تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: بهترین کتاب در زمینه اموزش سی شارپ واسه یه مبتدی چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه younes_ysf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض بهترین کتاب در زمینه اموزش سی شارپ واسه یه مبتدی چیه؟

سلام به همگی. دوستان من تا حالا برنامه نویسی کار نکردم. اما میخوام سی شارپ یاد بگیرم. یه سیدی اموزشی خریدم ولی اصلا جالب نبود.یکی از دوستام گفت با سی دی نمیشه باید حتما کتاب بخری. شما چه کتابی رو پیشنهاد میکنید. که واسه من و امثال من مناسب باشه.
    لطفا نگید فرم رو سرچ کن چون با این اینترنت ذغالی باید کلی وقت بزارم تا شاید پیدا بشه شایدم نشه

آخر فروم باز molaali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    همين نزديكي

پيش فرض

شما چرا مي خواهي با سي شارب شروع كني؟ اصل سي شارب شي گراييه و خيلي سخته براي شروع.
    به نظر من ديگه اگه مي خواهي با يه زبان سطح متوسط شروع كني با ++c شروع كن.
    اگه خواستي كتابم معرفي ميكنم.

3. این کاربر از molaali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن گنو/لینوکس Open-Source's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    usr/src/linux/

پيش فرض

شما چرا مي خواهي با سي شارب شروع كني؟ اصل سي شارب شي گراييه و خيلي سخته براي شروع.
    به نظر من ديگه اگه مي خواهي با يه زبان سطح متوسط شروع كني با ++c شروع كن.
    اگه خواستي كتابم معرفي ميكنم.
    یه زبون سطح متوسط مثل ++C !!!!!!!!!!!!!!!!

به نظر من برنامه نویسی رو با خونواده بیسیک شروع کن.
    بعد برو به سمت C.
    بعد شی گرایی رو با ++C یا بگیر.
    بعد برو سمت #C.

5. این کاربر از Open-Source بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز molaali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    همين نزديكي

پيش فرض

تعجب داره؟
    به زبان هايي مثل پاسكال كه نياز به يك كامپايلر قوي دارند زبان سطح بالا و به زبان هايي مثل c و ++c متوسط و به زبان هايي مثل اسمبلي كه نياز به كامپايلر ندارند سطح پايين مي گويند.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

به نظر من برنامه نویسی رو با خونواده بیسیک شروع کن.
    بعد برو به سمت C.
    بعد شی گرایی رو با ++C یا بگیر.
    بعد برو سمت #C.
    یادگیری همه اینها چقدر زمان میبره؟؟فکر کنم بیشتر از یکی 2 سال بشه

کاربر فعال انجمن گنو/لینوکس Open-Source's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    usr/src/linux/

پيش فرض

یادگیری همه اینها چقدر زمان میبره؟؟فکر کنم بیشتر از یکی 2 سال بشه
    آره ، همینطوره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Home is where the heart is

پيش فرض

سلام به همگی. دوستان من تا حالا برنامه نویسی کار نکردم. اما میخوام سی شارپ یاد بگیرم. یه سیدی اموزشی خریدم ولی اصلا جالب نبود.یکی از دوستام گفت با سی دی نمیشه باید حتما کتاب بخری. شما چه کتابی رو پیشنهاد میکنید. که واسه من و امثال من مناسب باشه.
    لطفا نگید فرم رو سرچ کن چون با این اینترنت ذغالی باید کلی وقت بزارم تا شاید پیدا بشه شایدم نشه
    دوست عزیز شما باید ببینی هدفت چیه؟ بحث بر سر قدرت زبان ها فقط وقت تلف کردن و هیچ نتیجه ی مثبتی نداره!
    شما اگه تفننی میخوای برنامه نویسی یادبگیری و فکر می کنی که شاید بخوای ادامه اش بدی، به نظر من با ویبی 6 شروع کن (نه ویبی.نت) البته اینو همینجا بگم، اینکه می گم با ویبی6 شروع کن دلیل بر ضعف این نرم زبون و یا به قول برخی افراد متعصب بچه گانه بودنش نیست!
    بلکه دلیلش اینه که شما میخوای:
    1- خودت شروع کنی به یادگیری و از استاد استفاده نکنی
    2- تجربه آشنایی با زبان های برنامه نوییسی را نداری
    3- با اصول برنامه سازی آشنا نیستی
    4- احتمالا فعلا هدفت ساخت برنامه های کاربردی شخصی برای ویندوز هستش
    ببینین بعضی از افراد شدیدا مخالف شروع برنامه نویسی با ویبی هستن چون میگن که پایه برنامه نویس ویران میشه! اما من شدیدا مخالف هستم! این زبان به خاطر سادگی و روان بودنش به نظر من نظیر نداره و برای کسی که میخواد تازه شروع کنه و اصول رو پیاده سازی کنه و دلسرد نشه، بهترین گزینه هستش!
    شما اصلا لازم نیست برین ویبی رو حرفه ای یاد بگیرین! تا سطح متوسط که رفتین دیگه دیدتون کاملا باز میشه و اونوقت وقتی زبون های دیگه رو نگاه کنین،میبینین که لولو خورخوره نیستن و در اکثر موارد پایه ای،فقط با یادگیری سینتکس اون زبان میتونین راهی رو که قرار بود قبلا 100 ساله برین، حالا 20 ساله میرین!
    این که شما از روی اون سی دی چیز خاصی یاد نگرفتین دوتا دلیل داشته:
    1- معمولا برای زبان سی شارپ کسی نمیاد مبانی برنامه نویسی رو شرح بده!
    2- شرکت سازنده اش خوب کار نکرده!
    در کل به نظرم شما حتی اگه شده 1 تا 2 جلسه، برو پیش یکی از دوستانت و ازش بخواه که خیلی گذرا با ویبی آشنات بکنه و بعدش از سی دی ها استفاده کنین و در نهایت کتاب!(البته اگه با کتاب کیف می کنین با کتاب شروع کنین!)

10. این کاربر از modirmasool بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوست عزیز شما باید ببینی هدفت چیه؟ بحث بر سر قدرت زبان ها فقط وقت تلف کردن و هیچ نتیجه ی مثبتی نداره!
    شما اگه تفننی میخوای برنامه نویسی یادبگیری و فکر می کنی که شاید بخوای ادامه اش بدی، به نظر من با ویبی 6 شروع کن (نه ویبی.نت) البته اینو همینجا بگم، اینکه می گم با ویبی6 شروع کن دلیل بر ضعف این نرم زبون و یا به قول برخی افراد متعصب بچه گانه بودنش نیست!
    بلکه دلیلش اینه که شما میخوای:
    1- خودت شروع کنی به یادگیری و از استاد استفاده نکنی
    2- تجربه آشنایی با زبان های برنامه نوییسی را نداری
    3- با اصول برنامه سازی آشنا نیستی
    4- احتمالا فعلا هدفت ساخت برنامه های کاربردی شخصی برای ویندوز هستش
    ببینین بعضی از افراد شدیدا مخالف شروع برنامه نویسی با ویبی هستن چون میگن که پایه برنامه نویس ویران میشه! اما من شدیدا مخالف هستم! این زبان به خاطر سادگی و روان بودنش به نظر من نظیر نداره و برای کسی که میخواد تازه شروع کنه و اصول رو پیاده سازی کنه و دلسرد نشه، بهترین گزینه هستش!
    شما اصلا لازم نیست برین ویبی رو حرفه ای یاد بگیرین! تا سطح متوسط که رفتین دیگه دیدتون کاملا باز میشه و اونوقت وقتی زبون های دیگه رو نگاه کنین،میبینین که لولو خورخوره نیستن و در اکثر موارد پایه ای،فقط با یادگیری سینتکس اون زبان میتونین راهی رو که قرار بود قبلا 100 ساله برین، حالا 20 ساله میرین!
    این که شما از روی اون سی دی چیز خاصی یاد نگرفتین دوتا دلیل داشته:
    1- معمولا برای زبان سی شارپ کسی نمیاد مبانی برنامه نویسی رو شرح بده!
    2- شرکت سازنده اش خوب کار نکرده!
    در کل به نظرم شما حتی اگه شده 1 تا 2 جلسه، برو پیش یکی از دوستانت و ازش بخواه که خیلی گذرا با ویبی آشنات بکنه و بعدش از سی دی ها استفاده کنین و در نهایت کتاب!(البته اگه با کتاب کیف می کنین با کتاب شروع کنین!)
    راستش من میخوام یه برنامه نوس حرفه ای بشم یعنی یجورایی به عنوان یه کار و منبع درامد به این قضیه نگاه میکنم. البته بگما اینکه دارم کتاب و سیدی میخونم واسه این نیس که اعتقاد دارم که با اینا میشه برنامه نویس حرفه ای شد. بلکه میخوام استارت بزنم وگرنه معتقدم 50 درصد (و بلکه هم بیشتر) تبدیل شدن به یه برنامهنویس حرفه شدن3 چیزه:
    1- داشتن علاقه
    2- داشتن اراده و پشتکار
    3- تجربه و تمرین و تمرینو تمرین و تمرینو تمرین و تمرینو تمرین و تمرین.....
    و البته تا جایی که امکان داره در حداقل زمان ممکن. انتظار ندارم یه شبه یاد بگیرم و لی چند سال هم خیلی زیاده
    لطفا الان نظرتون رو بگید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Home is where the heart is

پيش فرض

راستش من میخوام یه برنامه نوس حرفه ای بشم یعنی یجورایی به عنوان یه کار و منبع درامد به این قضیه نگاه میکنم. البته بگما اینکه دارم کتاب و سیدی میخونم واسه این نیس که اعتقاد دارم که با اینا میشه برنامه نویس حرفه ای شد. بلکه میخوام استارت بزنم وگرنه معتقدم 50 درصد (و بلکه هم بیشتر) تبدیل شدن به یه برنامهنویس حرفه شدن3 چیزه:
    1- داشتن علاقه
    2- داشتن اراده و پشتکار
    3- تجربه و تمرین و تمرینو تمرین و تمرینو تمرین و تمرینو تمرین و تمرین.....
    و البته تا جایی که امکان داره در حداقل زمان ممکن. انتظار ندارم یه شبه یاد بگیرم و لی چند سال هم خیلی زیاده
    لطفا الان نظرتون رو بگید
    اول از همه یه پیشنهاد دوستانه دارم اونم اینکه حرفه ای شدن رو از کسب درآمد و کار فعلا جدا کنین و به این چیزها فکر نکنین! میدونم سخته ولی همیشه انسان در حال رشد و تکامله. شما الان شور زیادی برای یادگیری دارین و مصمم هستین که حرفه ای بشین به همین دلیل باید سعی کنین تا اونجایی که میتونین دلسرد و افسرده نشین! که به نظر من برای اینکه هرچه سریعتر بتونین با برنامه نویسی اخت بشین و بیشتر باهاش کیف کنین، باید با زبانی کار کنین که رادگیریش راحت باشه و برنامه هایی که باها مینویسین قابل لمس و به طور کلی براتون محسوس باشه. با توجه به این ها من فکر می کنم برای شما ویبی6 یا دلفی بهترین گزینه ها هستن. توی این زبون ها، بسیاری از پیچیدگی ها رفع شدن و بسیار شیرین هستن. ببینین شما اگه فرضا بعد از یادگیری تقریبی ویبی یا دلفی، بنا به همون چیزهایی که قبل اشاره کردم، به هر دلیلی نخواین برنامه نویسی رو ادامه بدین، باز هم بسیار سود کردین. اما چرا؟ چون حالا اگه بخواین گرایشتون رو هم عوض کنین، مثلا برین به سمت طراحی سایت دیگه مشکلاتی رو که قبلا ممکن بود داشته باشین رو ندارین و به راحتی زبون های دیگه رو یاد میگیرین.
    پیشنهاد کلی من برای طی کردن اویل راه به این صورته:
    ویبی6>>سی یا سی++>>سی شارپ>>دیگه دستتون بازه!
    و یا:
    ویبی6>>سی یا سی++>> ویبی.نت>>دیگه دستتون بازه!
    ببینین شما هرکدوم از این دو مسیر رو برین، بعدش با کمترین زمان ممکن میتونین طیف وسیعی از زبان های مختلف رو یادبگیرین.(دقت کنین نگفتم همش)
    راستی ویبی.نت همون قدر قدرت داره که سی شارپ داره و اصلا خودتون درگیر صحبت های افرادی که درمورد ضعف و قدرت این زبون ها بحث میکنن، نکنین! اما درکل توی بازار ایران اگه قرار باشه شما زیر دست یه نفری کار کنین و یا کار گروهی انجام بدین، معمولا بازار کار سی شارپ بهتر هستش و این به دلیل عدم شناخت مدیران نسبت به زبون ویبی.نت هست که امیدوارم یه روزی این مسائل برای همه جا بیفته.
    یه چیز دیگه اینکه مسیر اولی رو که گفتم خیلی عالیه به این دلیل که شما میرین ویبی6 رو یادمیگیرین و با برنامه نویسی ویندوز آشنا میشین و بعد سی یادمیگیرین و درگیر برنامه نویسی به معنی واقعی میشین و بعد میرین سی شارپ که اونجا میبینین اکثر چیزها رو بلدین! زبانش برپایه ی خانواده سی و از اون طرف امکاناتش شبیه ویبی6! دیگه چی از این بهتر؟

13. این کاربر از modirmasool بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ***Spring***'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ♠♠♠♠♠♠♠

11

سلام ...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    کد:

15. 5 کاربر از ***Spring*** بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •