تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: *** می خوام Dell Studio 1537 بخرم !!!! ***

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

12 *** می خوام Dell Studio 1537 بخرم !!!! ***

سلام خدمت همگی برو بچ فروم !

بدون مقدمه برم سر اصل مطلب . راستش من 1 تومن پول دارم و می خوام لپ تاپ فقط Dell بخرم . از سری Vostro اصلاً خوشم نیومده . ولی با ظاهر Studio 1537 خیلی حال کردم . ضمن اینکه با چند نفری هم که صحبت کردم متوجه شدم کیفیت خوبی مخصوصاً در قسمت کیبوردش داره . میدونم که با 1 تومن نمیشه یه مدل Studio که مشابه Vostro در همین قیمت باشه خرید (یعنی Studio گرون تره) و این هم به فال نیک میگیرم چرا که حتماً کیفیت قطعات Studio بالاتر هست .

از دوستان عزیز ممنون میشم بنده رو در خرید این مدل لپ تاپ راهنمایی بفرمایند . کاری به مشخصاتش ( رم ، سی پی یو و غیره) ندارم . فقط می خوام بدونم از نظر کیفیتی چطور هست ؟ مواردی مثل --> باتری ، LCD ، وزن ، گرمایی که تولید می کنه ، کیفیت دی وی دی رام و اسپیکر

ممنون از لطفتون

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اگه كاربردتون رو ميگفتيد خيلي بهتر ميشد
    كيفيت ساخت وسترو 1520 هاي جديد نسبتا خوبه و درسته قيافه مورد پسند همه رو نداره
    1537 ها تو بازار خيلي كم شدن ، كيفيت ساخت خوبي دارن ، اولين نسل هاي LED دل بودن
    اكثر لپ تاپ هاي دل پيش فرض باتري 6 سل دارن ، كيفيت مانيتور قابل قبوله ، گرماي توليدي واقعا كم هست و اصلا اذيت كننده نيست ، كيفيت درايو ( رايتر ) بستگي به سازنده دستگاه داره ، معمولا TSST هست و مشكلي نيست ، اسپيكر ها هم معمولي هستند و انتظار صداي XPS 1640 رو نداشته باشيد
    البته اين سري زياد تو ايران جا نيفتاد ،‌همينطور كه مدلهاي جديد 1555 درست و حسابي وارد ايران نشده و مثل سري هاي Inspiron , Vostro , XPS پشتيباني قطعات نداره

3. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

ممنون از پاسخی که دادین .

کاربرد : اول از هر چیز نیاز دارم بتونم با غول Visual Studio 2008 و 2010 با روون ترین حالت کد بنویسم - خوش دست بودن کیبورد خیلی برام مهمه - در آخر انتظار دارم مدل 1 میلیونیه 1537 بتونه GTA 4 رو با تنظیمات Medium اجرا کنه . در کل ، جز گاهی اوقات بازی ، کارای گرافیکی خفنی انجام نمیدم .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

بنده همچنان منتظرم ! پس فردا می خوام برم اصفهان . لطفاً زودتر راهنمایی بفرمایید

ممنونم

داره خودمونی میشه hamid2live's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اگه از کاراییش بگذریم کیفیتش خوبه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

اگه از کاراییش بگذریم کیفیتش خوبه
    منظورتون چیه ؟ میشه واضح تر بیان کنید ؟؟؟
    Last edited by M8SPY; 11-09-2009 at 22:10.

اگه نباشه جاش خالی می مونه PlayStation3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    Tokyo,Japan

پيش فرض

شاید باور نکنید ولی من وقتی میخواستم لپ تاپ بگیرم نظرم فقط و فقط رو همین 1537 بود،ولی 5-6 تا مغاره که رفتم گفتن نخری بهتری(اینو واقعا جدی میگم) دلیلشونم این بود که اکثرا بعد 5-6 ماه برمیگردونن...واقعا از ظاهرش منم خوشم میومد...
    ولی در حین ناباوری اکثرا میگفتن 1510 وسترو ببر(آخه اون موقع تازه 1520 اومده بود)
    حالا قضاوت با خودتون...هر چند الانم شکدارم حرفاشون درست باشه...منم بعد کلی دوباره گشتن 1520 رو بردم ....
    هر چند هنوزم واقعا 1537 استدیو رو دوس دارم...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

شاید باور نکنید ولی من وقتی میخواستم لپ تاپ بگیرم نظرم فقط و فقط رو همین 1537 بود،ولی 5-6 تا مغاره که رفتم گفتن نخری بهتری(اینو واقعا جدی میگم) دلیلشونم این بود که اکثرا بعد 5-6 ماه برمیگردونن...واقعا از ظاهرش منم خوشم میومد...
    ولی در حین ناباوری اکثرا میگفتن 1510 وسترو ببر(آخه اون موقع تازه 1520 اومده بود)
    حالا قضاوت با خودتون...هر چند الانم شکدارم حرفاشون درست باشه...منم بعد کلی دوباره گشتن 1520 رو بردم ....
    هر چند هنوزم واقعا 1537 استدیو رو دوس دارم...
    به نظر شما اون فروشنده ها واسه رفاه حال شما این حرف ها رو زدن؟ یعنی چی بعد از 5-6 ماه بر می گردونن ؟ مشکل در کدوم قسمتش وجود داره ؟ کاش دقیق می گفتید ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه PlayStation3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    Tokyo,Japan

پيش فرض

جناب m8spy جان حرف شما درست و متین اما وقتی اکثرا اینو بگن بیخود نیست لابد یه دلیلی داره...تازه بیشترشون اشنا بودن...اونا براشون فرقی نداره کدومو بفروشن یعنی منظورم اینه که یه سود براشون داره(اتفاقا اکثرا میگفتن studio 1537 و همچنین 1525 تو بازار کم شده)...میگفتن اکثرا main خراب میکنن اوناییم که تو بازار هست refresh شده هستن...شایدم یه قضیه ای پشت این ماجراها باشهبه هر حال من چیزیو که شنیدم عنوان کردم...انشالا بهترین انتخاب نصیبتون بشه

11. این کاربر از PlayStation3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

جناب pami_wega شما نظر یا پیشنهادی ندارین ؟ (1 تومن پول - کاربردم رو هم که بالاتر گفتم) - خوب اگه اینطور باشه که دوستان می گن .میرم سراغ یه مدل دیگه

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •