تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: صفحه مرگ آبی در هنگام وارد کردن IP های داخلی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض صفحه مرگ آبی در هنگام وارد کردن IP های داخلی

سلام
    یک اتفاق عجیب برای لپ تاپ من افتاده و اون هم این است که وقتی میخوام از طریق یک browser یا Remote Desktop وارد آی پی های شبکه داخلی بشم (مثلا وارد تنظیمات مودم بشم یا به یک کامپیوتر داخلی بخوام Remote Desktop بزنم) BSOD (صفحه آبی مرگ) ظاهر میشه و نوت بوک بعد از چند لحظه ری استارت میکنه اما برای IP های خارجی مشکلی نداره مثلا وب سایت ها در ضمن بقیه کامپیوتر ها با همین مودم مشکلی ندارند.
    حتی وقتی بعضی از کامپیوتر های شبکه روشن میشن همین اتفاق براش می افته اول فکر کردم شاید درایور کارت شبکه وایرلش مشکل داره اون رو پاک کردم درایور جدید دادم اما فایده نداشت بعد دیدم حتی با پورت LAN هم که وصل میشم اینطوریه IP Conflict هم وجود نداره
    روی لپ تاپم نرم افزار های خاصی دارم که نصب اونها واقعا مشکل هست و دلم نیخواد ویندوز عوض کنم البته اگر اشکال نرم افزاری باشه
    به نظر شما مشکل چی هست
    ممنون

2. این کاربر از Amir_Niknam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    یک اتفاق عجیب برای لپ تاپ من افتاده و اون هم این است که وقتی میخوام از طریق یک browser یا Remote Desktop وارد آی پی های شبکه داخلی بشم (مثلا وارد تنظیمات مودم بشم یا به یک کامپیوتر داخلی بخوام Remote Desktop بزنم) BSOD (صفحه آبی مرگ) ظاهر میشه و نوت بوک بعد از چند لحظه ری استارت میکنه اما برای IP های خارجی مشکلی نداره مثلا وب سایت ها در ضمن بقیه کامپیوتر ها با همین مودم مشکلی ندارند.
    حتی وقتی بعضی از کامپیوتر های شبکه روشن میشن همین اتفاق براش می افته اول فکر کردم شاید درایور کارت شبکه وایرلش مشکل داره اون رو پاک کردم درایور جدید دادم اما فایده نداشت بعد دیدم حتی با پورت LAN هم که وصل میشم اینطوریه IP Conflict هم وجود نداره
    روی لپ تاپم نرم افزار های خاصی دارم که نصب اونها واقعا مشکل هست و دلم نیخواد ویندوز عوض کنم البته اگر اشکال نرم افزاری باشه
    به نظر شما مشکل چی هست
    ممنون
    آنتی ویروست رو چک بکن و در صورت امکان آنرا اناینستال کن ببین مشکلت حل میشه یا نه منم مشکل مشابهی داشتم وقتی pc رو به مودم smc وصل میکردم کامپیوتر هنگ میکرد و بعد متوجه شدم مشکل از فایر وال nod32 است

4. 2 کاربر از hadi5647 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

آنتی ویروست رو چک بکن و در صورت امکان آنرا اناینستال کن ببین مشکلت حل میشه یا نه منم مشکل مشابهی داشتم وقتی pc رو به مودم smc وصل میکردم کامپیوتر هنگ میکرد و بعد متوجه شدم مشکل از فایر وال nod32 است
    من هم اتقاقا نود دارم حقیقتش آمدم uninstall کنم وسطش هنگ کرد ولش کردم حالا که مشکل شما اینطوری حل شده شاید مال من هم همین باشه ممنون میرم الان امتحان میکنم

6. این کاربر از Amir_Niknam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

قبلا این مشکل رو داشتی یا که نه تازه این مشکل برات پیش اومده؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من هم اتقاقا نود دارم حقیقتش آمدم uninstall کنم وسطش هنگ کرد ولش کردم حالا که مشکل شما اینطوری حل شده شاید مال من هم همین باشه ممنون میرم الان امتحان میکنم
    نه متاسفانه درست نشد دوباره صفحه آبی میاد
    نه قبلا این مشکل رو نداشتم فکر کنم نرم افزار virtual Router و Conectify رو که نصب کردم این طوری شد البته دقیق یادم نیست حدس میزنم. اونها رو هم پاک کردم اما مشکل همچنان باقی است حتی stack ها TCP/IP رو هم حذف کردم سرویس IP Helper رو هم غیرفعال کردم اما درست نمیشه

9. این کاربر از Amir_Niknam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

نه درست نشد باز هم صفحه آبی میاد
    نه قبلا نداشتم فکر کنم از وقتی نرم افزار Virtual Router و Conectify رو نصب کردم برام به وچود آمد اما حدس میزنم و مطمئن نیستم. البته اونها رو uninstall کردم حتی Stack های TCP/IP رو پاک کردم سرویس IP Helper رو هم غیر فعال کردم اما درست نمیشه

11. این کاربر از Amir_Niknam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوست عزیز نگران نشو با هم حلش میکنیم

اولین و ساده ترین کار این هست System Restore سیستمت رو به چند روز یا چند ماه قبل ببر و به تنظیماتی که درست بودن!

نتیجشو بگو اگه نشد راه حل های بهتری ارائه بدم!

13. این کاربر از y4c404 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوست عزیز نگران نشو با هم حلش میکنیم

اولین و ساده ترین کار این هست System Restore سیستمت رو به چند روز یا چند ماه قبل ببر و به تنظیماتی که درست بودن!

نتیجشو بگو اگه نشد راه حل های بهتری ارائه بدم!
    ممنون با Dump Viewer دیدم اشکال در درایوری است که من برای راه اندازی یک شبکه ad hoc نصب کرده بودم دایور رو پاک کردم همین طور نرم افزار Pda.Net مشکل بر طرف شد
    باز هم از همگی ممنون

15. این کاربر از Amir_Niknam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •