تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: پول هست ماشین نیست

پروفشنال steps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض پول هست ماشین نیست

اقا ما حدود 1ماه پیش مشاوره گرفتیم چی بگیریم ماشین که به نتیجه Cielo رسیدیم (با بودجه10 میلیون) ولی هرچی سیلو هست یا لگن شده یا پول خونشو گذاشته رو قیمت ماشین
    العان من میگم ریو بگیریم ولی اسپانسرم(بابام) میگه ریو بدرد نمیخوره!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    من اسپانسرم نظرش اینه که بریم از قشم ماشین بیاریم که خیلی به صرفه تر هست بعد سند گرو بذاریم و... بعد با یه کلک پلاک کنیمش (فک کنم بابام این کلک هارو خوب بلده)
    حالا ریو بگیریم خوبه؟ یا ازقشم ماشین بیاریم؟!!!
    اگه از قشم بیاریم چون ماشین ها از دبی به قشم میان با 10 میلیون چه ماشینی میشه گرفت دست دوم ولی مدل بالا؟

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

ببینم قشم مگه منطقه آزاد نیست؟
    پس قیمت ماشینا باید به قیمت جهانی توش به فروش بره دیگه؟یعنی بدون گمرک , اگه این جوری باشه که شما می تونی با این پول کلی ماشین خوب بگیری, مثلا بالاترین تیپ تویوتا یاریس بگیری که الان توی جاهای دیگه فکر کنم طرفای 30 تومن می فروشند .

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

اقا ما حدود 1ماه پیش مشاوره گرفتیم چی بگیریم ماشین که به نتیجه Cielo رسیدیم (با بودجه10 میلیون) ولی هرچی سیلو هست یا لگن شده یا پول خونشو گذاشته رو قیمت ماشین
    العان من میگم ریو بگیریم ولی اسپانسرم(بابام) میگه ریو بدرد نمیخوره!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    من اسپانسرم نظرش اینه که بریم از قشم ماشین بیاریم که خیلی به صرفه تر هست بعد سند گرو بذاریم و... بعد با یه کلک پلاک کنیمش (فک کنم بابام این کلک هارو خوب بلده)
    حالا ریو بگیریم خوبه؟ یا ازقشم ماشین بیاریم؟!!!
    اگه از قشم بیاریم چون ماشین ها از دبی به قشم میان با 10 میلیون چه ماشینی میشه گرفت دست دوم ولی مدل بالا؟
    منو هم با خودت میبری؟؟ قول میدم اذیت نکنم و بهونه نگیرم.

چه حالی میده. اگه بابات میتونه پلاک کنه زود پاشو برو بیار.

قیمت اونجا دستم نیست ولی فکر کنم با این پول... با این پول... با این پول بتونی یه تویتا کرولا 1.8LXi و هیوندای آوانته تمیز بگیری همچنین مزدا 323 تیپ فولش.

آخر فروم باز 2299's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    همین نزدیکی

پيش فرض

منو هم با خودت میبری؟؟ قول میدم اذیت نکنم و بهونه نگیرم.

چه حالی میده. اگه بابات میتونه پلاک کنه زود پاشو برو بیار.

قیمت اونجا دستم نیست ولی فکر کنم با این پول... با این پول... با این پول بتونی یه تویتا کرولا 1.8LXi و هیوندای آوانته تمیز بگیری همچنین مزدا 323 تیپ فولش.
    تو مجله ماشين نوشته بود تيوتا كمري 2007 22 خوردهاي كفم بريد حدود 20تومن ميكشن روش

پروفشنال steps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

راستی یه ماشین باشه لوازم یدکییش باشه اینجا
    وقیمتش تا 10 میلیون باشه
    بلمه قشم منطقه ازاد هست و هرماشینی بگی هست واگر هم سفارش بدی برات تا فداشت از دبی میارن
    من هم میگم یه ماشین دست دوم مدل بالا بگیریم که حداکثر10 میلیون باشه و کم مصرف هم باشه
    بابام میگه مزدا3
    کسی یه سایت سراغ نداره قیمت ماشین های خارجی (قیمت اصلیش) رو نوشته باشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه The Black Dahlia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    هر جا اینترنتم به راه باشه !

پيش فرض

من یه سایت دارم هم عکس داره هم قیمتشو تو توضیحاتش نوشته:netcarshow.com

آخر فروم باز franch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوست عزيز اگه هزينه هاي گمرك و بقيه چيزاشو حساب كني قيمت تموم شده ماشين شايد از تو ايرانم بيشتر در بياد.

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

راستی یه ماشین باشه لوازم یدکییش باشه اینجا
    وقیمتش تا 10 میلیون باشه
    بلمه قشم منطقه ازاد هست و هرماشینی بگی هست واگر هم سفارش بدی برات تا فداشت از دبی میارن
    من هم میگم یه ماشین دست دوم مدل بالا بگیریم که حداکثر10 میلیون باشه و کم مصرف هم باشه
    بابام میگه مزدا3
    کسی یه سایت سراغ نداره قیمت ماشین های خارجی (قیمت اصلیش) رو نوشته باشه؟
    بابا من که گفتم تویوتا یاریس جز ماشین های روز اروپاست , بسیار کم مصرف , و بسیار ایمن , اینجام که داره وارد میشه , پس لوازم یدکی اش هست , حالا شاید کمیاب باشه .
    دوست عزيز اگه هزينه هاي گمرك و بقيه چيزاشو حساب كني قيمت تموم شده ماشين شايد از تو ايرانم بيشتر در بياد.
    خب توی قشم و کیش و اینجور جاها پول گمرک داده نمیشه دیگه , می تونی با 15 میلیون کمری بخری

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

بابا من که گفتم تویوتا یاریس جز ماشین های روز اروپاست , بسیار کم مصرف , و بسیار ایمن , اینجام که داره وارد میشه , پس لوازم یدکی اش هست , حالا شاید کمیاب باشه .

خب توی قشم و کیش و اینجور جاها پول گمرک داده نمیشه دیگه , می تونی با 15 میلیون کمری بخری
    البته دوست عزیز دیگه اونجوریام نیست که با 15 تومن کمری بخری. زیر 22-23 تومن نمیشه. مگر 2006 و دست 2.

ضمنا اگه بخوای بیاری اینور باید مالیات بدی.

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

از قشم بخواي بياري اينور فكر نكنم الكي باشه يا بايد از طريق گمرك بياري كه كلي پولش ميشه و يا به صورت موقت كه اونم ازتون كلي تعهد و ضمانت و اين چيزا ميگيرن كه اگه مهلتتون تموم بشه و بر نگرديد حالتون گرفته ميشه . اگه ازتون ضمانت بخوان كه ديگه با عوض كردن پلاك هم كاري از پيش نمي برين در واقع اگه بر نگردين يا مهلتتونو تمديد نكنين يه فراري به حساب مياين .

مگر اينكه خيلي حرفه اي باشين و ضمانت ها و مدارك جعلي جور كنين كه اونم يه مشكل داره ، شما بايد رو سرتون جورابي چيزي بزارين وگرنه قيافتونو ممكنه يادشون باشه و برن چهره نگاري عكستونو درست كنن بزنن تو روزنامه كثير الانتشار :شوخي
    Last edited by starpars; 26-08-2008 at 17:12.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •