تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 24

نام تاپيک: + اموزش بلندر, Blender 3D +

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

10 + اموزش بلندر, Blender 3D +

سلام به دوستان خوب گیم ساز پرو
    میخوام یه سری اموزش بلندر از سطح مبتدی تا پیشرفته شروع کنم تا با هم این نرم فزار قدرتمند و رایگان رو یاد بگیریم.
    خوب برای شروع میخوام بدونم علاقه مند هست اینجا با توجه به اینکه اموزش فارسی این نرم افزار تقریبا نیست یا نه...خب اگه علاقه مندید همینجا بگین تا با هم شروع کنیم.

2. 5 کاربر از M0hsen3D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی lord arthas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اره هست تو یاهو گفتم اینجا هم میگم
    Last edited by lord arthas; 06-12-2011 at 20:01.

4. این کاربر از lord arthas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

پيش فرض

هيچيو مفتي به كسي ياد نده مخصوصا وقتي كه خودتو پاره كردي تا يادش بگيري

چون تو نت فقط رفيقامون نيستن كه هرومزاده هاي ديگه اي هم هستن كه ميرن با رابطه هايي كه دارن كلي بازار كار و اينده تورو خراب ميكنن

6. 2 کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

هيچيو مفتي به كسي ياد نده مخصوصا وقتي كه خودتو پاره كردي تا يادش بگيري

چون تو نت فقط رفيقامون نيستن كه هرومزاده هاي ديگه اي هم هستن كه ميرن با رابطه هايي كه دارن كلي بازار كار و اينده تورو خراب ميكنن
    مخالفم
    یعنی کلا بخش بازیسازی P30world باید تعطیل شه!!!! چون هیچیو که با سختی یاد گرفتیم نباید به دیگران یاد بدیم و اینکه هرومزاده هایی هستن که از آموزشمون سوء استفاده کنن؟؟!!!
    به نظرم اگر هر کس هرچیزیو که با سختی بدستش آورده به راحتی به دیگران یاد میداد ، ایران الان رتبه اول بازیسازی جهان رو داشت

8. 4 کاربر از AMIR REZAs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای YAHYA-PRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

مخالفم
    یعنی کلا بخش بازیسازی P30world باید تعطیل شه!!!! چون هیچیو که با سختی یاد گرفتیم نباید به دیگران یاد بدیم و اینکه هرومزاده هایی هستن که از آموزشمون سوء استفاده کنن؟؟!!!
    به نظرم اگر هر کس هرچیزیو که با سختی بدستش آورده به راحتی به دیگران یاد میداد ، ایران الان رتبه اول بازیسازی جهان رو داشت
    کاملا موافقم
    شما یه نگاهی به انجمن فتوشاپ خودمون بندازید
    بنده خودم چند سال پیش هیچی از نرم افزار فتوشاپ رو بلد نبودم
    میگم بلد نبودم واقعا بلد نبودم فقط باز میکردم میبستم
    یه روز اتفاقی گزارم به انجمن فتوشاپ خودمون افتاد و دیدم به به عججب بهشتیه اینجا
    خلاصه اگه دوستان زحمت کش انجمن فتوشاپ دانسته های خودشون رو بدون هیچ چشم داشتی ارائه نکرده بودن هنوزم که هنوزه فقط بلد بودم بازش کنم و ببندمش
    از اون موقع تا حالا هم من تو انجمن در خدمت دوستان تازه کار هستم(اینم ادعا نیستا میتونید تاپیک های آموزشی و جواب هایی که به سوال دوستان دادم رو ببینید)
    خدا خیرت بده احسان جان به جای این که حس اشتراک گذاری رو گسترش بدی چنان زدی تو سرش خورد خاک شیر شد

10. 7 کاربر از YAHYA-PRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی lord arthas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

تو که پولکی نبودی...

12. این کاربر از lord arthas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

پيش فرض

ببينيد فوتوشاپ يه چيز عامه
    اما مثلا بلندر يه چيزيه كه من از 2 سال قبل عضويتم تو انجمن روش وقت گذاشتم تا الان شدم يه بلندر كار خوب
    همين محسن هزارو يكي مقاله ترجمه كرد و كلي از درسو زندگيش زد تا تونست بلندر رو تا اين حد پيش بره

ماها بازي سازيم من مخلص همه بچه هاي بازي سازم هستم از بيس كارو خليا بلدن اما اگه تخصص ها و ترفندامونو بگيم
    كسي كه داره تو يه شركت بازي سازي قديمي كه اعتبار زيادي هم كسب كرده مثلا فن افزار شريف كار ميكنه
    ترفند مارو ياد نميگيره اگه مدير شركت به اين ترفند نياز پيدا كنه مياد سراغ تو و براي تو يه بازار كار باز ميشه

14. 5 کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای YAHYA-PRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

اما مثلا بلندر يه چيزيه كه من از 2 سال قبل عضويتم تو انجمن روش وقت گذاشتم تا الان شدم يه بلندر كار خوب
    همين محسن هزارو يكي مقاله ترجمه كرد و كلي از درسو زندگيش زد تا تونست بلندر رو تا اين حد پيش بره

ماها بازي سازيم من مخلص همه بچه هاي بازي سازم هستم از بيس كارو خليا بلدن اما اگه تخصص ها و ترفندامونو بگيم
    كسي كه داره تو يه شركت بازي سازي قديمي كه اعتبار زيادي هم كسب كرده مثلا فن افزار شريف كار ميكنه
    ترفند مارو ياد نميگيره اگه مدير شركت به اين ترفند نياز پيدا كنه مياد سراغ تو و براي تو يه بازار كار باز ميشه
    من یه متنی نوشتم که بفرستم ولی بعدا فکر کردم شاید مبحث بازی سازی همونطوری که شما میگی فرق داشته باشه و بخاطر نداشتن تجربه حالیم نباشه
    ولی کلی این که همین برنامه بلندر رو فرض کنید اپن سورس هست دادنش بیرون خوب همین یعنی حس اشتراک گذاری و گرنه اینو پولی میدادن
    البته من تو همه ی مباحث میبینم که همه چیز رو شیر میکنن دوستان
    مثل انجمن سه بعدی و انجمن برنامه نویسی که زیاد سر میزنم و همچنین همین مبحث بازی سازی
    هر کی هر چیز جدیدی یاد میگره سریعا تاپیک میزنه و همه استفاده میکنن

16. 6 کاربر از YAHYA-PRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

قبول دارم ولی شما هم بپذیرید که هر کشوری در هر علمی وقتی پیشرفت میکنه که با اشتراک گذاری علمشون بین همدیگه( هم کشوریها!) علم خودشون رو محدود نکردن و رقابت بین خودشون و خارجی ها بوجود اومد.....مهم اینه که اکثر خواننده های این متون ایرانی هستن

در حقیقت با اشتراک نگذاشتن هر علمی مانع دو چیز میشیم :
    1. پیشرفت کشور 2 . محدود کردن خودمون ( در اون علم) و رقابت کمتر

18. 4 کاربر از AMIR REZAs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه resident2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    مگه مهمه همه جای ایرن سرای من

پيش فرض

اگه طرز فکر همه مثل شما باشه مطمئناً دانش هیچ کس بالا نمیره متاسفانه وضعیت آموزشی کشور یه جوریه که خیلی ها بعد از 12 سال درس خوندن به راحتی نمی تونند از منابع انگلیسی زبان استفاده کنند. اگه ما هم یه ذره چیزی که بلدیم واسه بقیه به اشتراک نزاریم باید فاتحه دانش رو توی مملکت خوند (هرچند بدون زبان نمیشه به جایی رسید ولی باید پایه رو ما دراختیار بقیه بزاریم.تا اونا هم ترغیب بشند ).ما باید دانش خودمون رو در اختیار بقیه قرار بدیم تا بقیه هم راه ما رو در پیش بگیرند.

خوش به حالم که دوستایی مثل شما ندارم .
    امیدوارم طرز فکرتون رو عوض کنید

و البته امیدوارم این دوست عزیزمون کار آموزششون رو ادامه بدند

20. 3 کاربر از resident2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •