تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 33

نام تاپيک: مشكل عدم اتصال مودم D-Link DSL-200 در ويندوز ايكس پي و سون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

8 مشكل عدم اتصال مودم D-Link DSL-200 در ويندوز ايكس پي و سون

با سلام دوستان اين مودم ديگه منو ديوونه كرد از بس ادا درآورد. آقا اين مودم يك مودم يو اس بي هست كه فقط با يك كابل يو اس بي به سيستم وصل ميشه و منبع تغذيش هم همون يو اس بي هست. حالا مشكل اينجاست كه بعد وصل كردن كابل يو اس بي به مودم و پي سي و كابل تلفن كامپيوتر مودم رو ميشناسه و بايد درايورش رو نصب كنيد. درايور خود سي دي رو كه ميخوايد نصب كنيد همش ارور ميده و ميگه cannot fin newdev.dll و بعدش هم ميگه كه براي نصب بايد دسترسي ادمين داشت كه من از همون ادمين هم وارد شدم اي ارور رو ميده! هرچي هم درايور از اينترنت و سايت دي لينك گرفتم باز همينجوريه. درايور ها رو چندين بار كامل حذف كردم و دوباره نصب كردم اما باز نصب نشد. ولي بلاخره يكي از درايورها نصب شد كه اون هم يه منو مياره كه كابل رو به مودم وصل كنيد هركاري ميكنم باز شناسايي نميكنه.
    حالا تو ويندوز سون درايور سي دي كه اصلا مال سون نيست نصب ميشه (تو سايتش فقط مال ويستا داره كه اونم جواب نميده) ولي موقع اتصال ارور 628 ميده.
    حالا شما بگيد دوستان من چه خاكي تو سرم بريزم؟ اين چه مودم چرتيه ساختن آخه؟ چي كار كنم دوستان. ترخدا اگه خودتون ميدونيد بگيد نه اينكه آدرس هزار تا درايور بديد كه من بيچاره بشينم دانلود كنم و آخرش هيچ!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوستان ترخدا يكي بياد به داد من برسه. هوااااااااااااااااااااار. يكي كمك كنه لطفاً!!!
    اينم ارورش :
    Last edited by djjamal; 04-05-2011 at 23:42.

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

با سلام دوستان اين مودم ديگه منو ديوونه كرد از بس ادا درآورد. آقا اين مودم يك مودم يو اس بي هست كه فقط با يك كابل يو اس بي به سيستم وصل ميشه و منبع تغذيش هم همون يو اس بي هست. حالا مشكل اينجاست كه بعد وصل كردن كابل يو اس بي به مودم و پي سي و كابل تلفن كامپيوتر مودم رو ميشناسه و بايد درايورش رو نصب كنيد. درايور خود سي دي رو كه ميخوايد نصب كنيد همش ارور ميده و ميگه cannot fin newdev.dll و بعدش هم ميگه كه براي نصب بايد دسترسي ادمين داشت كه من از همون ادمين هم وارد شدم اي ارور رو ميده! هرچي هم درايور از اينترنت و سايت دي لينك گرفتم باز همينجوريه. درايور ها رو چندين بار كامل حذف كردم و دوباره نصب كردم اما باز نصب نشد. ولي بلاخره يكي از درايورها نصب شد كه اون هم يه منو مياره كه كابل رو به مودم وصل كنيد هركاري ميكنم باز شناسايي نميكنه.
    حالا تو ويندوز سون درايور سي دي كه اصلا مال سون نيست نصب ميشه (تو سايتش فقط مال ويستا داره كه اونم جواب نميده) ولي موقع اتصال ارور 628 ميده.
    حالا شما بگيد دوستان من چه خاكي تو سرم بريزم؟ اين چه مودم چرتيه ساختن آخه؟ چي كار كنم دوستان. ترخدا اگه خودتون ميدونيد بگيد نه اينكه آدرس هزار تا درايور بديد كه من بيچاره بشينم دانلود كنم و آخرش هيچ!
    شمابایک برنامه رجیستری اول ارورهای رجیستری رو ترمیم کنیددرمرحله بعد Firmware مودم خودتون ازداخل سایتی که آدرسش گذاشتم دان کنیدبعدازداخل بخش تنظیمات مودم خودتون آپدیتش کنیددرمرحله آخرم که درایورمودم ازداخل همین سایت پایین دان کنیدنصب کنید احتمالاجواب بده

لینک دانلود Firmware+Driver

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by jafarian; 04-05-2011 at 10:28.

4. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

با تشكر از دوست عزيز. من ميگم اصلا مودم يا شناسايي نميشه وگرنه از تو كانفيگش ميزدم ريست ميكردم ديگه. اين مودم مثل بقيه مودم ها نيست كه دكمه ريست داشته باشه. الان من هرچي 192.168.1.1 بزنم هيچي بالا نمياد. اين سايتي هم كه دادي من قبلا اون فريمور ويندوز ويستاش رو دانلود كردم فايل زيپش مشكل داره اما تا وقتي نتونم وارد كانفيگ بشم چه فايده داره. ارور رجيستري هم تو 10 تا كامپيوتر امتحان كردم همين ارور رو ميده. مشكل از اين درايور لعنتي هست كه اينجوريه معلوم نيست اين شركت دي لينك احمق چيكار كرده با اين مودم ساختنش. كسي نيست كه از اين مودم ها داشته باشه؟!
    Last edited by djjamal; 04-05-2011 at 14:12.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با تشكر از دوست عزيز. من ميگم اصلا مودم يا شناسايي نميشه وگرنه از تو كانفيگش ميزدم ريست ميكردم ديگه. اين مودم مثل بقيه مودم ها نيست كه دكمه ريست داشته باشه. الان من هرچي 192.168.1.1 بزنم هيچي بالا نمياد. اين سايتي هم كه دادي من قبلا اون فريمور ويندوز ويستاش رو دانلود كردم فايل زيپش مشكل داره اما تا وقتي نتونم وارد كانفيگ بشم چه فايده داره. ارور رجيستري هم تو 10 تا كامپيوتر امتحان كردم همين ارور رو ميده. مشكل از اين درايور لعنتي هست كه اينجوريه معلوم نيست اين شركت دي لينك احمق چيكار كرده با اين مودم ساختنش. كسي نيست كه از اين مودم ها داشته باشه؟!
    این مودم مثل لن نیست که آی پی بزنی واردش بشی کانفیگ کنی فقط باید با کانکشن با این مودم وصل بشی
    اول از همه ویندوزتو عوض کن و با یه کابل یو اس بی دیگه امتحان کن و درایور شو مجددا نصب کن
    این ارور هم یعنی 628 مربوط به قطعی پورت هست
    اگه با همه ی این کارا جواب نگرفتی به isp زنگ بزن و بگو

7. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض اي بابا!

سلام ممنون از راهنماييتون ولي بازم شكست. من ويندوزم رو عوض كردم و دوباره مودم رو نصب كردم. سي ديش كه نصب نشد باز ولي درايوري رو كه از سايتش دانلود كرده بودم نصب كردم كه اونم پونصد تا ارور از اينا داد تا بلاخره نصب شد (رو 10 تا ويندوز و كامپيوتر ديگه نصب كردم همينجوريه) :

بعد از نصب درخواست سي دي ويندوز داد كه منم تقديمش كردم و شروع كرد به نصب درايور و آخر سرم گفت مباركه! سخت افزار جديدت نصب شد كه اصلا معلوم نيست كجاست؟

بعد يك سوالي داشتم تو اين مودم ها ديگه به اتصال شبكه نيازي نيست؟ آخه اين مودم ها كه فقط يه يو اس بي ميخورن. تكليف Local Area Connection چي ميشه؟ اينترنتم رو هم كه از مخابرات گرفتن. زنگ زدم طرف هنگيد! ترخدا كمكم كنيد دوستان.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام ممنون از راهنماييتون ولي بازم شكست. من ويندوزم رو عوض كردم و دوباره مودم رو نصب كردم. سي ديش كه نصب نشد باز ولي درايوري رو كه از سايتش دانلود كرده بودم نصب كردم كه اونم پونصد تا ارور از اينا داد تا بلاخره نصب شد (رو 10 تا ويندوز و كامپيوتر ديگه نصب كردم همينجوريه) :

بعد از نصب درخواست سي دي ويندوز داد كه منم تقديمش كردم و شروع كرد به نصب درايور و آخر سرم گفت مباركه! سخت افزار جديدت نصب شد كه اصلا معلوم نيست كجاست؟

بعد يك سوالي داشتم تو اين مودم ها ديگه به اتصال شبكه نيازي نيست؟ آخه اين مودم ها كه فقط يه يو اس بي ميخورن. تكليف Local Area Connection چي ميشه؟ اينترنتم رو هم كه از مخابرات گرفتن. زنگ زدم طرف هنگيد! ترخدا كمكم كنيد دوستان.
    شما درایور این مودم رو که نصب میکنید رو حالت lan نصب نکنید رو حالت lan مجازی نصب کنید اونموقع از local era connection هم استفاده کنید من این مودمو قبل داشتم و با لن مجازی نصب میکردم
    تو درایورش وقتی میخواین نصب کنید wan رو انتخاب نکنید lan رو انتخاب کنید
    بعد موقع اتصال به اینترنت علاوه بر کانکشن یک لن مجازی همک ظاهر میشه
    اتصال هم همون یو اس بی هست

10. 3 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

اكي دادا چشم با لن نصب ميكنم ولي به شرطي كه بتونم نصب كنم.!! يه ويندوز XP SP3 APRIL 2011 ديشب با هزار بدبختي دانلود كردم آپديت آپديت اونم جواب نداد. اين ارور لعنتي رو ميده :

بعدشم ميگه از يوزر ادمين استفاده كن در حالي كه با خود ادمين بالا ميام! :

دوستان ترخدا اين مودم من D-Link DSL-200 هست كه جلو H/W Ver نوشته C1 يعني REV C هست ديگه من هرچي درايور دستم اومد از Rev A و B و C همرو رو 20 تا ويندوز نصب كردم نشد كه نشد. ترخدا اگه كسي مودم رو داره درايورش رو از تو سي ديش واسم آپلود كنه. جبران ميكنم.

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

اكي دادا چشم با لن نصب ميكنم ولي به شرطي كه بتونم نصب كنم.!! يه ويندوز XP SP3 APRIL 2011 ديشب با هزار بدبختي دانلود كردم آپديت آپديت اونم جواب نداد. اين ارور لعنتي رو ميده :

دوستان ترخدا اين مودم من D-Link DSL-200 هست كه جلو H/W Ver نوشته C1 يعني REV C هست ديگه من هرچي درايور دستم اومد از Rev A و B و C همرو رو 20 تا ويندوز نصب كردم نشد كه نشد. ترخدا اگه كسي مودم رو داره درايورش رو از تو سي ديش واسم آپلود كنه. جبران ميكنم.
    فایلی که دانلود کردین exe هست؟اگر exe اول روش کلیک راست کنید گزینه Run as administrator انتخاب کنید دیدین کارنکرد باز کلیک راست کنیدروش گزینه Properties انتخاب کنید ازپنجره باز شده به tap که درعکس مشخص شده برین تیک گزینه تو عکس بزنید ازمنوی کشویی اول همون ویندوزی که درعکس هست انتخاب کنید بعدش رویک حالت تست کنیدمثلا Windows Vista دیدین نشد ازsafe mode هم یک تست کنید

]

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

واستا برات آپلود میکنم اونجوری که میگ نصب کنی دیگه مشکلی نداری
    در ضمن اون sm bus controller هم که تو دیوایس منیجیره و زرده مربوط به مادربورده سی دی درایور مادربوردرو بزار و به روش سرچی یا have disk نصبش کن
    Last edited by mehrdad mm; 07-05-2011 at 11:16.

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •