سلام به همه دوستان.من یه لپ تاپ سونی NW 130j دارم که روش یه ویندوز ویستا اورجینال نصب بوده.میدونین که روی لپ تاپ های سونی مجموعه نرم افزارایی تحت عنوان VAIO نصبه که خیلی کمک حال کاربره.یکی از این برنامه هایی که من خیلی به دردم میخورد برنامه VAIO Recovery Center بود که هر زمان که لازم بود (حتی در مواقعی که ویندوز بالا نمیاد) میتونستم ویستا خودم رو با این برنامه ریکاوری کنم و یه ویندوز مثل روز اول داشته باشم.این دفعه آخری وقتی VAIO Recovery Center تو حالت boot بود و در حال Restore کردن درایو C قرار داشت,سیستم هنگید!!ودیگه ادامه نصب متوقف شد و دیگه بالا نیومد.حالا یه 7 نصب کردم به هوای اینکه ویستا رو کلا از دست دادم.اما موقع نصب 7 جایی که باید درایو نصب ویندوز رو مشخص کنی اجازه نصب در درایو C رو نداشتم با این پیغام که چون نرم افزارهای کمپانی سازنده (VAIO) توی C هستند نمیشه سیستم عامل جدید رو اونجا نصب کرد.میخام ببینم کسی هست بدونه آیا روشی هست که بشه الان اون ویندوز ویستا رو ریکاوری کنم؟ در ضمن این توضیح رو بدم که من ویندوز 7 رو تو درایو D نصب کردم ولی الان با اینکه درایو D فضاش با نصب ویندوز پر شده اما فایلای سیستم عامل در ظاهر تو درایو C هستند و فضای درایو C هم دقیقا مثل زمانی شده که ویستا رو ریکاوری کردم(ببخشین که شاید زیاد پیچیده شد؟؟!!) یه فولدر به اسم Windows.Old در درایو C هست که فکر کنم مال همون ویستا خودمه
لطفا کمکم کنید