تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 46

نام تاپيک: کمک ، می خوام یاد بگیرم

آخر فروم باز leon scott kendy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    می دونی تهران کجاست

1 کمک ، می خوام یاد بگیرم

سلام بچه ها من علاقه ی زیادی به انیمیشن سازی دارم
    و دوست دارم یاد بگیرم و بعدا بتوانم به صورت شغل یا چیزی هم ادامه بدم
    اگه ممکن هست از صفر برای من شروع کنید و بگیر
    من خواهش می کنم که شما ها کسانی که می دانید و تجربه دارید من را به شاگردی قبول کنید
    من کلا هیچی درباره برنامه های موجود نمی دانم
    برای همین یک تاپیک جدید زدم
    می شه بگید که من با چه برنامه ای شروع کنم که در آینده هم بتوانم از یاد گیری هام استفاده کنم
    بعد من الان سوم ریاضی هستم
    و می خوام بدون تغیر رشتم ، رشته ای رو بخوانم که بشه انیمه ساخت ایا این ممکنه

2. 3 کاربر از leon scott kendy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SevenART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Spadanaa_Club

پيش فرض

جوابها رو خط به خط می دم :
    خوبه ...
    یاد بگیر ولی فکر نکنم به درد شغل بخوره ... کمتر یشه شغل تو ایران ... می تونی به عنوان تفریح دلنشین ازش استفاده کنی...
    از صفر برات می گم حالا ...
    من که خودم شاگردم ولی خو یه چیزایی می دونم ...
    خوبه ... آفرین...
    با ریکالله....
    حالا می گم برات ...
    سوم ریاضی این عالیه چون انیمیشن سه بعدی بر اساس ریاضیاته ...
    حتما همین رشته را ادامه بده چئن ربط مستقیکم داره به ریاضی ... بله ممکنه صد د صد...

---------- Post added at 01:56 PM ---------- Previous post was at 01:55 PM ----------

فقط دوستان یه چیزی هیچی به ایشون نگید ... چون موجب گیجی می شود ... بسپاریدش به خودم ... هی ... فقط هم نظر بدید ...

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Spadanaa_Club

پيش فرض

خوب اولین حرکت اینها رو با دقت بخون تا در مورد پویانمایی ( انیمیشن ) اطلاعات کسب کنی و بعاد بیا و نتیجه را بگو . ....
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

5. 3 کاربر از SevenART بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    می دونی تهران کجاست

1

خوب اولین حرکت اینها رو با دقت بخون تا در مورد پویانمایی ( انیمیشن ) اطلاعات کسب کنی و بعاد بیا و نتیجه را بگو . ....
    کد:

خواندمش می گم این انیمیشن تاریخ باحالی داشت خیلی قدیمی بید فکر نمی کردم این قدر قدیمی بوده باشه
    خوب حلا چی کار کنم

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Spadanaa_Club

پيش فرض

خوب باید بگم تمام این اطلاعاتی که در ویکی دیدی در مورد انیمیشن و عموما انیمیشن دو بعدی بود که مقدمه ای بود برای وردت به دنیای بزرگ سه بعدی ... اوهو ... حالا باید اطلاعاتی در مورد بعد به دست بیاری .... البته بعد را فکر کنم توی ریاضیات خوندی؟.... برا همین بعد از کسب اطلاعات به سوالات زیر پاسخ بده ...
    1. بعد چیس؟(نام فارسی اون چیه)
    2. دوبعدی یعنی چه و توضیح دهید ...
    3. چنبره چیست ؟
    منبع اصلاعات :
    کد:

---------- Post added at 01:02 AM ---------- Previous post was at 01:01 AM ----------

به نفعته که خودت این سوالات را بخونی و با اطلاعات کامل جواب بدی ////

8. 2 کاربر از SevenART بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pclord's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Sisakht

پيش فرض

رضا جان این بنده خدا اول کار خسته میشه و ... . من وقتی شروع به سه بعدی سازی کردم،هیچی در مورد انیمیشن نمیدونستم.فقط علاقه داشتم.همین حالا هم خیلی کم میدونم.

ببین یه کتاب بگیر و شروع کن بعد آموزش های خارجی رو بگیر.در طول دوران یادگیری با اصول ساخت انیمیشن هم آشنا میشی.

حالا فرقی نمیکنه با چه برنامه ای میخوای شروع کنی،مکس باشه یا مایا،چون تقریبا قدرتشون نزدیک به هم هستن.من خودم با مایا شروع کردم و پشیمون هم نیستم و به شما هم مایا رو پیشنهاد میکنم.اگه خواستی بگو تا کتاب خوب م بهت معرفی کنم.

موفق باشید.

10. این کاربر از pclord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Spadanaa_Club

پيش فرض

رضا جان این بنده خدا اول کار خسته میشه و ... . من وقتی شروع به سه بعدی سازی کردم،هیچی در مورد انیمیشن نمیدونستم.فقط علاقه داشتم.همین حالا هم خیلی کم میدونم.

ببین یه کتاب بگیر و شروع کن بعد آموزش های خارجی رو بگیر.در طول دوران یادگیری با اصول ساخت انیمیشن هم آشنا میشی.

حالا فرقی نمیکنه با چه برنامه ای میخوای شروع کنی،مکس باشه یا مایا،چون تقریبا قدرتشون نزدیک به هم هستن.من خودم با مایا شروع کردم و پشیمون هم نیستم و به شما هم مایا رو پیشنهاد میکنم.اگه خواستی بگو تا کتاب خوب م بهت معرفی کنم.

موفق باشید.
    اولا این کار غیر اصولیه ..... ولی این کاری که الان دارم می کنم می دونی چه فایده ای داره در حین کار علامت سوال بالا سرش ظاهر نمی شه .... شما فکر می کنی اونهایی که تو هالیوود این شکلی فیلم و انیمیشن می سازن تجربی کار کردن ... نه خیر ... علمی کار کردن این کار کاملا اصولی و علمیه ... شما حالا آخرشو ببین ..

12. این کاربر از SevenART بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Masterpiece's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Behind You

پيش فرض

خيلي وقته تو انجمن سه بعدي پست ندادم
    به نظر من اول هدفتو مشخص كن ببين علاقت تو چه زمينس بعد نوبت پیش زمينه هاس حالا كه هدفو مشحص كردي ميفهمي اونا چين
    بعد بايد نرم افزارو انتخاب كني xsi تو ساخت game اينده داره ولي پيدا كردن اموزش هاش از ياد گرفتنش سخت تره و براي كسي كه اصلا 3d كار نكرده سراغش نره سنگينتره
    ميمونه
    3d max و maya كه به سليقه خودت ميتوني يكيو ميتوني انتخاب كني هر دوتا كارتو را ميندازه منظورم اينه كه تفاوت زيادي ندارن هيچ كس به اون اندازه نرسيده كه بتونه فرقي حس كنه بينشون
    وقتي انتخاب كردي باس بشيني بيسشو ياىد بگيري ميتوني از سي دي هاي ايراني _مفتش گرونه _ يا كتاباي فارسي _همون ترجمه فارسي هلپ نرم افزار _استفاده كني بعد كه احساس راحتي كردى با نرم افزار برو سراغ اموزش هاي حرفه اي بهت برادرانه پيشنهاد ميكنم دنبال اموزش ايراني نري تنها چيزي كه مي فهمي اينه كه بعضي از ما ايرنيا چه جيب براي حروم خوري هستيم و واسه خالي كردن جيب مردم به هر كاره كثيفي دست ميزنيم براي مكس برو دنبال اموزش هاي cg tutorials و gnomon
    براي مايا باس از يه مايا كار سوال كني
    اخرم اينكه براي ياد
    گرفتن 3d لازم نيست بري دنبال فلسفش مثل اينه كه به يه دانش اموز بخوان قوانين فيزيكو اثبات كنن اينجوري فقط زده ميشي اينا واسه كسي خوبه كه رشتس اينه وميخواد اطلاعات عموميش بره بالا به جاي اين كارا بشين رو پیش نياز ها كار كن
    همين ديگه موفق باشي دوست عزيز
    Last edited by Masterpiece; 03-04-2010 at 19:51.

14. این کاربر از Masterpiece بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Spadanaa_Club

پيش فرض

عزیزان لطفا پست ندید ایشون گیج می شن ... ای بابا ... نی فهمن هر چی میگیم .... البته چیزهایی که می گید درسته کاملا تایید می شه ولی این حرفها نود درضدشو باید بعدا ب ایشون گفت ... ایشون تا دوروز پیش حتی نمی دونست انیمیشن چیه .. اول باید با بیس کار آشنا بشه بعد بره توی کار .... شما نگران زده شدن نباشید ... زده نمی شه .. من دیدم رشتشون ریاضیه کسی که رشتش ریاضیه اگر با این چیزها زده بشه بهتره رشتش را عوض کنه
    ... دانش اموز بخوان قوانين فيزيكو اثبات كنن ...
    یعنی به نظر شما چند تا مقدمه علمی کوتاه مساوی است با قوانین فیزیک ؟ ... مگه من گفتم بره در مورد مثلا برنامه نویسی در مایا مثلا بخونه ... اینها همش یک سری بیسه که مورد نیازه ... من خودم چوب خوردم از بلد نبودن بیس تریدی ... ( از مهام ) ...

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    می دونی تهران کجاست

1 ببخشید

واقعا ببخشید من یک دفعه قیب شدم اگه امکان داره ادامه آموزش رو بدید ببخشید
    خوب می شه بهم بگید سریع تر عتشم نصبت به یاد گرفتن زیاد شده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •