تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 54

نام تاپيک: ارتباط دلفی word

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض ارتباط دلفی word

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    میدونستم که نباید همچین تایپیکی میزدم و به قول شماها سرچ میکردم ولی من هرچی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم که مشکل من رو رفع کنه بازم معذرت
    اگه امکان داره کمک کنید کارم گیره
    من می خوام از طریق فرمی که چند تا edit دارم اطلاعاتی را به ورد بفرستم به این صورت که من یه فایل الگو از وردم دارم که میخوام اطلاعات بعضی از قسمتاش مثلا در نوشتن یه قرار داد که اسم میخوادو نام پدر و...که هر کدام از این رشته ها در خطی از صحفه وردم هست از طریق edit هام در فرمم وارد کنم اگه میشه واقعا احتیاج دارم کمک کنید ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

کسی نیست راه حل این مشکل ما رو بدونه آقا چاکره همه هستیم کمک کنید

حـــــرفـه ای مرد مباح's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    روي ميخ

پيش فرض

دزبازه این موضوع شما فبلا یک سری بحث شده.
    ولی الان عنوان تاپیک رو یادم نمیاد. ولی تا جایی که یادم هست شما نمیتونین وسط یک خط یک کلمه رو جاگذاری کنید و بهترین کار اینه که متنتون رو هم توی برنامه وارد کنید و کلامات مورد نظر رو بین اونا بچنین و بعدش وارد ورد کنید.

اگه از دلفی 7 استفاده میکنین توی Example هایی که همراه خود دلفی ریخته میشه یک نمونه شبیه این چیزی که مد نظر شماست توش هست!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

با سلام وتشکر از شما مرد مصباح جان من مشه گفت تمام تایپیکهای دلفی رو نگاه کردم و مثل حرف شما ظاهرا"راه حلی نداره مرسی از جوابت
    یه سوال دارم اونم اینکه میشه متن داخل یه memo یا richeditاگر زیاد باشه داخل یه فیلد از sql ذخیره کرد یا اینکه باید به صورت دیگری ذخیره شود
    بازم مرسی

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    روي ميخ

پيش فرض

فیلدهای Memo برای همین کار ساخته شده اند و میتوان درون آنها متن را ذخیره کرد!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

با سلام دوباره
    مصباح جان من از sql server 2000 استفاده میکنم ولی رفتم گشتم تو نوع فیلداش memo نبود
    یه سوال دیگه دارم میخوام وقتی توی فرمم روی یه دکمه کلیک کردم یه فایل پیش فرض یا همان الگو رو برام باز کنه میدونم که باید از کمپوننت که برای ورد هست استفاده کنم اون کمپوننت رو دارم فقط کدشو میخوام که با کلیک رو دکمه همون فایل الکو رو برام باز کنه
    اگر توی دیتا بیسم از فیلد با نوع text استفاده کنم میتونه تعداد زیادی کاراکتر بگیره یا بیشتر از 255 تا نمیتونه بگیره ممنون که جواب میدی

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    روي ميخ

پيش فرض

1. من کامپوننت شما رو ندارم و در نتیجه نمیدونم کدش چی هست!
    2. الزاما کامپوننت نمیخواد و همونطور که گفتم نمونش توی Example خود دلفی میتونی پیدا کنی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

با سلام داداش
    من از همون کامپوننت خود دلفی که به اسمserver که حاوی WordDocument1 و WordDocument1 و ...هست استفاده میکنم ولی کدشو نمیدونم که چطوری همیشه یه فایل الگو رو برام باز کنه
    بابا خیلی با مرامی که مارو تحویل میگیری خیلی چاکریم
    در مورد sql هم جواب ندادی سالار گفتم تو درست کردن tabel نوع فیلدی نبود که به اسم memo باشه تو acsses هست ولی تو sql ندیدم من میخوام از sqlاستفاده کنم میشه جواب این سوالمم بدی
    چاکرتیم یا حق

حـــــرفـه ای F A R H A D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

در مورد sql هم جواب ندادی سالار گفتم تو درست کردن tabel نوع فیلدی نبود که به اسم memo باشه تو acsses هست ولی تو sql ندیدم من میخوام از sqlاستفاده کنم
    سلام. از نوع داده ای text استفاده کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

با سلام نوکرتم
    خوب این نوع داده همش 50تا کاراکتر میگیره آیا بیشتر از مقداری که خودش گفته رو میتونه بگیره و بعد سالار جواب سوال اولم رو هم ندادی که کد باز کردن فایل الگوی ورد چیه خیلی نوکرتیم ما رو فراموش نکن

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •