تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: مشکل در اور کلاک i5 2500k

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض مشکل در اور کلاک i5 2500k

سلام
    من هرچی خواستم که سی پی یو 2500kرا از 3.3 تا 4.4ببرم نشد هرچی تنظیم می کردم وقتی سیستم بالا می یومد فرکانس از 3.5 بالا تر نرفتmultiplier رو میزارم رو 42 میزنه 34 bus speedرو هم 104 میزنه ولی تو بایوس که میرم همه رو همون که زدم نشون میده مین بوردمم msi z68a-g45(g3) هست میشه بگید مشکل از چیه که رو این فرکانس ست نمیشه

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام
    من هرچی خواستم که سی پی یو 2500kرا از 3.3 تا 4.4ببرم نشد هرچی تنظیم می کردم وقتی سیستم بالا می یومد فرکانس از 3.5 بالا تر نرفتmultiplier رو میزارم رو 42 میزنه 34 bus speedرو هم 104 میزنه ولی تو بایوس که میرم همه رو همون که زدم نشون میده مین بوردمم msi z68a-g45(g3) هست میشه بگید مشکل از چیه که رو این فرکانس ست نمیشه
    باید چک کنید ببینید ولتاژ کافی به سی پی یو دادین یا نه
    بایوس مین آپدیت باشه
    چک کنید شرایط دمایی سی پی یو مناسب باشه
    پارامترهای مصرفی توان مثل توربو بوست یا cpu speed step ,c1/c1e, cpu thermal monitor و..... رو غیرفعال کنید
    میتونه از ضعیف بودن پاور یا خود مین باشه

داره خودمونی میشه ali_ign's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    پشت ال سی دی

پيش فرض

سلام

منم سی پی یوم مثه شماس اما مادربوردم GD55 هست باید از داخل بایوس اور کنی تا بهت توی بایوس نشون بده ! چون بعد از استارت ویندوز تنضیماتت اعمال میشه ! میتوی از خود دکمه ی اورکلاک مادربوردت استفاده کنی که خودش اتو ماتیک اور میکنه !

من بدون فن (استوک دارم ) تا 4.8 اور کردم البته با چندتا سازه دست ساز !

اتوماتیک اور کن اگر بلد نیستی

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

پاور نیست چون 757 وات گرین هست مین هم فکر نکنم
    z68برای اور ضعیفه؟
    دما تو حلت عدی بدون اور حدود 30 درجه است تو لود کامل با پرایم95 تا حدود 75 میرسه خواستم کولر بخرم دیدم خیلی گرون شده تیونیک تاور 120 اکستریم تابستون 100 تومان بود الان 170 شده نخریدم
    ولتاژ اتوماتیک هست رو حالت اورکلاکش هم هست که مثلا راندمان کار رو بالا هم میبره

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

پاور نیست چون 757 وات گرین هست مین هم فکر نکنم
    z68برای اور ضعیفه؟
    دما تو حلت عدی بدون اور حدود 30 درجه است تو لود کامل با پرایم95 تا حدود 75 میرسه خواستم کولر بخرم دیدم خیلی گرون شده تیونیک تاور 120 اکستریم تابستون 100 تومان بود الان 170 شده نخریدم
    ولتاژ اتوماتیک هست رو حالت اورکلاکش هم هست که مثلا راندمان کار رو بالا هم میبره
    نه ولتاژ رو از حالت اوتوماتیک خارج کنید و دستی وارد کنید به اندازه 50 میلی ولت دستی ولتاژ بدین
    پارامترهای مصرفی هم که گفتم باید غیرفعال کنید
    دما در لود بالاست نباید از 65 بیشتر بشه
    بایوس مین روهم آپدیت کنید
    به چیپ نیست به قوی بودن و خوب بودن مدار تغذیه مین است

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یه چیز دیگه رو 4.5 را حت ست میشه بالا هم که میاد درست نشون میده ولی اگه خاموش کردمش یا ری استارت multiplier رو از 4.2 میزاره رو 34 که حد اکثر فرکانس میشه 3.6

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

یه چیز دیگه رو 4.5 را حت ست میشه بالا هم که میاد درست نشون میده ولی اگه خاموش کردمش یا ری استارت multiplier رو از 4.2 میزاره رو 34 که حد اکثر فرکانس میشه 3.6
    باتری مین رو چک کردین ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

این متنو بخونید تو لینک پایین
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوتا مربع رو حذف کنید
    حلا ممکنه تو سندی بریج من هم به جای اون لحیم از خمیر سیلیکون استفاده شده باشه و به همین دلیل دماش تو حالت عادی بدون اور حدود 30باشه(اون دما ها که تو پست های قبلی زدم مال بدون اور بود یعنی تنظیم کار خونه)و در لود کامل حدود 75 باشه

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

امروز نشستم ولتاژ سی پی یو را از اتوماتیک برداشتم 1.22(اتوماتیک) تا 1.10 کم کردم که تو ویندوز 1.080 نشون میده با سی پی یو زذ دیدم با occtهم رو فشاره همین الان هم دارم مینویسمم رو فشاره دماش از 60 بالا تر نرفته و هیچ گیری نداشته بلو اسکین هم نداشتم راحت هم بوت شده حالا یا زیادی ولتاژ میگرفته یا این که کار من یه جاش مشکل داره یکی بگه قضیه چیه این وسط؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

من بهتون گفتم ولتاژ auto در اورکلاک باعث مشکل میشه و به صورت دستی باید ولتاژ بدین

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •