تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: فایلام تو فلش خراب میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض فایلام تو فلش خراب میشه

با سلام به تمام برو بچ با صفا که فقط تو این فروم زحمت میکشند و بی منت در حد توانشون مشکلات مردمو حل میکنن.با اجازه شما ما هم یک مشکل داریم
    من یک فلش 8 گیگ سونی دو ماهی است که خریدم اولش هیچ مشکلی نداشت یا اگرم داشت من متوجه نشدم ولی حالا وقتی یک فایلی توش میریزم و ریخته هم میشه و مشکلی نداره ولی وقتی میخوام از توش بردارم یا فایل اصلا نیست ولی فضایی که اشغال کرده رو نشون میده و یا نشون میده ولی فایل خراب شده مثلا یک فیلمو توش میریزم ولی وقتی میخوام اجراش کنم اجرا نمیشه البته فرمتشم کردم درست نشده.کسی میتونه به من کمک کنه
    با تشکر

پروفشنال Arsa Persian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    آخر جهنم

پيش فرض

دوست عزیز شما فلش رو یه بار با فرمت Fat 32 فرمت کنید بعد امتحان کنید ببینید درست میشه یا نه (دلیلش اینه که فرمت NTFS در ویندوز های پایینتر از XP جواب نمیده و امکان داره اشکال از اینجا باشه اما Fat 32 روی 98 به بالا جواب میده)
    باز نشدن فیلم ها ربطی به خراب کردن فیلم ها توسط فلش نداره احتمالا کدک لازم برای نمایش اون فرمت در کامپیوتر شما موجود نیست
    برای رفع این مشکل می توانید از برنامه GOM Player استفاده کنید که تقریبا تمام فرمت ها رو ساپورت می کنه که میتونید در بخش نرم افزار درخواست بدید (قبلش حتما بگردید ببینید نیست) یا با یه سرچ ساده توی گوگل برنامه مورد نظر را خواهید یافت

حتما نتیجه را همینجا اعلام نمایید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

با تشکر از شما دوست عزیز
    این مشکل من فکر نکنم ربطی به فرمت و کدک داشته باشه چون تو بخش بعضی ام پی تری ها هم همین مشکلو داره .مثلا من یک فیلمی رو از خونه دوستم برداشتم که با jet audio خودمون نگاه کردیم و مشکلی نداشت ولی وقتی ریختم رو فلش و اوردم خونه فقط 20 دقیقه از فیلمو نشون داد در صورتی که فیلم 65 دقیقه بود
    بازم از شما دوست عزیز تشکر میکنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه hardware2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر 24 ساعته !!!!

پيش فرض

من مشکل این دوستمون میدونم چیه چون این مشکل واسه منم پیش امده در اصل فایل ها طوری میشن که باید با برنامه باز کنی یا یک نشونشم اینکه حروف فایل خرچنگ قورباقه میشه.
    متاسفانه فلش های موجود در بازار هه چینی هستند ولی درجه 1 2 3 دارند که شانس شماس که چی بیفته. متاسفانه مال شما از نوع درجه 3 هستش و بهد از مدتی فایل ها خراب میشه و یک نشونشم اینکه اگر mp3 پر کنی بزاری رو فندکی ماشین فندکی ماشین قفل میکنه چاره ای نداری جز اینکه انقدر استفاده کنی تا خراب شه بعد بدی به گارانتی من به همین خاطر:
    فلش های pq و jet flash رو پیشنهاد میکنم که فعلا تقلبی توش ندیدم و همه درجه یک هستند و کشکلی برای کسی ندیدم پیش بیاد. حدل معقول فلش هایی بگیرین که گارانتی مادا مل عمر داشته باشه مثل pq که زیرش مثل فلاپی دارای قفل سخت افزاریه و از کیفیت بسیار بالایی بر خورداره.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    آخر جهنم

پيش فرض

با تشکر از شما دوست عزیز
    این مشکل من فکر نکنم ربطی به فرمت و کدک داشته باشه چون تو بخش بعضی ام پی تری ها هم همین مشکلو داره .مثلا من یک فیلمی رو از خونه دوستم برداشتم که با jet audio خودمون نگاه کردیم و مشکلی نداشت ولی وقتی ریختم رو فلش و اوردم خونه فقط 20 دقیقه از فیلمو نشون داد در صورتی که فیلم 65 دقیقه بود
    بازم از شما دوست عزیز تشکر میکنم
    حالا شما بعد اینکه Fat32 فرمت کردی یه فایل از رو کامپیوتر خودت بزن تو مموری. بعد دوباره نگاه کن از داخل مموری فایل درست اجرا میشه یا نه

اگه نباشه جاش خالی می مونه hardware2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر 24 ساعته !!!!

پيش فرض

حالا شما بعد اینکه Fat32 فرمت کردی یه فایل از رو کامپیوتر خودت بزن تو مموری. بعد دوباره نگاه کن از داخل مموری فایل درست اجرا میشه یا نه

درست هست ولی بعد از 2 یا 3 ماه خراب میشه.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    آخر جهنم

پيش فرض

فلش های pq و jet flash رو پیشنهاد میکنم که فعلا تقلبی توش ندیدم و همه درجه یک هستند و کشکلی برای کسی ندیدم پیش بیاد. حدل معقول فلش هایی بگیرین که گارانتی مادا مل عمر داشته باشه مثل pq که زیرش مثل فلاپی دارای قفل سخت افزاریه و از کیفیت بسیار بالایی بر خورداره.
    من پیشنهاد نمی کنم میدونید چرا چون اصلا اینا اسمشون مشکل داره pq آخه یعنی چه. ما مموری های مرغوب هم داریم مثل OCZ یا Corsair که اولی محصول آمریکاست و دومی رو نمیدونم اما خیلی از مارک های بالایی مشهورتره درسته که این مارک ها تقلی نداره ولی اینا شرکتایی هستن که یه روز هستن یه روز نه

ما اصلا توی ایران گارانتی مادام العمر نداریم مثلا خوده من یه رم مارک M2 که مثل همون pq بود خریده بودم 6 ماه بعد سوخت. فرستادمش گارانتی با کلی هزینه بعد دو ماه یه رم سوخته ی دیگه تحویل گرفتم
    سعی کنید گارانتی از شرکت های معتبر باشه که مال سونی دو شرکت(شرکت بازرگانی ایران و ایران رهجو هستش)
    ما مارک درجه 1 و 2 و 3 نداریم اگه از یه نمایندگی و گارانتی معتبر باشه همشون کارایی خوبی دارن اما اونایی که گارانتی ندارن معمولا تقلبی ان

داره خودمونی میشه DAN271's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اعماق ذهن تو

پيش فرض

سلام دوستان،
    دیدم بحث فلش مموریه و دوستان مارک و گارانتی معرفی کردن منم نظر خودم رو می گم ( شاید اینجا درست نباشه )
    مارک ها و گارانتی های بالا مناسب هستند، اما اگه دنبال یه گارانتی با کیفیت مناسب و پشتیبانی خوب هستید سراغ Future نرید..

9. این کاربر از DAN271 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    آخر جهنم

پيش فرض

آفرین DAN271 هم نظر منو تایید کرد که بابا این مموری هایی که تازه اسمشون در اومده و دارن امکانات زیادی روی مموری میدن مثل همون گوشی های چینی All In One هستن که بعد یه هفته اسپیکرش از کار میفته هفته بعد مموری و... اینا مموری ها هم یه چیزی تو همین مایه ها اول دیدید نصف مموری پرید بعدش هم کلا مموری رفت
    اما بحث یه چیز دیگه هست پس بهتره از بحث جدا نشیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

اقا به جای اینکه مموری و شرکت و مارکو تبلیغ کنید بگید چطوری مشکل حل میشه
    چه طوری باید با fat32 فرمت کنم؟منظورتون همون فرمت کامپیوتر خودشه که با راست کلیک کردن میاد؟اگر منظورتون اینه که من 300 بار این کارو کردم و فقطم fat 32 داره و ntfc نداره...

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •