تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 74

نام تاپيک: من سه بار پاور سوزوندم !

پروفشنال chaparman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض من سه بار پاور سوزوندم !

سلام به همگی . من تا حالا سه بار پاور سوزوندم برای همین به فکر افتادم که یک محافظ برای PC بخرم برای همین کمی ولخرجی کردم و 10 تومان دادم و یک محافظ معمولی کامپیوتر گرفتم . از خدا پهنون نیست از شما چه پنهون این محافظ خیلی پیشرفته است و روش چراغهایی داره که با اون چراغ قرمزهاش ولتاژ فعلی رو نشون میده ولی مشکل همین جا است یعنی وقتی ولتاژ به کمتر از 180 می رسه لطف می کنه و سیستم رو خاموش می کنه یعنی کفر منو درآورده . محافظ گرفتم و کلی خرج کردم از سیستم محافظت کنه ولی مثل اینکه می خواد پدر سیستم منو در بیاره .
    از اساتید همفکری می خوام که این محافط رو بندازم دور یا بزارم همینطوری به خاموش کردن PC ادامه بده ؟
    چون چشمم ترسیده تابستون قبل پاور گرین من سوخت و همراه خودش سی دی رام منو هم به دیار باقی فرستاد و شانس آوردم مادربورد و بقیه آپارتمان نشینهای مادر بورد نسوخت
    خلاصه کلام چی کنم که خدا رو هم خوش بیاد ؟
    منتظر پیام های سبز شما هستم . والسلام
    Last edited by chaparman; 19-07-2009 at 00:02. دليل: غلط املایی دست گلم (-: !!!

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

دوست عزیز مثل اینکه برق خونه ی شما کلا وضعش خرابه
    یه چک بکن وگرنه اینقدر نباید مشکل ایجاد شه

3. 2 کاربر از ALt3rnA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

2

آره اما اشکال از برق منطقه ما است یعنی کلا وضعش خرابه یعنی اکثرا قطعی داریم
    حالا چیکار کنم مشکل حل بشه ؟

دوست عزیز مثل اینکه برق خونه ی شما کلا وضعش خرابه
    یه چک بکن وگرنه اینقدر نباید مشکل ایجاد شه

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

دوست عزیز اگه واقعا ولتاژ برقتون مرتب زیر 180 ولت می ره باید یک فکری به حال بقیه لوازم برقی خونه بکنید!

البته ممکنه این محافظ مشکل داشته باشه... با همسایه ها صحبت کنید اگه این مشکل همه جا وجود داشت با اداره برق صحبت کنید.

6. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ممنون که جواب دادید درسته حق با شما است ولی تا اون موقع پاور من حتما سوخته
    باید یه فکری بکنم
    چون کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من

دوست عزیز اگه واقعا ولتاژ برقتون مرتب زیر 180 ولت می ره باید یک فکری به حال بقیه لوازم برقی خونه بکنید!

البته ممکنه این محافظ مشکل داشته باشه... با همسایه ها صحبت کنید اگه این مشکل همه جا وجود داشت با اداره برق صحبت کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

ممنون که جواب دادید درسته حق با شما است ولی تا اون موقع پاور من حتما سوخته
    باید یه فکری بکنم
    چون کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من
    سلام
    دوست عزیز این محافظ ها جز اینکه به سیستم ضرر بزنن کاری دیگه انجام نمیدن!!!
    پیشنهاد من به شما اینه که یکمی بیشتر خرج کنید و یک ترانس اتوماتیک 6 کلیلو وات مدل AVR25B تهیه کنید!
    توضیحات:
    محافظت و تقویت یا تضعیف برق تک فاز ساختمان‌ها تا ۲۵ آمپر و یا کولرهای گازی تا قدرت ۲۴۰۰۰ بی‌تی‌یو را انجام می‌دهد. هشدار دهنده صوتی و فیلتر نویزگیر از قابلیت‌های این سیستم می‌باشد. قابلیت ها : � تقویت و تثبیت نوسانات و ضعف ولتاژ برق شهر � مجهز به سیستم حفاظت در مقابل ولتاژ ورودی و خروجی خارج از محدوده مجاز � مجهز به فی-لتر جهت حفاظت دستگاه‌های مصرفی در مقابل نویزها و اختلالات برق شهر � مجهز به هشداردهنده صوتی جهت اعلام اضافه بار � مجهز به کلید مخصوص جهت استفاده از روشنایی هنگام ضعف بیش از حد برق شهر � مجهز به مدار تاخیر جهت حفاظت دستگاه‌های مصرفی هنگام قطع و وصل برق شهر � حفاظت در مقابل رعد و برق و تغییرات ناگهانی برق شهر � حفاظت در مقابل دو فاز شدن برق شهر.

موفق باشید.

9. 2 کاربر از mehdi1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

منظور شما از جمله " دوست عزیز این محافظ ها جز اینکه به سیستم ضرر بزنن کاری دیگه انجام نمیدن!!! " که گفتید چی بود ؟
    میشه بیشتر توضیح بدید
    یعنی من بهتره محافظ رو از سیستم جدا کنم ؟ این طوری که حتما مثل سال قبل پاور می سوزه !

سلام
    دوست عزیز این محافظ ها جز اینکه به سیستم ضرر بزنن کاری دیگه انجام نمیدن!!!
    پیشنهاد من به شما اینه که یکمی بیشتر خرج کنید و یک ترانس اتوماتیک 6 کلیلو وات مدل AVR25B تهیه کنید!
    توضیحات:
    محافظت و تقویت یا تضعیف برق تک فاز ساختمان‌ها تا ۲۵ آمپر و یا کولرهای گازی تا قدرت ۲۴۰۰۰ بی‌تی‌یو را انجام می‌دهد. هشدار دهنده صوتی و فیلتر نویزگیر از قابلیت‌های این سیستم می‌باشد. قابلیت ها : � تقویت و تثبیت نوسانات و ضعف ولتاژ برق شهر � مجهز به سیستم حفاظت در مقابل ولتاژ ورودی و خروجی خارج از محدوده مجاز � مجهز به فی-لتر جهت حفاظت دستگاه‌های مصرفی در مقابل نویزها و اختلالات برق شهر � مجهز به هشداردهنده صوتی جهت اعلام اضافه بار � مجهز به کلید مخصوص جهت استفاده از روشنایی هنگام ضعف بیش از حد برق شهر � مجهز به مدار تاخیر جهت حفاظت دستگاه‌های مصرفی هنگام قطع و وصل برق شهر � حفاظت در مقابل رعد و برق و تغییرات ناگهانی برق شهر � حفاظت در مقابل دو فاز شدن برق شهر.

موفق باشید.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوست من کدوم منطقه هستید؟مشکل نوسانات بالا و قطعی زیاد و ...با این مدل محافظ ها حل شدنی نیست.

12. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

منظور شما از جمله " دوست عزیز این محافظ ها جز اینکه به سیستم ضرر بزنن کاری دیگه انجام نمیدن!!! " که گفتید چی بود ؟
    میشه بیشتر توضیح بدید
    یعنی من بهتره محافظ رو از سیستم جدا کنم ؟ این طوری که حتما مثل سال قبل پاور می سوزه !
    کار این محافظ های 10000تومانی فقط قطع جریان برق در هنگام افزایش و یا کاهش ولتاژ میباشد.در واقع میشه گفت کلید اتوماتیک!!!
    برای شما فرقی نمیکنه که این محافظ باشه یا نباشه!مشکل شما ضعیف بودن ولتاژ برقه!!!
    من نمونه دست دو این ترانس رو پارسال حدود 57000تومن خریدم .
    موفق باشید.

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان من فقط می خوام الان تکلیفم رو با این یارو محافظه بدونم که از سیستم جداش کنم یا نه لطفا نظرتون رو بگید

15. این کاربر از chaparman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •