تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 22

نام تاپيک: قطع شدن اينترنت و روشن شدن چراغ alarm روي مودم

اگه نباشه جاش خالی می مونه vahid_d's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض قطع شدن اينترنت و روشن شدن چراغ alarm روي مودم

سلام
    چند روز هست كه اين مشكل برام پيش اومده. هر چند دقيقه يكبار يه دفعه چراغ alarm روشن ميشه و بعد از اون با اينكه هيچ تغييري تو كانكشن ويندوز پيش نمياد و همچنان حالت كانكت خودشو حفظ كرده، اما هيچ دريافت يا ارسالي ندارم. بايد صبر كنم بعد از يه مدت كوتاه اين حالت رفع بشه و چراغ adsl دوباره روشن بشه و reconnect كنم تا به حالت قبلي برگرده. بعد از چند دقيقه كه حالت عادي دارم اين اتفاقات تكرار ميشه.
    كسي ميدونه مشكل از كجاست؟

آخر فروم باز kourosh_sos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

شما مودم در حالت PPPOE هست یا Brigt ؟
    Spliter سر راه مودم و خط تلفن هست یا نه؟
    به احتمال قوی نویز خطوطتون بالاست که باعث میشه لینکتون بپره جواب سوالام رو ببدید تا راه حل براش پیدا کنم.

آخر فروم باز rassool's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    ساكن شهرفرشتم خيالت ساكن بهشتم

پيش فرض

مودمتون چیه لینکسیس؟

(دوستان منم مودمم تو ویندوز 7 نمیتونم وارد تنظیماتش بشم کسی میدونه باید چیکار کنم؟) ببخشید اینجا سوال کردم چند وقت پیش تاپیک زدم کسی جواب نداد.

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

مورم در حالت bridge هست و اسپليتر هم سر راهشه
    مودم tplink هست

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت

پيش فرض

tplink نمیدونم مودم من لینکسیس وقتی آنتن وایرلسش غیر فعال میشه یا یوزر و پس که تنظیمات مودم دادی اشتباه باشه و نتونه کانکت شه چزاغ قرمز مودم روشن میشه.

داره خودمونی میشه soran102's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

دوست عزیز مال منم اینطوری بود ما تو حونه یک تلفن داریم وقتی کسی زنگ می زنه و گوشی رو برمی داند این مشکل پیش میاد در ظاهر قطع نشده ویندوز اینو نشون مید ولی قطع باید دوباره وصل بشی.
    در ظمن برای رفتن به قسمت تنظیمات tp-link باید داخل اینترنت اکسپلورر در آدرس بار باید این آدرس رو وارد کنی 192.168.1.1 رمز و پسورد هم admin اینه

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت

پيش فرض

دوست عزیز مال منم اینطوری بود ما تو حونه یک تلفن داریم وقتی کسی زنگ می زنه و گوشی رو برمی داند این مشکل پیش میاد در ظاهر قطع نشده ویندوز اینو نشون مید ولی قطع باید دوباره وصل بشی.
    در ظمن برای رفتن به قسمت تنظیمات tp-link باید داخل اینترنت اکسپلورر در آدرس بار باید این آدرس رو وارد کنی 192.168.1.1 رمز و پسورد هم admin اینه
    مشکل شما میتونه از اسپلیتر یا پریز باشه - من دوستم همین مشکلو داشت فهمیدیم مشکل از پریز تلفنه پریز تلفن در واقع یه پریز برق بود که وقتی گوشی رو بر میداشتی این مشکل به وجود میومد شما پریزو عوض کن احتمال زیاد مشکلت حل میشه.

میدونم با 192.168.1.1 میشه رفت تو تنظیمات مودم من تو xpهیچ مشکلی ندارم اما تو سون 192.168.1.1 اصلا کار نمیکنه نمیدونم چرا

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

rassool شما مودمت رو یکبار Reset کن و ازنو Config کن درست میشه
    vahid_d مودم رو در حالت PPPOE بزار و اگر تلفن بیسیم داری بین تلفن و پریز تلفن هم یک Spliter بزار در ضمن پریز تلفن شما آیا ضدبرق داره یا نه اگر از این پریزهای ضدبرق باشه نویز شدیدی ایجاد میکنه .

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

اول اينكه تو حالت pppoe هم همينجوريه و فرقي نكرده و دوم اينكه اين حالت قبلا نبوده. از ديروز اينجوري شده مگه ميشه بعد از 2 سال كار با اينترنت نويز نداشته باشه و يهو يه روز نويز بوجود بياد؟! من حتي اسپليتر رو برداشتم و مودم رو مستقيم به پريز وصل كردم چون احتمال مي دادم مشكل از اسپليتر باشه اما بازم همونطوري ميشد. تلفن بيسيم نداريم تو خونه و هيچ وسيله ي ديگه اي كه نويز بخواد ارسال كنه تو قضا به خونه اضافه نشده. همه چيز مثل پريروز هست فقط با اين تفاوت كه پريروز مشكلي نبود اما از ديروز اينطوري شده
    Last edited by vahid_d; 26-03-2011 at 15:19.

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

بله دوست عزیز یکدفعه نویز ایجاد میشه این دلیل نمیشه که دوسال اینترنت داری حالا اینجوری شده شاید نویز از طرف ISP شما باشه بهتره با پشتیبانی تمای بگیرد و اونجا نویزتون رو چک کنن و یکبار پورتتون رو ریست کنن.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •