تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 33

نام تاپيک: نمیدونم موضوع رو چی بزارم ؟؟!!!! ولی مشکل بزرگیه

پروفشنال ..hamed..'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض نمیدونم موضوع رو چی بزارم ؟؟!!!! ولی مشکل بزرگیه

شاید بگین که به این تالار مربوط نمیشه ولی گفتم اگه ویروسی چیزی باشه تو این تالار بهتر میتونین کمکم کنید

سلام اقا من یه مشکل با ویندوزم داشتم اونم این بود که cpu با 100% ضرفیتش کار میکرد و task managerشو که باز میکردم و به لیست برنامههای در حال اجرا نگاه میکردم یه نرمافزاری که اسمش یادم نیست چندین بار اجرا شده بود و همشون هم در حال پردازش بودن و سیستم کاملا کند شده بود و خیلی سخت میشد با کامپیوتر کار کرد منم فکر کردم حتماا یه ویروسی چیزی هست خواستم یه انتی ویروس نصب کنم که هر چی سعی کردم نتونستم کسپرسکای رو نصب کنم ولی nod32 نصب شد زدیم اسکن کنه که به خاطر کند شدن شدید سیستم نشد یعنی کارا خیلی کند پیش میرفت و با اون وضعیت یه 8 9 ساعتی باید nod کار میکرد که امکانش نبود (به این انتی ویروس اعتماد ندارم و ازش خوشم نمیاد نمیدونم چرا یه زمانی بهترین انتی ویروس شده بود هیچ کاری ازش بر نمیاد فقط کسپر سکای ) خلاصه قید همه چی رو زدیم گفتیم یه ویندوز جدید نصب کنیم سی دی ویندوز رو گزاشتیم سیستم رو ریستارت کردیم و گزینه بوت از طریق سی دی رو انتخاب کردیم تا ویندوز نصب کنیم ولی سیستم اول کار که فایلهای ویندوز تو سی دی رو که load میکنه خیلی بیشتر از حد معمولش طول کشید قبلنا که سه چهار دقیقه ای فایلهلرو لود میکرد و بعد وارد setup میشد این باز حداقل 10 دقیقه ای طول کشید بعد از لود شدن فایل ها و ورود به setup و انتخاب پارتیشن و زدن گزینه نصب ویندوز جدید نصب شروع شد ولی این بار نصب ویندوز هم خیلی خیلی طول کشید شاید یه یک ساعتی یا بیشتر طول کشید خلاصه بعد از نصب ویندوز هم ویندوز ناقص نصب شده بود نرم افزارهای پیش فرض ویندوز نصب نشده بودن و اصلا فایلهای با پسوند .exe (ففایلهلی اجرایی) رو هم اجرا نمیکرد و موقعی که میخواستم درایو ها رو نصب کنم و رو فایلهلی لجراییشون دابل کلیک میکردم ازم میپرسید که با کدوم نرمافزار اجراشون کنم ( همون پنجره ای که وقتی ویندوز فایلی رو نمیشناسه نشون میده و میپرسه که تو اینترنت بگرده نرم افزاری که اون فایل رو باز میکنه رو دانلود کنه یا خود ما یه نرم افزاری رو برا اجراش معرفی میکنیم ) یا بلافاصله بعد از دابل کلیک رو فایل اجرایی IE باز میشد و میپرسید فایل رو باز میکنید یا سیو میکنید !!!!!!
    حالا یکی به ما بگه مشکل کجاست که این طوری شده و حتی ویندوزهایی هم که نصب میکنم هم ناقص نصب میشن یعنی ویندوزی که نصب میشه فقط میتونه کامپیوتر رو خاموش روشن کنه و هیچ کار دیگه ای نمیکننه چون از همه نرمافزارهای پیش فرضش فقط ورد پد و نرمافزار نشون دادن عکسها نصب میشه و دیگه هیچ نرمافزاری نصب نمیشه

در ضمن مشکل از سی دی ویندوز نبود چون خودم رو کامپیوتر خودم با همون سی دی ویندوز نصب کرده بودم ( اینایی که گفتم مربوط به کامپیوتر یکی از دوستام میشه )

آخر فروم باز jamy_khoshtip's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

قبلا خیلی ها در این مورد ویروس صحبت کردن . یک سرچی بزن پیدا میکنی.

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

گشتم ولی چیزی تو فروم پیدا نکردم تو گوگل هم نمیدونم دنبال چی باید بگردم اسم ویروس رو نمیدونم

آخر فروم باز jax2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    بجنورد

پيش فرض

شما میگی سرعت پاییینه
    پس بهترین کار استفاده از سی دی بوت کسپرسکای هست که تو محیط لینوکس اسکن می کنه و سرعتش بالاست

5. این کاربر از jax2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

من دارم KASPERSKY RESCUE DISK 10 رو دانلود میکنم منظورتون همینه ؟
    اصلا این نرمافزار میتونه مشکلمو حل کنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه noproblem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲

پيش فرض

98 درصد مشکل شما سلف دفنس مود 32 هست
    .
    ببخشید که کامل توضیح نمیدم
    چون واقعا حوصله ندارم بنویسم
    ولی شما کسپر 2011 نب کن اپدیت کن
    و رول بک چینج بزن مشکل حله.

آخر فروم باز amir.7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبعیدگاه دنیا

پيش فرض

سلام

این یه اتوران هستش ولی اسمش رو نمیدونم ، ما هم چند وقت پیش گرفتارش شدیم ، اطلاعات رو از روی کامپیوتر برداشتیم و کل

پارتیشن ها رو دیلیت کردیم و دوباره ویندوز نصب کردیم و خلاص ، اگه تونستی اینم یه راه حل ، بعدش جی دیتا نصب کن و تا حدود زیادی

خیالت راحت باشه و آویرا فری هم بزار کنارش و ریل تایمش رو هم خاموش کن تا سیستمت سنگین نشه .

9. این کاربر از amir.7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه compi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با درود به شما
    به اين آدرس برو و اين نرم افزار رو دانلود كن
    KidoKiller

kidokiler
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در ضمن هر موقعه به اين ويروسها يا اين جور مشكلها بر خوردي اول در قسمت استار تاپ تمام پروسسها رو ديسيبل كن
    بعد سيستم رو راه اندازي كن تا ويروسها نتونند قبل از بالا اومدن ويندوز run بشن
    در ضمن يه چيزه ديگه در زمان نصب ويندوز جديد شما احتمالا ويندوز قبلي رو ديليت نكردي كه ويندوز به اين شكل ناقص نصب شده!
    Last edited by compi; 22-08-2010 at 10:27.

اگه نباشه جاش خالی می مونه noproblem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲

پيش فرض

با درود به شما
    به اين آدرس برو و اين نرم افزار رو دانلود كن
    KidoKiller

kidokiler
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در ضمن هر موقعه به اين ويروسها يا اين جور مشكلها بر خوردي اول در قسمت استار تاپ تمام پروسسها رو ديسيبل كن
    بعد سيستم رو راه اندازي كن تا ويروسها نتونند قبل از بالا اومدن ويندوز run بشن

kidokiler

اخه چه ربطی داره
    این ماله ویروس کانفیکر هست نه یه ویروس ساده مثل بالایی

اگه نباشه جاش خالی می مونه compi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

kidokiler

اخه چه ربطی داره
    این ماله ویروس کانفیکر هست نه یه ویروس ساده مثل بالایی
    كار اين نرم افزار اينه كه در محيط داس تمامه تروجانها و ويروسها رو از بين ميبره
    ربطش اينه چون آنتي ويروس نميتونه ويروس رو پيدا كنه !!

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •