تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 25

نام تاپيک: ????خرید مادربرد؟؟؟؟

آخر فروم باز SA3EDLORD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

14 ????خرید مادربرد؟؟؟؟

سلام به دوستان عزیز که اینقدر زحمت میکشند و مشاوره میدهند تا دوستان بهتر خرید کنند.ممنون.
    ببخشید من میخوام یه مادربرد بخرم تا سقف 90 هزار تومن که برای بازی میخوام و میخوام که تا یکی دو سال دیگه اگه خواستم گرافیک یا cpu رو عوض کنم به مشکل بر نخورم.البته اگه این مادربردم رو بفروشم شاید بودجه تا 120 برسه.
    مادربرد من:
    GA-945PL-S3
    پایینشم اینارو نوشته:
    INTEL945PL/ICH7/PCI-EX16 REV 3.3
    SOCKET 775 / 3 PCI-EX1 ATX
    4 DDR2 DUAL-CH / HD AUDIO
    GBE LAN / 4 SATA 3GB/S/8 USB2.0
    اینم روش نوشته .اونایی که نوشتم کنارش نوشته بود.
    supports intel core 2 duo processors
    لطفا بگید چند میخرن.لطفا یه مادربرد خوب معرفی کنید.چون شاید یه سی پی یو دو هسته ای روش بندازم.اگه یکم بالا پایین شد عیب نداره.ممنون.

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز که اینقدر زحمت میکشند و مشاوره میدهند تا دوستان بهتر خرید کنند.ممنون.
    ببخشید من میخوام یه مادربرد بخرم تا سقف 90 هزار تومن که برای بازی میخوام و میخوام که تا یکی دو سال دیگه اگه خواستم گرافیک یا cpu رو عوض کنم به مشکل بر نخورم.البته اگه این مادربردم رو بفروشم شاید بودجه تا 120 برسه.
    مادربرد من:
    GA-945PL-S3
    پایینشم اینارو نوشته:
    INTEL945PL/ICH7/PCI-EX16 REV 3.3
    SOCKET 775 / 3 PCI-EX1 ATX
    4 DDR2 DUAL-CH / HD AUDIO
    GBE LAN / 4 SATA 3GB/S/8 USB2.0
    اینم روش نوشته .اونایی که نوشتم کنارش نوشته بود.
    supports intel core 2 duo processors
    لطفا بگید چند میخرن.لطفا یه مادربرد خوب معرفی کنید.چون شاید یه سی پی یو دو هسته ای روش بندازم.اگه یکم بالا پایین شد عیب نداره.ممنون.
    سلام. باز مادربرد برای اینتل می خواین؟
    شما مادربرد خودتون رو حدود 30000 تومان می تونید بفروشید که بودجتون به 120 تومان می رسه ، من توصیه می کنم که مقداری رو هم روی این پول بزارین و مادربرد gigabyte ep45-ud3l و یا asus p5q که حدود 130-140 تومان هستن بگیرین ، که هر دو کارایی و قابلیت اورکلاک خیلی خوبی دارند . البته به نظر من p5q دارای امکانات بیشتر هست و بهتره.
    اگر هم می خواین همون حدود 100 تمان هزینه کنید ، یک مادربرد با چیپ p43 مثل gigabyte gp43-ds3 انتخاب خوبی هست.

3. این کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام. باز مادربرد برای اینتل می خواین؟
    شما مادربرد خودتون رو حدود 30000 تومان می تونید بفروشید که بودجتون به 120 تومان می رسه ، من توصیه می کنم که مقداری رو هم روی این پول بزارین و مادربرد gigabyte ep45-ud3l و یا asus p5q که حدود 130-140 تومان هستن بگیرین ، که هر دو کارایی و قابلیت اورکلاک خیلی خوبی دارند . البته به نظر من p5q دارای امکانات بیشتر هست و بهتره.
    اگر هم می خواین همون حدود 100 تمان هزینه کنید ، یک مادربرد با چیپ p43 مثل gigabyte gp43-ds3 انتخاب خوبی هست.
    سلام.میتونم تا 140 برسونمش شاید هم 150 .حالا پیشنهادتون چیه؟

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام.میتونم تا 140 برسونمش شاید هم 150 .حالا پیشنهادتون چیه؟
    تا 140-150 پیشنهاد من asus p5q که حدود 130000 تومان و یا Asus p5q-pro که قیمتش حدود 150000 تومان هست و کارایی و امکانات خیلی خوبی داره!

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض cpu دو هسته ای رو ساپورت میکنه؟؟؟؟

تا 140-150 پیشنهاد من asus p5q که حدود 130000 تومان و یا Asus p5q-pro که قیمتش حدود 150000 تومان هست و کارایی و امکانات خیلی خوبی داره!
    خیلی ممنون دوست عزیز.من برای بازی میخوام.این برای بازی خوبه؟؟؟؟؟؟؟این مادربرد سی پی یو دو هسته ای رو ساپورت میکنه؟؟؟؟؟؟گرافیک من 512mb geforce 9800 gt ddr3 هست.این مادربرد تا چقدر بیشتر از این رو ساپورت میکنه؟؟؟؟؟؟؟میخوام تا یکی دو سال دیگه برای تعویض قطعات به مشکل بر نخورم.ممنون.

در آغاز فعالیت GwynbleiddiuM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آری برادر، ساپورت می کنه هیچ، Core 2 Quad هم ساپورت میکنه کلا تو موبوهای مین استریم یکی از بهترین بردهاست و امکانات خیلی خوبی هم داره. ضمن اینکه اگر اهل اورکلاکینگ باشی امکانات مناسبی برای اینکار بهت میده بخصوصاینکه چیپستش از سری Extreme چیپ ستهای Intel P45 ـه.

برای راحتی خودت میگم سعی کن گارانتی سازگار ارقام بخری اگر اسوس میخوای بخری. گارانتی دیجیتال و ویستا به پای سازگار نمیرسه.

8. 2 کاربر از GwynbleiddiuM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

خیلی ممنون دوست عزیز.من برای بازی میخوام.این برای بازی خوبه؟؟؟؟؟؟؟این مادربرد سی پی یو دو هسته ای رو ساپورت میکنه؟؟؟؟؟؟گرافیک من 512mb geforce 9800 gt ddr3 هست.این مادربرد تا چقدر بیشتر از این رو ساپورت میکنه؟؟؟؟؟؟؟میخوام تا یکی دو سال دیگه برای تعویض قطعات به مشکل بر نخورم.ممنون.

سلام. همون طور که دوستمون گفت ، شما می تونید تمام کارت گرافیک های این نسل و همچنین مدل های dx11 که در سال آسنده می اد رو روی مادربرد قرار بدین ، و این مادربرد از تمام پردازند های سوکت 775 پشتیبانی می کنه ، و چیپ p45 که در این برد استفاده شده ، از نظر کارایی و سرعت پا به پای مدل اشرافی x38 حرکت می کنه!

10. این کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام. همون طور که دوستمون گفت ، شما می تونید تمام کارت گرافیک های این نسل و همچنین مدل های dx11 که در سال آسنده می اد رو روی مادربرد قرار بدین ، و این مادربرد از تمام پردازند های سوکت 775 پشتیبانی می کنه ، و چیپ p45 که در این برد استفاده شده ، از نظر کارایی و سرعت پا به پای مدل اشرافی x38 حرکت می کنه!
    سلام.اخرش این سی پی یو دو هسته ای ساپورت میکننه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یک کلام.ممنون از راهنماییتون.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام.اخرش این سی پی یو دو هسته ای ساپورت میکننه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یک کلام.ممنون از راهنماییتون.
    بله همه نوع cpu که قبل از core i7 ساخته شدن روساپورت میکنه ازقبیل دوهسته ای چهارهسته ای کور تو اکستریم

و45nm ای هارو همونp5q روبگیر خوبه ارزونتر هم میتونی GIGABYTE - EP43-DS3L بگیری که درنوع خودش عالیه 120تومن

13. این کاربر از alihacker2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام.من همون asus p5q رو میگیرم.اگه تا دو ساله دیگه عمر نمیکنه اون 150 تومنی رو میگیرم.عمر میکنه؟؟؟؟؟؟

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •