای خرید هم باید چیا رو چک کنم؟ (اگر تاپیکی در این زمینه هست که توضیح داده باشه ممنون میشم)

خیلی خیلی ممنون میشم اگر به این سوالاتم پاسخ بدین که دیگه شنبه برم لپ تاپ رو بگیرم.

سپاس گزارم

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

1- احتمالا بیاد پایین ... چون مدلهای جدید در راهه

2- hp نمایندگی صافی نداره اما iranhp معتبرتر هست ... من خرید داشتم سرویسهای خوبی میده

3- خیلی هم عالیه ... من سری special edition 6650 دارم حرف نداره کیفیت عالی ... در ضمن بجز دل و بعضی سونی ها همه نوت بوک ها ساخت چین اند

4- از توی پاییتخت ... دو تا 2 گیگ بنداز با چیپ hynix ... مارک زیاد مهم نیست چیپ اصل یاشه ...گارانتی هم مادام العمر

5- هزینه اش تا 200 هزار تومن میره بالا اما واقعا تاثیر داره ... من با لپ تاپ جدیدم مثل ماست crysis بازی میکنم

6- همون 6 سلولی کافیه ... حدود 2 ساعت تا 3 ساعت دوام میاره با توجه به مصرف ات

7- اونوقت وقتی برق رفت بشین گریه کن که ای وای ... این که شبیه pc شد ؟ راهکارش هم قبلا توی خیلی تاپیک ها گفتم

8- اداپتور رو باید عوض کنی

9- باید از پاییتخت قیمت روز بگیری ... دست فروشنده ها هست نه من که باهات مشاوره میکنم ... پیشنهاد هم نمیدم چون مسئولیت میاره

10- خیر ... یعنی میتونی با remote اون مثل کنترل ویدیو فیلم رو جلو عقب کنی و ...

11- خیر ... مشکلی نیست ... من خودم solid و catia کار میکنم مشکلی ندارم

12- بله ... همه انجام میدن فقط باید سر کیسه رو شل کنی

13- اینو دیگه من مفصل قبلا توضیح دادم ... خواهشا از من نخواهید دوباره توضیح بدم ... یکم زحمت بکشید و جستجو کنید

دستم درد گرفت با این کیبورد لپ تاپ ... اونم داغون شد !!!

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Washington DC

پيش فرض

دستت درد نکنه!
    ایشالا لپ تاپ گرفتم یه کیبورد توپ برات شیرینی میفرستم گه دیگه اذیت نشی.
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

6750 بهتره یا 6650 ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

6750 بهتره یا 6650 ؟
    خوب سی پی یو و گرافیک 6750 بهتره ... مشخصه که 6750

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Washington DC

پيش فرض

درود بر تمامی دوستان
    لپ تاپ رو گرفتم. با accessory هاش. فقط یه سوال این اول کاری پیش اومده!
    رم رو تا 4 گیگ ارتقا دادم (2*2gb). وقتی هم سیستم رو روشن می کنم 4 گیگ میشناسه. ولی وقتی ویستا بالا میاد تو قسمت Welcome Center میزنه رم 3گیگ!!! چرا؟!؟!

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

مشکلی نیست ... باید توی system properties درست نوشته باشه

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Washington DC

پيش فرض

از کجا باید چک کنم؟

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Washington DC

14

می بخشید میشه راهنماییم کنید؟
    چون اگر مشکل داشته باشه باید زودتر ببرم اونجایی که خریدم درستش کنه.
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من هم به این دوستمون خرید این لپ تاپ رو تبریک میگم .
    من هم بلاخره همین لپ تاپ رو خریدم .

یه سوال : من برنامه ی hp total care advisor رو اجرا کردم و بعد از اون سرچ یاهو با استارت آپ بالا میومد و هر کاری کردم کلوز نمیشد . هارد هم یکسره چشمک میزد و کار میکرد و قطع نمیشد . من برنامه hp total advisor رو unistall کردم . اما باز هم موقعی که ویندوز بالا میاد 10 دقیقه ای هارد کار میکنه بدون اینکه برنامه ای باز باشه .
    مشکل از چیه ؟ و آیا اون برنامه رو که ریممو کردم به درد بخور بود و بگردم دوباره پیدا کنم و نصبش کنم یا زیاد مهم نیست ؟

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •