تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 34

نام تاپيک: بازي هايي كه از روي فيلم ساخته ميشوند

داره خودمونی میشه A M I R G A M E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

11 بازي هايي كه از روي فيلم ساخته ميشوند

سلام دوستان من اين تاپيك را زدم كه در اون در مورد بازي هايي كه از روي فيلم ساخته ميشوند بحث كنيم .
    من از چند سايت ونيز از نشرياتي شنيده ام كه بازي هايي كه از روي فيلم ساخته ميشوند تقريبا به درد نخور هستند اما بيشتر حرف هاي انها حقيقت پيدا كرده است و اكثرا نيز به درد نخور بوده اند اين امر نيز براي فيلم هايي كه از روي بازي ساخته مي شوند تاثير گذاشته وفيلم هايي كه از روي بازي ها ساخته ميشوند به درد نخور هستند.من حالا چند بازي كه در ذهنم مانده ميگويم:
    CONSTANTIN
    X-MEN ORIGINS : WOLVERINE
    WANTED
    JUMP
    HULK
    LAND OF THE DEAD
    PIRATES OF THE CARAIBBEAN
    KING KONG
    THE PUNISHER
    LORD OF THE RINGS

و.........
    بازي هايي كه فيلم شده اند:
    SILENT HILL
    RESIDENT EVIL
    HITMAN
    TOMB RIDER
    MAX PAYNE
    ALONE IN THE DARK
    BLOOD RAYNE
    و........
    حالا ما هم تو اين تاپيك در مورد اين بازي ها و اين فيلم هايي كه بازي شده اند بحث و گفتگو ميكنيم.
    اما بايد اين را دانست كه هر كسي عقيده ي خود را دارد اما به نظر من اكثر بازي هايي كه از روي فيلم ساخته ميشوند يا برعكس خوب از اب در نميايند.
    راستي اثر هايي كه با قرمز مشخص شدن يعني خوب بودن نسبت به بقيه.
    Last edited by A M I R G A M E R; 28-06-2009 at 14:24.

2. 3 کاربر از A M I R G A M E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

سلام!
    واسه این خوب از آب در نمیان چون معمولا توسط استوديو های معروف و کارکشته ای ساخته نمیشن و بیشتر جنبه ی تبلیغاتی دارن!
    تنها فيلمي هم كه ديدم از روي بازي ساخته بشهHITMANبود كه تقريبا اونجوري كه بازيش خوب بود درست نشده بود.حالا ما هم در مورد اينگونه بازي ها در اين تاپيك بحث ميكنيم.
    در این مورد هم به نظر هم همه چیز بستگی به بازیگر داره! چون صحنه ها و سناریو مشخص هستش!
    مثلا کسی که می خواد در فیلم Gears of war بازی کنه باید اول چندین بار بازیش رو تموم کرده باشه تا بتونه به خوبی درک کنه موقعیت ها رو!
    البته فیلم های بازی هایی چون Gears of war و Prince of Persia نیز در دست ساخت هستند!
    Last edited by Masoud King; 25-06-2009 at 13:13.

4. 3 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    To The Darkness

پيش فرض

سلام دوستان من اين تاپيك را زدم كه در اون در مورد بازي هايي كه از روي فيلم ساخته ميشوند بحث كنيم .
    من از چند سايت ونيز از نشرياتي شنيده ام كه بازي هايي كه از روي فيلم ساخته ميشوند تقريبا به درد نخور هستند اما بيشتر حرف هاي انها حقيقت پيدا كرده است و اكثرا نيز به درد نخور بوده اند اين امر نيز براي فيلم هايي كه از روي بازي ساخته مي شوند تاثير گذاشته وفيلم هايي كه از روي بازي ها ساخته ميشوند به درد نخور هستند.من حالا چند بازي كه در ذهنم مانده ميگويم:
    CONSTANTIN
    WANTED
    JUMP
    SILENT HILL
    RESIDENT EVIL
    HULK
    LAND OF THE DEAD
    PIRATES OF THE CARAIBBEAN
    KING KONG
    و.........
    تنها فيلمي هم كه ديدم از روي بازي ساخته بشهHITMANبود كه تقريبا اونجوري كه بازيش خوب بود درست نشده بود.حالا ما هم در مورد اينگونه بازي ها در اين تاپيك بحث ميكنيم.
    متاسفانه 95 درصد بازی هایی که از روی فیلم ساخته میشن جالب در نمی یان دوست من
    به نظر من بهترین بازی که از روی یک فیلم ساخته شد THE PUNISHER بود که واقعا فوق العاده بود
    در مورد فیلم هایی که از روی بازی هم ساخته شدن اکثرا جالب از آب در نیومدن ولی باید گفت همچین بازی هایی که فیلم از روش ساخته شده بازی های بسیار زیبا و بکری بودن
    مثل- MAX PAYNE-HITMAN-TOMB RIDER
    به نظر من جالب می شه اگه دوستان نظراتشونو در این مورد بگن و همین طور بهترین بازی که از روی یک فیلم ساخته شده و اونها بازی کردن رو نام ببرن.به نظر من که PUNISHER بهترینه.

6. این کاربر از S.Y.K بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Elendil1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Númenor

پيش فرض

متاسفانه 95 درصد بازی هایی که از روی فیلم ساخته میشن جالب در نمی یان دوست من
    به نظر من بهترین بازی که از روی یک فیلم ساخته شد THE PUNISHER بود که واقعا فوق العاده بود
    .
    بهترين بازي كه از فيلمش ساخته بود ، بازي ارباب حلقه ها ، سري استراتژيك بود! كه سال 2006 بهترين بازي استراتژيك شد!

8. این کاربر از Elendil1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MAXXX's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

SILENT HILL
    RESIDENT EVIL
    فکر میکنم اول بازی بودن بعد فیلم شدن
    در مورده اینکه چرا خوب در نمیان خیلی سادست چون کسایی که فیلمو میسازن خودشون گیمر نیستن و نمیتون حال و هوایه بازی رو منتقل کنن
    یه سری فاکتور ها هست که باید تویه هر فیلمی باشه انگار اجباریه و البته تویه بازی نیست به نظر من اضافه کردنه اینا باعث میشه که فیلم از سورسه اصلیش که بازیه فاصله بگیره و بهش ضربه میخوره (بالاخره اونی که نگاه میکنه به خاطر اینکه از رویه بازیه مورد علاقش ساخته شده میبینه )
    نمونش تو فیلمه هیتمن اون دختره یا حرکات اکروباتیک و شمشیر بازی جناب هیتمن

10. 3 کاربر از MAXXX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    To The Darkness

پيش فرض

بهترين بازي كه از فيلمش ساخته بود ، بازي ارباب حلقه ها ، سري استراتژيك بود! كه سال 2006 بهترين بازي استراتژيك شد!
    اون بازی رو یادم نبود چون خیلی اهل بازی های استراتژیک نیستم.ولی این طور که به نظر می رسه این بازی بهترین بوده
    منم نظرمو گفتم
    منظورم از اینکه گفتم punisher بهترین بازی بود این نبود که به عنوان بهترین بازی انتخاب شده بلکه من نظر شخصی خودمو گفتم دوست من
    اگه نظر خودتونم نظرتونو در باره ی بهترین بازی(از روی فیلم ساخته شده) که انجام دادید بگید این تاپیک جالب تر میشه
    موفق باشید

12. این کاربر از S.Y.K بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز dracula_killer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بابلسر،تهران،دماوند

پيش فرض

SILENT HILL
    RESIDENT EVIL
    فکر میکنم اول بازی بودن بعد فیلم شدن
    در مورده اینکه چرا خوب در نمیان خیلی سادست چون کسایی که فیلمو میسازن خودشون گیمر نیستن و نمیتون حال و هوایه بازی رو منتقل کنن
    یه سری فاکتور ها هست که باید تویه هر فیلمی باشه انگار اجباریه و البته تویه بازی نیست به نظر من اضافه کردنه اینا باعث میشه که فیلم از سورسه اصلیش که بازیه فاصله بگیره و بهش ضربه میخوره (بالاخره اونی که نگاه میکنه به خاطر اینکه از رویه بازیه مورد علاقش ساخته شده میبینه )
    نمونش تو فیلمه هیتمن اون دختره یا حرکات اکروباتیک و شمشیر بازی جناب هیتمن
    من با این دوستمون موافقم...سایلنت هیل اول بازیش اومد و بعد از روی بازیش فیلمش رو ساختن
    دلیلش سادست...اونایی که از روی فیلم بازی میسازن فقط به یه نکته توجه می کنن و اونم اسم تجاری اون فیلم ها بوده....مثلا چون توی wanted آنجلینا جولی بوده و خیلی ها به خاطر این بازیگر فیلم رو دیدن،این بازی سازا هم فکر می کنن پس حالا خیلی ها میان و این بازی رو می خرن...در صورتی که نمی دونن فاکتور اصلی بازی خوب چیزه دیگه ایه

14. 2 کاربر از dracula_killer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

بهترین بازی که از روی فیلم ساخته شد X-Man Origins - Wolverine بود .

داره خودمونی میشه EvilDead's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    دورترین کهکشان

پيش فرض

lord of the ring یا همون ارباب حلقه ها هم همین طور !

17. این کاربر از EvilDead بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

دوست عزیز SILENT HILL و RESIDENT EVIL از روشون فیلم ساخته شده ، نه اینکه اینا از فیلم اقتباس شده باشه !

19. این کاربر از mf.designing بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •