تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 55

نام تاپيک: ماشين لباسشويي

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض ماشين لباسشويي

چي بخرم؟كسي مدونه چي خوبه مدل مارك

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

اگه بوش یا AEG اصل پیدا کنی از همه چیز بهتره ولی به شرطی که واقعا آلمانی اصل باشه البته قیمتشون بالاس.

3. این کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mahan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    هرکجا هستم ، باشم

پيش فرض

منم همین سوال رو دارم (+ یخچال فریز دوقلو ) ... البته اینهائی که شما گفتید قیمتشون بالاست واقعا ...
    در مورد مارکهای متوسط بازار اطلاعاتی داره کسی مثل بکو یا بلومبرگ یا مثلا ال جی...
    ( ببخشید دیگه کاملا بی ربط به صوت و تصویر شد )

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من چند روز پیش لباسشویی 5 کیلویی ال جی بدون تسمه (direct drive ) خریدم. موتورش گارانتی 10 ساله داره و بقیه اجزا 18 ماه. قیمت 410 تومن.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. 3 کاربر از symbian-freak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من چند روز پیش لباسشویی 5 کیلویی ال جی بدون تسمه (direct drive ) خریدم. موتورش گارانتی 10 ساله داره و بقیه اجزا 18 ماه. قیمت 410 تومن.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    من هم ميخوام ال جي بگيريم اخه 10 سال من فكر كردم تمام قطعات يه بار ديگه دفترچش رو نگاه كن ببين تمام قطعات
    اخه موتورش تو 10 سال خراب نميشه اما تايمر و قطعات ديگرش خرابيش زودتره گارانتيش رو يه نگاهي بكني ممنون مي شم

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mehrdad8086's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من SAMSUNG مدل 1075 دارم البت بسیار ساده و لی کاراست!!!یعنی خوبه!!! وگارانتی سام سرویس

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nikonian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من هم ميخوام ال جي بگيريم اخه 10 سال من فكر كردم تمام قطعات يه بار ديگه دفترچش رو نگاه كن ببين تمام قطعات
    اخه موتورش تو 10 سال خراب نميشه اما تايمر و قطعات ديگرش خرابيش زودتره گارانتيش رو يه نگاهي بكني ممنون مي شم

مگه میشه که بطور قطع و یقین بگیم موتور ماشین لباسشویی توی 10 سال خراب میشه یا نمیشه ! و ضمنا 10 سال یک عمره !
    اینم که میگن ال جی مطلقا بدون صدا و لرزشه دروغه ! لباسشویی ال جی بدون تسمه دیدم درحین کار که مثل لباسشویی های دیگه صدا داره ! البته نو هم بوده و در آغاز کار ! البته بایستی در نظر داشت که دیگه ال جی کلا چینی شده ! الان من خودم دنبال خرید کولر گازی هستم از هر تکنسینی می پرسم ، میگه که هرچی میگیری ال جی نگیر ! اینو هم بگم که خیلی جاها میبینم که کولر گازی ال جی دارن ، ولی خوب آدم یه جورایی میترسه بره طرفش ، محصول کره مونتاژ چین ، چه شود !!!

برای خرید لباسشویی هم ماشین لباسشویی فاگور Fagor رو پیشنهاد میکنم که محصول اسپانیا هستش و توسط شرکت آبسال وارد میشه و گارانتی هم با آبساله ، من خودم ظرفشویی Fagor گرفتم ، واقعا عالیه ! گارانتیش هم با آبساله ، کلا ماشین لباسشویی های تولید خود آبسال هم با تکنولوژی Fagor هست ، ولی این مدل 8 کیلویی مونتاژ اسپانیاست و آبسال فقط گارانتی کرده ،قیمتش هم فکر کنم 700 باشه ( دقیقا نمیدونم ) خدمات آبسال هم که انصافا عالیه ، بعد از اینکه ماشین ظرفشویی رو باز کردیم دیدیم که پایین کابینش یه فرورفتگی جزیی داره ، زنگ زدیم شرکت اومدن کابینش رو عوض کردن و کلی هم عذر خواهی کردن ! و اصلا نگقتند که توی حمل ونقل اینجوری شده یا از این جور بهانه ها !!!
    الان هم ماشین لباسشویی پاناسونیک دارم (6 سال میشه ) و الا فاگور می گرفتم !

10. این کاربر از Nikonian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ata_webmaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    north of iran

پيش فرض

چقدر می خوای هزینه کنی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دفترش دم دست نیست ولی میدونم که فقط موتور 10 ساله و بقیه قسمتها 18 ماهه است.باز چک میکنم

مگه میشه که بطور قطع و یقین بگیم موتور ماشین لباسشویی توی 10 سال خراب میشه یا نمیشه ! و ضمنا 10 سال یک عمره !
    اینم که میگن ال جی مطلقا بدون صدا و لرزشه دروغه ! لباسشویی ال جی بدون تسمه دیدم درحین کار که مثل لباسشویی های دیگه صدا داره ! البته نو هم بوده و در آغاز کار ! البته بایستی در نظر داشت که دیگه ال جی کلا چینی شده ! الان من خودم دنبال خرید کولر گازی هستم از هر تکنسینی می پرسم ، میگه که هرچی میگیری ال جی نگیر ! اینو هم بگم که خیلی جاها میبینم که کولر گازی ال جی دارن ، ولی خوب آدم یه جورایی میترسه بره طرفش ، محصول کره مونتاژ چین ، چه شود !!!
    صدا که داره.ولی کمه.مثل صدای سونوتا است! اگر ترازش کنی لرزش نخواهد داشت.(درحالت spin البته )باید با ابزار تراز بشه کولر گازی هم ال جی دارم یک تابستان تا حالا ازش استفاده کردم.اذیت نکرده

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nikonian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دفترش دم دست نیست ولی میدونم که فقط موتور 10 ساله و بقیه قسمتها 18 ماهه است.باز چک میکنم

صدا که داره.ولی کمه.مثل صدای سونوتا است! اگر ترازش کنی لرزش نخواهد داشت.(درحالت spin البته )باید با ابزار تراز بشه کولر گازی هم ال جی دارم یک تابستان تا حالا ازش استفاده کردم.اذیت نکرده

دوست عزیز ، شما کدوم مدل کولر ال جی رو استفاده کردید ، برای چه متراژی و کجا ؟ هزینه برقتون چقدر اومد ؟

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •