تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 24

نام تاپيک: دانلود بازی ایرانی آرمان و غول جعبه

اگه نباشه جاش خالی می مونه احمد دات's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض دانلود بازی ایرانی آرمان و غول جعبه

سلام دوستان این بازی تقدیم به شما

نام بازی : آرمان و غول جعبه

تک مرحله

باید به این غول برسید و به اون ضربه بزنید با کلید کنترل راست

با کلید کنترل راست جعبه ها رو نابود کنید

صحنه ای از بازی
    (برای نمایش کمی صبر کنید)

لینک دانلود 14 مگابایت :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دوم: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتما دانلود کنید و درباره گیم پلی نظر بدید تشکر
    Last edited by احمد دات; 03-01-2014 at 19:47.

2. 10 کاربر از احمد دات بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

لینک دانلود مشکل داره

4. این کاربر از AMIR REZAs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لینک دانلود مشکل داره

درست شد و یه لینک کمکی هم اضافه شده

6. 2 کاربر از احمد دات بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

خوبه فقط یه جاهایی زیاده روی کرده بودی تو فیزیک و غیرطبیعی شده بود

انیمیشن پرش (Space) ساده بود

8. 3 کاربر از AMIR REZAs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

پيش فرض

خوشم اومد باحال بودا
    فقط رو انیمیشن وقتی که دکمه ول ممی کنی کار کنی + انیمیشن پرش کار کنی ترکوندی

(یکم بازیت شبیه تس های فیزیک بود - هدف 100% نمایش امکانات فیزیک بازیت نیست که )

10. 2 کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوشم اومد باحال بودا
    فقط رو انیمیشن وقتی که دکمه ول ممی کنی کار کنی + انیمیشن پرش کار کنی ترکوندی

(یکم بازیت شبیه تس های فیزیک بود - هدف 100% نمایش امکانات فیزیک بازیت نیست که )
    آره راستش انیم هنگام افتادن رو هم نگذاشته بودم اونهم اضافه کردم که وقتی از ارتفا می افته اجرابشه

خوب این رو برای تست فیزیک یه جورایی زدم البته یاید کمترش کنم فیزیک بازیش رو

تشکر مهندس

12. 2 کاربر از احمد دات بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جالب بود
    چون هدفت بیشتر فیزیک بوده نمیخوام ایراد طراحی و گیم پلی بگیرم(بخوام که با خاک یکسان میشه همه چیز ) ولی همیشه به این نکته توجه کن که حتی اگر هم هدفت 100درصد فیزیک باشه طراحی خوب و گرافیک خوب میتونه تاثیر خوبی روی بازخوردها داشته باشه.

راستی بد نیست این یکی رو اصلاح کنی: افتادم روی غوله و هی میخوردم تو سرش پرت میشدم بالا نه تنها جایی که جعبه و گوی های آتیشی ظاهر میشدن رو دیدم بلکه یه دفعه انقدر رفت بالا از دیوار رد شد آسمون آبی تیره رو کاملاً میشد دید

14. 2 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جالب بود
    چون هدفت بیشتر فیزیک بوده نمیخوام ایراد طراحی و گیم پلی بگیرم(بخوام که با خاک یکسان میشه همه چیز ) ولی همیشه به این نکته توجه کن که حتی اگر هم هدفت 100درصد فیزیک باشه طراحی خوب و گرافیک خوب میتونه تاثیر خوبی روی بازخوردها داشته باشه.

راستی بد نیست این یکی رو اصلاح کنی: افتادم روی غوله و هی میخوردم تو سرش پرت میشدم بالا نه تنها جایی که جعبه و گوی های آتیشی ظاهر میشدن رو دیدم بلکه یه دفعه انقدر رفت بالا از دیوار رد شد آسمون آبی تیره رو کاملاً میشد دید
    آره اصلاح شده ایراد که نمی شه گفت راستش یه سیستم گذاشتم وقتی بازیگر با توپه برخورد کرد به سمت بالا پرت بشه بعد این مقدار پرتاب بعضی وقتها با پرش بازیگر یکی میشه و تبدیل میشه به پرواز (باید عدد برخورد کم کنم )

طراحی هم چشم البته تو نسخه اندروید که آماده کردم مشکلات کم تر شده فیزیک کمتر کردم موزیک های خوبی هم گذاشتم (هرچند جای کا بازهم داشت)

گیم پلی رو هم کمی عوض کردم غول رو برداشتم و فقط بازیگر باید تمام سکه های داخل مرحله رو جمع کنه

فرستادم برای بازار ولی هنوز تایید نکردن

پدرم در اومد یه رابط لمسی هم برای حرکتش نوشتم

16. 3 کاربر از احمد دات بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

طراحی هم چشم البته تو نسخه اندروید که آماده کردم مشکلات کم تر شده فیزیک کمتر کردم موزیک های خوبی هم گذاشتم (هرچند جای کا بازهم داشت)
    کاش قبل از فرستادن برای بازار یه مشورت با بچه های اینجا در مورد طراحی و گیم پلی میکردی.
    مثلاً اگه الان بگم بک گراندات مشکل دارن شاید بری تکسچر دیوار رو عوض کنی و این در حالیه که ایراد اصلیش وجود دیواره,فکر میکنم اگه به بک گراندهات بعد بدی خوب بشه,تقریباً مثل باب اسفنجی که خودت ساختی,توش بعد بیشتر حس میشد هر چند که اون هم کافی نبود.
    بک گراند رو قاعده مند کن,مثلاً یه ساختمون در حال ساخت بذار که تیرآهن هاش زده بیرون و میشه روی اونها پرید و رفت بالاتر و 2 طرف رو خالی بذار کسی پرت شد اونور بیوفته پایین ببازه,تا نوکش هم باید بره و هر چی سکه هست جمع کنه,فقط خیلی سخت نباید باشه که هی بیوفتی پایین,تو همین مرحله ساختمون در حال ساخت خیلی کارا میشه کرد,مثلاً کیسه شن ها رو میکشن با سیم بالا میشه پرید روشون و کلی رفت بالا یا اینکه لوله قرار داره میتونی بپری توش و از اونورش بیای بیرون یا اینکه حتی دور تا دور ساختمون میشه چرخید
    یکی از دلایلی که بازی Super Meat Boy خیلی معروف شد همین طراحی مراحل قاعده مندش بود که البته برای تکراری نشدن بازی خودشون مراحلی رو عمداً با قواعد عجیب و متفاوت خلق کردن که اصلاً هم به قاعده هیچ ربطی نداشت که اتفاقاً اون هم جالبش کرده بود

فقط امیدوارم این انرژی زیادی که داری و هی بازی میسازی با شکست خوردن این بازی های ساده که خیلی هم اصولی کار نشدن از بین نره,تایید نشد فدای سرت برو سری بعد چنان بازی بساز که 1 روزه تایید شه و همه بخرن

18. 3 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کاش قبل از فرستادن برای بازار یه مشورت با بچه های اینجا در مورد طراحی و گیم پلی میکردی.
    مثلاً اگه الان بگم بک گراندات مشکل دارن شاید بری تکسچر دیوار رو عوض کنی و این در حالیه که ایراد اصلیش وجود دیواره,فکر میکنم اگه به بک گراندهات بعد بدی خوب بشه,تقریباً مثل باب اسفنجی که خودت ساختی,توش بعد بیشتر حس میشد هر چند که اون هم کافی نبود.
    بک گراند رو قاعده مند کن,مثلاً یه ساختمون در حال ساخت بذار که تیرآهن هاش زده بیرون و میشه روی اونها پرید و رفت بالاتر و 2 طرف رو خالی بذار کسی پرت شد اونور بیوفته پایین ببازه,تا نوکش هم باید بره و هر چی سکه هست جمع کنه,فقط خیلی سخت نباید باشه که هی بیوفتی پایین,تو همین مرحله ساختمون در حال ساخت خیلی کارا میشه کرد,مثلاً کیسه شن ها رو میکشن با سیم بالا میشه پرید روشون و کلی رفت بالا یا اینکه لوله قرار داره میتونی بپری توش و از اونورش بیای بیرون یا اینکه حتی دور تا دور ساختمون میشه چرخید
    یکی از دلایلی که بازی Super Meat Boy خیلی معروف شد همین طراحی مراحل قاعده مندش بود که البته برای تکراری نشدن بازی خودشون مراحلی رو عمداً با قواعد عجیب و متفاوت خلق کردن که اصلاً هم به قاعده هیچ ربطی نداشت که اتفاقاً اون هم جالبش کرده بود

فقط امیدوارم این انرژی زیادی که داری و هی بازی میسازی با شکست خوردن این بازی های ساده که خیلی هم اصولی کار نشدن از بین نره,تایید نشد فدای سرت برو سری بعد چنان بازی بساز که 1 روزه تایید شه و همه بخرن
    خوب مشکلی نیست دستم بازه می تونم نسخه بعدی کاملش کنم (وقتی بازی رو انتشار میدن میشه هی نسخه براش بزنی و بفرستی و کاملش کنی فقط انتشار اولش مهمه )

کار زیاد میبره باید سر هر مرحله کلی وقت بذاری بعد تو موبایل محدودیت هست یکم صحنه رو سنگین میکنی لود تو گوشی های ضعیف پایین میاد (ولی چشم تو نسخه pc جبران میکنم )

نه داداش فقط الکی ایراد میگن ( مثلا برای تایید دامنه ایمیل بزنید / مبلغ 5000 بریزید / محتوا را کامل کنید.....) سرشون هم شلوغه دو روز یه بار جواب میدن

Last edited by احمد دات; 11-01-2014 at 20:59.

20. این کاربر از احمد دات بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •