تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 53

نام تاپيک: بهترین آموزشگاه برای یادگیری و دریافت مدرک بین المللی مهندسی شبکه در تهران

آخر فروم باز kourosh_sos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

1 بهترین آموزشگاه برای یادگیری و دریافت مدرک بین المللی مهندسی شبکه در تهران

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزم بی مقدمه میرم سر اصل مطلب راستش رو بخواید بنده علاقه شدیدی به نصب و راه اندازی شبکه های کام÷یوتری دارم ولی متاسفانه در این زمینه اطلاعات و تجربه زیادی ندارم من تصمیم گرفتم که به کلاسهای مهندسی شبکه برم و مدرک بین المللی این دوره را دریافت کنم تا از این طریق بتونم کسب درآمد داشته باشم اما مشکلم اینجاست که نمیدونم به کدوم آموزشگاه برم که هم فن رو یاد بگیرم و هم مدرک قابل قبولی رو دریافت کنم و یکسری سوالات دیگر که ذهن من رو حسابی مشغول کرده مثلا تو روزنامه ها و مجلات دنبال آموزشگاه یادگیری شبکه میگردم و با دوره هایی از قبیل CCNP,CCNA،MCSE،MCITP مواجه میشم که نمیدونم برای اینکه من بتونم بصورت حرفه ای کار نصب و راه اندازی شبکه رو انجام بدم باید کدام یک از این دوره هارو بگذرونم حالا میخوام از شما کمک بگیرم تا با نظرات و تجربیات خود منو راهنمایی کنید که کدام دوره را در کدام آموزشگاه بگذرونم ممنون میشم منو رو تو این راه راهنمایی کنید .

2. این کاربر از kourosh_sos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    !!Half of the world

پيش فرض

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزم بی مقدمه میرم سر اصل مطلب راستش رو بخواید بنده علاقه شدیدی به نصب و راه اندازی شبکه های کام÷یوتری دارم ولی متاسفانه در این زمینه اطلاعات و تجربه زیادی ندارم من تصمیم گرفتم که به کلاسهای مهندسی شبکه برم و مدرک بین المللی این دوره را دریافت کنم تا از این طریق بتونم کسب درآمد داشته باشم اما مشکلم اینجاست که نمیدونم به کدوم آموزشگاه برم که هم فن رو یاد بگیرم و هم مدرک قابل قبولی رو دریافت کنم و یکسری سوالات دیگر که ذهن من رو حسابی مشغول کرده مثلا تو روزنامه ها و مجلات دنبال آموزشگاه یادگیری شبکه میگردم و با دوره هایی از قبیل CCNP,CCNA،MCSE،MCITP مواجه میشم که نمیدونم برای اینکه من بتونم بصورت حرفه ای کار نصب و راه اندازی شبکه رو انجام بدم باید کدام یک از این دوره هارو بگذرونم حالا میخوام از شما کمک بگیرم تا با نظرات و تجربیات خود منو راهنمایی کنید که کدام دوره را در کدام آموزشگاه بگذرونم ممنون میشم منو رو تو این راه راهنمایی کنید .
    قبلا بحث شده توی همین انجمن
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. 2 کاربر از undertaker_ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

undertaker_ss عزیز من این تا÷یک رو خوندم و زیاد بکارم نیومد اگه میشه در مورد CCNP,CCNA،MCSE،MCITP راهنمایی کنید کدومش برای مهندسی شبکه جهت نصب و راه اندازی هستش

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    !!Half of the world

پيش فرض

undertaker_ss عزیز من این تا÷یک رو خوندم و زیاد بکارم نیومد اگه میشه در مورد CCNP,CCNA،MCSE،MCITP راهنمایی کنید کدومش برای مهندسی شبکه جهت نصب و راه اندازی هستش
    MCITP همون MCSE هست ولی ورژن 2008 اش
    توش به جای XP ویستا درس می دن و به جای سرور 2003، سرور 2008
    به نظر من بهتره شما اول دوره اول MCSE که توش network+ , XP یاد میدن رو بری بعد برو MCITP چون این طور که من شنیدم سرور 2008 خیلی فرق کرده پس بهتره حالا که می خوای شروع کنی جدیدترش رو یاد بگیری
    البته اگه بتونی MCSE رو کامل بری و بعد MCITP که محشره
    از اون طرف سیسکو اول باید CCNA رو بری بعد CCNP
    به نظر من واسه CCNA یه جورایی لازمه که حداقل network+بلد باشی

جمع بندی: اول دوره اول MCSE بعد CCNA بعد دوره های بعدی MCITP یا MCSE (اینم بگم که چون MCITP جدید اومده اولا مدرس خوبش سخت پیدا می شه ثانیا طول میکشه که سازمانها زیر بار تغییر سرور هاشون برند)
    بعد اگه دوست داشتی بیشتر یاد بگیری دوره های CCNP
    جهت نصب و راه اندازی بستگی به جاش داره بعضی سازمانها با سواد دوره اول mcse هم کارشون راه میافته
    بازم نظر شخصی منه فکر کنم تا level 3 دوره های msce (که لسمش اینفرا) هست و CCNA خوب باشه

بازم اگه سوالی بود در خدمتم
    Last edited by undertaker_ss; 27-09-2009 at 21:57.

7. 2 کاربر از undertaker_ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

undertaker_ss عزیز ممنون که راهنماییم کردی راستش رو بخوای من هیچی از شبکه حالیم نیست حالا تصمیم دارم این حرفه رو یاد بگیرم تا بتونم تو شرکت های نصب و راه اندازی شبکه کار کنم حالا به نظرشما کدوم دوره هارو برم یاد بگیرم که بتونم به هدفم برسم واینکه تو تهران کدوم آموزشگاه هستش که هم کارو قشنگ یاد میدن هم مدرک معتبر میدن و هم اینکه قیمتشون مناسبه و اینکه دوره آموزش کلا چقدر طول میکشه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    !!Half of the world

پيش فرض

undertaker_ss عزیز ممنون که راهنماییم کردی راستش رو بخوای من هیچی از شبکه حالیم نیست حالا تصمیم دارم این حرفه رو یاد بگیرم تا بتونم تو شرکت های نصب و راه اندازی شبکه کار کنم حالا به نظرشما کدوم دوره هارو برم یاد بگیرم که بتونم به هدفم برسم واینکه تو تهران کدوم آموزشگاه هستش که هم کارو قشنگ یاد میدن هم مدرک معتبر میدن و هم اینکه قیمتشون مناسبه و اینکه دوره آموزش کلا چقدر طول میکشه؟
    خواهش میکنم
    پس شما از دوره اول mcse شروع کن بعد برو ccna بعد تا level 3 mcse رو برو
    فعلا بیشتر جاها همین چیزا رو می خوان
    مثلا من واسه شاتل فرم پر کردم وقتی تا level 3 mcse رو حونده بودم و هنوز ccna رو نخونده بودم زنگ زدن بهم واسه مصاحب برم اما من نرفتم چون محل کارش تهران بود
    داداش من اصفهان هستم راجع به کلاسهای تهران نمی دونم

10. این کاربر از undertaker_ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

undertaker_ss جان من امروز با مهندس سروری همون که تو شبکه آموزش تدریس میکنه صحبت میکردم میگفت که اول دوره های آپلاس رو بگذرونم حالا من نمیدونم این آپلاس چیه میشه در موردش توضیح بدی؟ و بعد میگفت دوره های مایکروسافت که همون MCSE هستش رو برم یا سیسکو فرقی ندارن ولی گفت دوره های مایکروسافت راحتر و بهتر هستش ولی دوره های سیسکو سخت تر و تخصصی تر هستش حالا نظر شما چیه؟
    بعد میخواستم بدونم شما که میگی Level3 مگه هر کدوم از این دوره ها Level بندی دارن چطوری؟ میشه در موردش یکم توضیح بدی ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

از دوستان کسی نیست بیشتر بنده رو راهنمایی کنه من الان آموزشگاه سماتک رو مد نظر دارم آیا به نظر شما بدردبخور هست سطح آموزشش خوبه ؟ و مدرکش معتبر هست؟ الان میخوام دوره +Network رو برم آیا بنظر شما قبلش دوره +A رو برم بهتره یانه اصلا این +A چی هستش؟

کـاربـر بـاسـابـقـه rozbeh85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

عزیز شما Network+ رو برو شروع کن، اونجا خودت میفهمی چیه دوست داری ادامه بدی
    A+ هم الکی گفته، ربطی نداره اصلا

14. این کاربر از rozbeh85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    !!Half of the world

پيش فرض

undertaker_ss جان من امروز با مهندس سروری همون که تو شبکه آموزش تدریس میکنه صحبت میکردم میگفت که اول دوره های آپلاس رو بگذرونم حالا من نمیدونم این آپلاس چیه میشه در موردش توضیح بدی؟ و بعد میگفت دوره های مایکروسافت که همون MCSE هستش رو برم یا سیسکو فرقی ندارن ولی گفت دوره های مایکروسافت راحتر و بهتر هستش ولی دوره های سیسکو سخت تر و تخصصی تر هستش حالا نظر شما چیه؟
    بعد میخواستم بدونم شما که میگی Level3 مگه هر کدوم از این دوره ها Level بندی دارن چطوری؟ میشه در موردش یکم توضیح بدی ممنون میشم
    ببخشید چند روزی نبودم
    ببین A+ مربوط به سخت افزاره و واقعا چیزای خوبی بهت یاد می دن اما ربطی به شبکه نداره واسه افزایش اطلاعات در مورد کامپیوتر خوبه م این که مثلا اگه رفتی یه شرکتی گفتن هارد سیستم رو جا بزن اون وسط هنگ نکنی یا اگه یه مشکل سخت افزاری پیدا شد بتونی حلش کنی
    آره اسون تره اما من هر جا آگهی استخدام دیدم CCNA رو هم می خواستن
    دوره های MCSE هفت دوره (level) هستش که تا دوره سوم چیزای کلی را یاد می ده و از دوره های بعدی تخصصی تر می شه

16. 3 کاربر از undertaker_ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •