تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: مشکل در نصب ویندوز 7 روی acer tm 4570 پیغام "No device drivers were found...."

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض مشکل در نصب ویندوز 7 روی acer tm 4570 پیغام "No device drivers were found...."

سلام
    میخوام ویندوز 7 روی لپ تاپ نصب کنم اوائل نصب خطای No device drivers were found... میده
    تو بایوس هارد رو چه روی ide چه ichi میذارم فرقی نداره ... درایور AHCI_Intel_10.0.0.1046 رو هم بهش میدم باز خطا میگیره ...

چکار کنم؟

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سایت مایکروسافت برای رفع این مشکل گفته این روش برین که اگر ویندوز شما بوتش درست باشه ویندوز خودتون روی فلش بوت برای بوت کردن ویندوز روی فلشم به اینصورت عمکل کنید که ابتدا دیسک بوت ویندوز داخل دستگاه خودتون قراربدین بعدشم اگر که روی سیستم خودتون ویندوز 7 دارین سرچ منوی استارت باز کنید داخلش دستور cmd رو تایپ روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید بعدشم داخل صفحه ای که باز میشه دستورات پایین بترتیب باموس کپی بگیرین داخل اون صفحه با موس paste بعدشم اینتر کنید برای هرکدوم بصورت جدا

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعدشم وقتی دستورآخر وارد کردین کارش تموم شد دستور exit تایپ اینتر کنید بعدشم تمامی فایلهای ویندوز 7 روی فلش کپی کنید از طریق بوت فلش اقدام به نصب ویندوز کنید آخر سر فقط یک نکته رو یادآوری کنم که بجای اون قسمت که شماره 1 با زنگ قرمز مشخص کردم شماباید شماره فلش خودتون وارد کنید بطور مثال اگر دو هست شما بزنید select disk 2

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. 2 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

درست متوجه نشدم. یه جای نصب از طریق dvd از روی فلش usb نصب کنم؟؟

فلش دم دستم نیست امتحان کنم، یه فلش تهیه میکنم تست میکنم..

..................

خطاها تقریبا مثل اسکرین شاتهای لینک زیر هست (یه کم فرق داره)

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

درست متوجه نشدم. یه جای نصب از طریق dvd از روی فلش usb نصب کنم؟؟

فلش دم دستم نیست امتحان کنم، یه فلش تهیه میکنم تست میکنم..

..................

خطاها تقریبا مثل اسکرین شاتهای لینک زیر هست (یه کم فرق داره)

درسته منظور منم همینه یک فلش تهیه کنید بعدش فلش به سیستم وصل کنید درمرحله بعدم طبق همون روش که گفتم ویندوز روی فلش بوت کنید البته قبلش با یک سیدی 7 دیگه تست کنید اگر که نشد از این روش برین که گفتم.

6. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

یه ویندوز 7 سرویس پک 1 گرفتم ، دیگه اون خطا رو نیاورد و ویندوز نصب شد ...
    لبته قبلش با win xp sp2 64 bit هارد رو پارتیشن بندی کرده بودم (نمی دونم این میتونه دلیل داشته یاشه یا نه)

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

یه ویندوز 7 سرویس پک 1 گرفتم ، دیگه اون خطا رو نیاورد و ویندوز نصب شد ...
    لبته قبلش با win xp sp2 64 bit هارد رو پارتیشن بندی کرده بودم (نمی دونم این میتونه دلیل داشته یاشه یا نه)
    برای این مورد شما به این اشاره شده بود که یا مشکل از dvd که دارین که اگر بازچک کردن این موضوع رفع نشد باید ویندوز خودتون روی فلش بوت کنید که از یکی شما به احتمال زیاد همون dvd بوده.

9. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

برای این مورد شما به این اشاره شده بود که یا مشکل از dvd که دارین که اگر بازچک کردن این موضوع رفع نشد باید ویندوز خودتون روی فلش بوت کنید که از یکی شما به احتمال زیاد همون dvd بوده.
    آره
    اما خود dvd مشکلی نداشته چند بار باهاش ویندوز نصب کرده بودم. احتمال میدم درایوهای sata داخل dvd ویندوز 7 نبوده (ویندوز rtm بود) ویندوز xp هم احتمالاً درایورها داخلش اینترگریت شده بوده (آپدیت 2010 بوده)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

امیدوارم اینی که گفتید کار کنه ... یه غلطی کردم ، یکی گفت بیا ویندوز برام نصب کن قبول کردم . حالا سیستمش کلا ریده ماله ، LCD یکمش شکسته ، گوشش شکسته ماله دهه 60ه ، لپ تاپ هم مال دوستشه :| حالا دارم زجه میزنم تا نصب شه ، یکبارم خاموش شد وسط ویندوز نصب کردن از اون به بعد همش ارور های مختلف میاره ... جدیدا هم میگه درایور پیدا نمی شه :|

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

[QUOTE=jafarian;7236484]سایت مایکروسافت برای رفع این مشکل گفته این روش برین که اگر ویندوز شما بوتش درست باشه ویندوز خودتون روی فلش بوت برای بوت کردن ویندوز روی فلشم به اینصورت عمکل کنید که ابتدا دیسک بوت ویندوز داخل دستگاه خودتون قراربدین بعدشم اگر که روی سیستم خودتون ویندوز 7 دارین سرچ منوی استارت باز کنید داخلش دستور cmd رو تایپ روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید بعدشم داخل صفحه ای که باز میشه دستورات پایین بترتیب باموس کپی بگیرین داخل اون صفحه با موس paste بعدشم اینتر کنید برای هرکدوم بصورت جدا

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعدشم وقتی دستورآخر وارد کردین کارش تموم شد دستور exit تایپ اینتر کنید بعدشم تمامی فایلهای ویندوز 7 روی فلش کپی کنید از طریق بوت فلش اقدام به نصب ویندوز کنید آخر سر فقط یک نکته رو یادآوری کنم که بجای اون قسمت که شماره 1 با زنگ قرمز مشخص کردم شماباید شماره فلش خودتون وارد کنید بطور مثال اگر دو هست شما بزنید select disk 2

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/QU
    اقا دمت گرم کارت خیلی درسته کار من که راه افتاد دیگه مجبور نیستم لپ تاپ رو بدم به کسی درست کنه با تشکر فراوان از شما دوست عزیز

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •