تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: معرفی مدرس زبان انگلیسی که تجربه کرده ایم؟ و به خود شما ثابت شده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض معرفی مدرس زبان انگلیسی که تجربه کرده ایم؟ و به خود شما ثابت شده است

سلام دوستان من یک مدتی دنبال یک استاد خوب می گردم اگر کسی سراغ داره من را راهنمایی کنه؟ با تشکر

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

کدوم شهری ؟؟؟؟؟؟؟ اطلاعات کامل بده استاد مرد می خوای یا زن ؟؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

تهران - مرد

آخر فروم باز farzan311's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    mostly Tehran and sometimes Isfahan

پيش فرض

من مدرس های زبان رو نمیشناسم
    ولی بین استاد های که الان این ترم دارم میدونم دکتر برزابادی بیرون دانشگاه هم کلاس داره
    استاد خیلی خوبی اند یکم سخت گیره ولی هرچی یاد میده واقعا یاد میگیری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتان جالب یک شخص دیگه هم همین اقا را به من معرفی کرد . خدایی خسته شدم از دنبال استاد گشتن و همه یک جورهایی فقط دنبال پول هستند و برایشان مهم نیست که طرف یاد میگیره یا نه
    شما با این اقا کلاس داشته اید یک مقدار بیشتر درمورد ایشان توضیح می دهید؟
    شما می دانید که کلاس خصوصیش قیمتش چند است؟
    ممنون میشم منو بیشتر راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

من مدرس های زبان رو نمیشناسم
    ولی بین استاد های که الان این ترم دارم میدونم دکتر برزابادی بیرون دانشگاه هم کلاس داره
    استاد خیلی خوبی اند یکم سخت گیره ولی هرچی یاد میده واقعا یاد میگیری
    سلام دوست عزیز میتونم بپرسم دانشگاه تهران چی میخونید ؟البته اسم آقای دکتر برزآبادی عنوان کردید تقربیا مشخصه
    به نظر یکی از بهترین انتخاب های توی کل تهران دکتر برزآبادی قبلا هم توی یک تاپیک معرفیش کرده بودم .

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت

پيش فرض

سلام دوست عزیز میتونم بپرسم دانشگاه تهران چی میخونید ؟البته اسم آقای دکتر برزآبادی عنوان کردید تقربیا مشخصه
    به نظر یکی از بهترین انتخاب های توی کل تهران دکتر برزآبادی قبلا هم توی یک تاپیک معرفیش کرده بودم .
    سلام
    من ادبیات انگلیسی میخونم بله ایشون استاد خیلی خوبی هستن خیلی حساس اند به این که شما درس رو متوجه بشید اگه سر کلاسشون تنبلی کنید یا حواستون پرت باشه بیخیال نمیگذرند ازش[emoji1]

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    من ادبیات انگلیسی میخونم بله ایشون استاد خیلی خوبی هستن خیلی حساس اند به این که شما درس رو متوجه بشید اگه سر کلاسشون تنبلی کنید یا حواستون پرت باشه بیخیال نمیگذرند ازش[emoji1]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام

انشالله که موقق باشی
    رتبه کنکورت چند بود

لهجه دکتر برزآبادی چطوره ؟ خوب همانطوری که میدونی لهجه کسایی که توی آمریکا زندگی کردند و کسایی که در آموزشگاه تدریس میکنند خوب نیست چون آوا شناسی و اون استرس های اصولی بلد نیستند و رعایت نمیکنند ایشون آمریکن هستند یا بریتش ؟ من سه تا استاد دارم هم سطح دکتر برزآبادی منتها اون هیت علمی دانشگاه تهران نبودند و یک شون مثل دکتر برزآبادی ، خود دانشگاه تهران بوده که لهجه فوق العاده ای داشتند . یک استاد دیگه داشتم که تربیت مدرسی بود علارقم اینکه رتبش به همه دانشگاه میخورد به خاطر برتری اساتید تربیت مدرس ، اونجا تحصیلات تکمیل شو گرفت .

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت

پيش فرض

ممنون
    شما هم تو رشته ها زبان تحصیل میکنید؟
    ایشون لهجه شون امریکن هست و خیلی خوب و واضح صحبت میکنند روی استرس ها هم اتفاقا حساس اند و یه جلسه حسابی ما رو خجالت زده کردن با اشتباهاتی که گرفتن ازمون جز اساتیدی هم هست که هیچ وقت وقت فارسی صحبت نمیکنه موقع درس دادن
    یکی دیگه از استاد ها ولی لهجه بریتیش خیلی خوبی داره و برام تعجب داشت که اصلا انگلیس نبوده
    ولی در کل با اینکه اینها استاد های خوبی اند ولی خوب دانشگاه تهران اونجوری که انتظار داشتم نبود یعنی خیلی بهتر از اینها میتونست باشه اگه مثلا مثل رشته های دیگه استاد های native میذاشت

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •