تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 45

نام تاپيک: سریال كارآگاه علوی

پروفشنال ragbar12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    منطقه جنگي

پيش فرض سریال كارآگاه علوی

< كارآگاه علوي >

مجموعه تلويزيوني «كارآگاه علوي2» به كارگرداني حسن هدايت و تهيه كنندگي حميدرضا يراقچيان به زودي از شبكه اول سيما پخش مي شود.
    اين سريال سري دوم از مجموعه «كارآگاه علوي» با بازي احمد نجفي در نقش شخصيت محوري آن است كه اين روزها مراحل پاياني را در استوديوهاي صدا، موسيقي و جلوه هاي ويژه تصويري مي گذراند.
    فيلمنامه اين مجموعه در 12 اپيزود و بر مبناي وقايعي كه بين سال هاي 1320 تا 1330 اتفاق افتاده، نوشته شد و پس از اتمام تصويربرداري، كاوه ايماني «كارآگاه علوي 2» را در شانزده قسمت پنجاه دقيقه اي و يك قسمت هفتاد دقيقه اي تدوين كرد.

يراقچيان با اشاره به تعداد قسمت هاي اين سريال به سايت خبري سيما فيلم گفت:« كوشيديم تا كيفيت ريتم مجموعه در مونتاژ سريع تر شود. به همين خاطر، وقايع را فشرده تر كرديم و چون سريال فاخر و خوبي از كار درآمده، نخواستيم كه كندي برخي لحظات به آن لطمه بزند. اين بود كه «كارآگاه علوي» را در هفده قسمت روايت كرديم.»
    وي در خصوص وضعيت پخش سريال اظهار داشت:« فعلاً در حال رايزني و مذاكره هستيم تا در صورت توافق، اين مجموعه اوايل آذر ماه جاري از شبكه اول پخش شود. البته اكنون مرحله بازبيني را در سيما فيلم مي گذراند و آنونس تبليغي آن را نيز ساخته و تحويل داده ايم.»
    گفتني است، حدود سيزده سال قبل سري اول مجموعه «كارآگاه علوي» به كارگرداني حسن هدايت و بازي احمد نجفي ساخته و از شبكه اول سيما نيز پخش شده بود.
    اين مجموعه با توجه به موفقيت هايي كه در همان زمان توليد و پخش سري اول كسب كرده بود، باعث شد تا دست اندركاران آن و مديران مركز سيما فيلم به تهيه سري دوم سريال راغب شوند.
    بدين ترتيب، حسن هدايت با فراخواندن گروهي از بازيگران كه در سري اول حضور داشته اند و نيز بازيگراني جديد، «كارآگاه علوي 2» را كليد زد.

تعدادي از بازيگران سري دوم مجموعه عبارتند از: احمد نجفي، مرحوم فرهاد خانمحمدي، يوسف مراديان، خسرو دستگير، محمدرضا عباسي نژاد، ولي اويسي، مصطفي راد، تورج نصر، حسن كاخي، محمد ساربان، ناصر لقايي و جمعي ديگر از هنرمندان و هنروران كه در آن ايفاي نقش كرده اند.

عوامل پشت صحنه آن نيز عبارتند از:
    علي اصغر اخوان مقدم: مدير توليد/ يدالله زبردست مقدم: مدير تداركات/ولي اويسي: دستيار اول كارگردان/ اميرحسين هدايت: دستيار دوم/ آويشن بيكايي: منشي صحنه/ عليرضا سلمان نصر: برنامه ريز/ صالح پناهي: طراح دكور/ بهمن كريمي: طراح صحنه/ سحر نوري: طراح لباس/ مرتضي دهنوي: صدابردار/ محمد كاظمي و مهدي شكيبا: تصويربرداران/ شراره ايرايي: عكاس/ منوچهر شمسايي: طراح نورپردازي/ جمال اميد: مشاور پروژه/ عباس سليمي نمين: مشاور تاريخي/ كاوه ايماني: تدوينگر/ عباس شوقي: مسؤول جلوه هاي ويژه/ مهرداد پازوكي و حميدرضا يراقچيان: سازندگان موسيقي/ رويا جمشيدي: مدير روابط عمومي و... كه با اين گروه، همراهي مي كنند.
    سريال«كارآگاه علوي 2» در مركز سيما فيلم توليد مي شود
    .
    Last edited by ragbar12; 15-12-2008 at 02:01.

2. 2 کاربر از ragbar12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال smohs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

سلام!
    ممنون
    من كه از سري قبلش خيلي لذت بردم
    به نظر من يكي از بهترين فيلماي پليسي_كارآگاهي ايران بود
    اميدوارم اينم قشنگ در بياد

4. 2 کاربر از smohs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز franch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

فكر نكنم اين سريش مثل سري قبلش گل كنه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    در داخل غار

پيش فرض

سری قبلش رو که من تا آخر دیدم .

خیلی باحال بید

آخر فروم باز Payan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شهر تو...

پيش فرض نظر کاملا شخصی

اتفاقی متوجه پخش سری جدید کاراگاه علوی شدم (هرچند از این بابت خیلی خوشحال بودم) و خب بالتبع نشستم ببینم چه از آب درآمده است...
    حیف، (اگه حتی هزینه‏های ساخت سریال رو در نظر نگیریم) باز هم واقعا حیف حداقل به خاطر آن حدود یک ساعت وقتی که من از خوابم زدم...
    بازیها همگی تصنعی و اغراق شده و به شدت مسخره، موسیقی فیلم هم که قربانش برم فقط شامل پخش چند قطعه موسیقی قدیمی برای نشان دادن فضای آن زمان بود که مطمعن هستم اگر کسی حوصله داشته باشه و بخواد زمان ساخت قطعات موسیقی پخش شده و سال‏هایی که سریال در اون به سر می بره رو تطبیق بده کلی سوتی از توش درمیاد...
    سناریو که خیلی فاجعه بود شروع سریال اصلا جذابیت نداشت اتفاقات فیلم وصله‏های نچسبی بودن به هم، داستان شروع به کار دوباره کاراگاه هم اصلا باورپذیر (حداقل برای من) نبود.
    نمی دانم شاید حدود 10-15 بار "اوضاع آشفته مملکت" تنها در یک قسمت و دقیقا با همین عبارت و بدون هیچ گونه نوآوری خاصی در سال نوآوری به ببننده گوشزد شد...
    بگذریم
    خلاصه توصیه میکنم دوستانی که سری قبل رو دوست داشتند (مثل من) سری جدید رو نگاه نکنند چون ظاهرا چیزی از دست نمی دن و حداقل خاطره کاراگاه دوست داشتی و زیرک در ذهن همون طور دست نخورده باقی می‏مونه
    ممنون
    پایان

اگه نباشه جاش خالی می مونه armia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    تهران / كرج

پيش فرض

این فرهاد قائمیان اصلا بازیگر نیست چرا به این نقش میدن من موندم

اگه نباشه جاش خالی می مونه panteaaa55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    امارات متحده عربی

پيش فرض

چه بد شد من ندیدم .

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

فرهاد قائميان كه اصلا اينجا نيست

نكنه منظورت مراديان بازيگري كه در چهل سرباز افراسياب بود رو ميگي
    Last edited by bleu2u4u; 05-12-2008 at 02:06.

Dreamland
    Guest

پيش فرض

بدک نیست
    قبلیش بهتر بود

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

راستي من تا حالا خيال ميكردم مگه جلوه هاي ويژه بدتر از يوسف هم ميشه
    هميشه هم ميگفتم نه بابا ديگه از اين بدتر وجود نداره

ولي با ديدن اولين قسمت از اين سريال ديدم كه ما ايراني ها تبحر خاصي در جلوه هاي ويژه ضعيف داريم
    انصافا ميدادن يه بچه نقاشي بكشه ازاين بهتر ميشد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •