تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: یه سوال راجع به موقع خرید

پروفشنال _ermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض یه سوال راجع به موقع خرید

سلام
    اول اینکه شاید سوالم یکم احمقانه باشه!

من نکات موقع خرید دوستمون رجیستر یوزر رو مطالعه کردم، یه سایت انگلیسی هم خود ایشون گذاشته بودن که هفتا نکته موقع خرید رو یادآور شده بود هم خوندم.

من یه 1640 سفارش دادم که قراره از تهران بیاد برام.

حالا سوالم اینه: اگه بررسی کنم و مشکلاتی داشته باشه، مثلا گردو خاک داشته باشه یه طوری که حس کنم دست دومه، اگه نخوام، با اینکه با سفارش من اومده و باز شده، میشه قبول نکنم؟
    نگاه کنید، مثلا یکی از نکته های اون 7 مورد این بود که وقتی وسیله نو هست، یه بوی خاصی داره. خوب تو لوازم برقی این بو کاملا مشخصه، خودمم به این نکته خیلی اعتقاد دارم
    اما اگه احساس کنم اصلا اون بو رو نده چی کار کنم؟ بگم آقا این بو نمیده؟!!
    یا مثلا گردو خاکی باشه چطوری بگم مثلا این گردو خاکیه نمی خوام، چون این مغازه داره (ببخشید البته، منظورم همه نیستن) انقدر زبون میریزن که اصلا نمیذارن آدم حرفشو بزنه
    البته اینم بگم که گارانتی زیگوراته، احتمالش هست که دست دوم بفرستن؟ و اگه هست و خدایی نکرده دست دوم بود و مطلب رو گفتم بهشون، میتونم لپ تاپ رو قبول نکنم دیگه؟

ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه Amir_Ans's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

من که فکر نمی کنم زیگورات دست دوم بده به کسی بعدم خیلی واضحه ٍ را ستی اون اول که روشن میکنی f12 را بزن ببین باتری در چه حاله و بقیه سخت افزار هارم چک کن...

3. این کاربر از Amir_Ans بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال _ermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

حالا اصلا مشتری قبول نکنه لپ تاب رو، پس میگیرن؟
    بعدم من به ویستا اصلا وارد نیستم، میشه بگید دقیقا از کجا سخت افزارها رو چک کنم
    Last edited by _ermia; 04-07-2009 at 18:50.

داره خودمونی میشه the dead's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    اول اینکه شاید سوالم یکم احمقانه باشه!

من نکات موقع خرید دوستمون رجیستر یوزر رو مطالعه کردم، یه سایت انگلیسی هم خود ایشون گذاشته بودن که هفتا نکته موقع خرید رو یادآور شده بود هم خوندم.

من یه 1640 سفارش دادم که قراره از تهران بیاد برام.

حالا سوالم اینه: اگه بررسی کنم و مشکلاتی داشته باشه، مثلا گردو خاک داشته باشه یه طوری که حس کنم دست دومه، اگه نخوام، با اینکه با سفارش من اومده و باز شده، میشه قبول نکنم؟
    نگاه کنید، مثلا یکی از نکته های اون 7 مورد این بود که وقتی وسیله نو هست، یه بوی خاصی داره. خوب تو لوازم برقی این بو کاملا مشخصه، خودمم به این نکته خیلی اعتقاد دارم
    اما اگه احساس کنم اصلا اون بو رو نده چی کار کنم؟ بگم آقا این بو نمیده؟!!
    یا مثلا گردو خاکی باشه چطوری بگم مثلا این گردو خاکیه نمی خوام، چون این مغازه داره (ببخشید البته، منظورم همه نیستن) انقدر زبون میریزن که اصلا نمیذارن آدم حرفشو بزنه
    البته اینم بگم که گارانتی زیگوراته، احتمالش هست که دست دوم بفرستن؟ و اگه هست و خدایی نکرده دست دوم بود و مطلب رو گفتم بهشون، میتونم لپ تاپ رو قبول نکنم دیگه؟

ممنون
    بزار خيالت رو راحت کنم دل رو تو ايران از شرکتی به غير از Zigorat معتبر تر نميتونی پيدا کنی. و اينم بدون اگر زيگورات اين کار رو با مشتری اش کرد بقيه هم ميکنن. در کل برای خريد مطمئن دل در ايران شما يک جای مورد اعتماد بيشتر نداری اونم زيگورات!!

6. این کاربر از the dead بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Amir_Ans's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

حالا اصلا مشتری قبول نکنه لپ تاب رو، پس میگیرن؟
    بعدم من به ویستا اصلا وارد نیستم، میشه بگید دقیقا از کجا سخت افزارها رو چک کنم
    فکر نمی کنم پس بگیرن شمام ناراحت نباش اعتماد کن.

اون که من گفنم کاری به ویندوزد نداره قبل از این که ویندوز بیاد بالا بابد f12 را بزنی و وارد بایوس ستاپ بشی و در قسمت جنرال می تونی سخت افزار هارا ببینی و کلی تنظیمات دیگه که من توصیه میکنم اگه وارد نیستی به هیج چیزی دست نزنی

8. این کاربر از Amir_Ans بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خيالتون بابت زيگورات راحت باشه
    تا جايي كه ما ميدونيم شركت زيگورات اسم خوب خودش رو با اين كارها بد نميكنه
    مگه ميخواد چند تا از اين لپ تاپ ها بفروشه كه بخواد سود كنه و اين ريسك رو بكنه ؟؟

10. 2 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •