تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 138 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 1373

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Chelsea F.C | آبی های لندن | فصل 2013-2014

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض تاپیک اختصاصی Chelsea F.C | آبی های لندن | فصل 2013-2014

Last edited by 30vil; 06-07-2013 at 08:24.

2. 17 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

خب تبریک میگم تاپیک جدید رو... امیدورام این تاپیک بشه پر از شکلکای خنده و رقص.... به امید سه گانه این فصل چلسی کبیر... پرچم همیشه بالاس...

4. 8 کاربر از arashsard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تبریک میگم تاپیک جدید رو
    امیدوارم این فصل همراه با قهرمانی های بزرگ برای چلسی باشه
    امیدوارم دیگه مثل فصل قبل نشه که اولش توی تاپیک خیلی امید داشتیم به گرفتن 5-6 جام که آخر فصل یه جام گرفتیم من که توی این فصل سپری شده اینقدر حرص خوردم موهام سفید شد

خب یه خبر بد و خیلی عجیب دارم
    براساس روزنامه Daily Star مورینیو برای خرید لوئیس سوارز ابراز علاقه کرده و با مبلغ حدود 34 میلیون پوند احتمالش هست که این انتقال صورت بگیره!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته سوارز از نظر فنی بازیکن خیلی خوبیه که قبل اینکه به لیورپول بیاد کلا بازیش توی تیم ملی اروگوئه رو من دوس داشتم. ولی حاشیه اون خیلی زیاده و شاید جزو 10 بازیکن پر حاشیه حال حاضر فوتبال دنیا بتونه قرار بگیره. اون قضیه حرف نژادپرستانه اون به اورا یا گاز گرفتن ایوانوویچ رو فکر نکنم کسی فراموش کرده باشه و به خاطر همین خرید اون حداقل برای چلسی می تونه عجیب باشه!

کاوانی هم ظاهرا psg یه پیشنهاد خیلی خوب بهش داده و احتمالش هست از چنگ ما بپره!
    کلا psg یکمی رفته روی مخ و هر چی بازیکن چلسی می خواد رو اونا هم می خوان!
    مثلا همین ده روسی رو گفته میشه که psg و رئال هم به دنبال اون هستن

کلا کاوانی و ده روسی می تونن برگ برنده ما توی نقل و انتقالات این فصل باشن و کیفیتشون هم صد در صد تضمین شده ست...

6. 8 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ااین پاریس هم واسه ما دردسر شده ها !!! هر بازیکنی دست میذاریم روش زود پرش میده ! به نظرم الان ما نیاز به یه دروازه بان ذخیره مطمئن و خوب و البته جوون برای پیتر چک داریم تا بتونه بعضی بازی ها رو بره تو دروازه و چک استراحت کنه ! برای خط دفاع هم با توجه به بالا رفتن سن جان تری و بگیر نگیر بودن بازی ایوانویچ یه دفاع وسط خوب هم بگیریم . دفاع راست هم من از اون اسپیلیکوئتا اصلن خوشم نمیاد و ای کاش یه بازیکن در حد دنی الوز یا مایکون داشتیم برای اون قسمت . دفاع راستمون هم رو فعلا می تونیم با اشلی کول بسازیم .

اما هافبک دفاعی که قلب تیم هستش رو می تونیم با اسین و لوئیز و میشه با خرید بازیکنی مثل گوندوغان از دورتمند یا د روسی از رم بسیار تقویت کرد .

و خط هافبک که اصلا ضعفی وجود نداره ! با بازیکنانی مثل لمپارد و هازارد و ماتا و ون خینکل و شورله و ... بسیار عالی هستش .

اما خط حمله که بسیار برای ما که می خوایم مدعی باشیم نیاز به تقویت داریم . تورس که دیگه به درد نمی خوره . از طرفی کلاس کاری با به بازی های بزرگ نمی خوره . می مونه لوکاکو که اونم بگیر نگیر داره ! امیدوارم بتونیم در وهله اول کاوانی رو بگیریم چون یه تمام کننده قهار هستش و با این خط هافبک قوی می تونی به راحتی گلزنی کنه و خودشم اقای گل بشه . از اون طرف میشه در کنار این بازیکن سوارز رو که سرعتی و تکنیکی هستش رو خرید و یه زوج خوب درست کرد از هر دوی این بازیکنا !

8. 7 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

خب اولآ تبریک بابت تاپیک جدید و به امید موفقیت چلسی

بریم سراغ چند تا خبر و شایعه

اول اینکه ظاهرآ کاوانی از دستمون پرید و P$G با پرداخت 70 میلیون یورو که 63 تاش واسه رضایت نامه + 7 میلیون یورو پولی که به باشگاه سابق کاوانی یعنی پالرمو میرسه , رضایت دی لوریانتیس () رو جلب کرده .. ! تو خبرها خوندم سه شنبه رسمآ معارفه میشه

دیگه واقعآ در خط حمله گزینه های زیادی برای خرید نداریم : یووتیچ احتمالآ میره یوونتوس , فقط میمونه هالک , البته هنوز نیم نگاهی میشه به لواندوفسکی داشت چون مسلمآ دورتموند دوست نداره فصل دیگه به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا شه ..

خبر دوم اینکه چلسی ممکنه واسه خرید ژابی آلونسو وارد عمل بشه اگر رئال جانشین مناسبش رو خریداری کنه ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] l )

در آخر هم بریم سراغ فن خینکل که انتقالش به چلسی قطعی شد با مبلغ 9 میلیون پوند

+

اولین مصاحبه فان خینکل پس از آبی پوش شدن

امشب مارکو فان خینکل انتقال 9 میلیون پوندی خود به چلسی را تکمیل کرد و پس از آن پای گفتگو با سایت باشگاه چلسی نشست.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، پس از پیوستن مارکو فان خینکل 20 ساله به چلسی، وی در گفتگو با سایت باشگاه به سوالات خبرنگار چلسی پاسخ داد.

مارکو، به چلسی خوش آمدی، اولین برداشت چیست؟

واقعا خوب است، من خیلی خوش حالم که در چنین باشگاه زیبایی که بازیکنانی فوق العاده دارد هستم. واقعا خوش حالم، استادیوم خوب است و زمین تمرین فوق العاده می باشد. من چیز هایی در مورد تمام بازیکنانی که در روز دوشنبه با آن ها دیدار خواهم کرد می دانم. انتظارات زیادی دارم، بازی های چلسی را دیده ام و بودن در این باشگاه زیباست.

چه چیزی می توانی از خود برای ما بگویی؟

من یک هافبک باکس-تو-باکس هستم. فضاهای فراوانی را پوشش می دهم و توانایی گلزنی نیز دارم. با این حال دوست دارم که دفاع کنم و فکر می کنم که بازیکن در خدمت تیمی هستم.

سال پیش فصل فوق العاده ای داشتی و جایزه برترین جوان فصل فوتبال هلند را بردی.

بله، فصل خوبی داشتم و جایزه را بردم که باعث افتخار من است. در لیگ چهارم شدیم که برای ویتس خیلی خوب است. فصل خوبی بود و من فکر می کنم این دلیل حضور من در چلسی است. می خواستم که یک قدم رو به جلو بردارم و چلسی فرصت خوبی بود.

با مورینیو صحبت کرده ای؟

بله با مربی صحبت کردم و او کلمات خوبی برای من داشت. اگر یک مربی چنین صحبت هایی در مورد شما بکند، واقعا باعث افتخار شما خواهد شد و من خوش حالم که با او کار می کنم.

اهداف شخصی تو در فصل پیش رو چیست؟

می خواهم چیز های زیادی یاد بگیرم و پیشرفت کنم. می خواهم بازی کنم و تنها روی نیمکت ننشینم. بازی کردن در این استادیوم فوق العاده چیزیست که به آن امید دارم و همچنین امیدوارم که برای تیم مهم باشم، چه به عنوان بازیکن اصلی و چه ذخیره.

مارکو تو در کنار چند بازیکن چلسی که به طور قرضی در ویتس بازی می کردند بازی کرده ای...

بله، من با پاتریک ون انهولت، توماس کالاس و کاکوتا هم بازی بودم. آن ها هم به من کمک کردند. من چیز های زیادی در مورد باشگاه از آن ها پرسیدم و به من گفتند که چلسی باور نکردنیست. حالا اینجا هستم و می توانم این را از نزدیک درک کنم. فکر می کنم دوشنبه که تمرین می کنیم باز هم به من کمک خواهند کرد.

تا چه حد منتظر اولین روز تمرینات پیش فصل در روز دوشنبه هستی؟

مشتاقانه منتظر آن هستم. ترسناک نیست، ولی شاید اندکی عصبی شوم! بازی کردن در کنار بازیکنانی همچون جان تری و لمپارد چیزی فوق العاده خواهد بود. 3 سال در ویتس بازی کردم، ولی لیگ برتر خیلی خوب است و از بازی کردن در کنار چنین بازیکنانی با این تجربه لذت خواهم برد.

همه می خواهند که در جام جهانی برزیل باشند. برای این هدف باید بازی کنید، این چیزیست که لوئیس فنخال به بازیکنان گفته است. فکر می کنم بتوانم بازی کنم و به نظرم لیگ برتر فراتر از لیگ هلند می باشد. بنابرین می توان از لحاظ جسمی و فنی چیز های زیادی یاد گرفت و پیشرفت کرد، این دلیلیست که من اینجا هستم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. 7 کاربر از MORINIO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز stealer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

الان خیلی بیشتر از مهاجم به یه هافبک دفاعی نیاز داریم
    لوئیز پست اصلیش نمیتونه هافبک دفاعی بشه چون تو اون بازی های اخر که لوئیز میومد جلو مشکل تو دفاع داشتیم
    الان دفاعی های تخصصی ما میکل و اسین و رومئو هستند که نمیشه روشون حساب باز کرد به جز اسین
    بهترین گزینه روسی هست بعد الونسو
    مهیجمو میشه یه کاریش کرد ولی هافبک دفاعی رو نه

12. 5 کاربر از stealer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

در مورد PSG...دوستان به هر حال چیزی که عوض داره که گله نداره..یه زمانی از نظر قدرت خرید فقط چندتا تیم بودن که آقایی میکردن اما حالا تعداد تیم های متمول زیاد شده ...چون شرایط اقتصادی فوتبال هم واقعا امیدوار کننده شده. به هر حال ....تنها کاری که میتونه چلسی بکنه تنها رقابته و کار دیگه ای از دستش بر نمیاد..

اگه به پول باشه که خب PSG هم داره اگه به حذابیت هم باشه انصافا پروژه جذابی هست و به نظرم چلسی واسه جلب نظر بازیکنا باید روی فاکتور های دیگه ای که داره فوکوس کنه...که به نظرم سطح رقابت در پریمر لیگ و شخص اقای خاص دوتا فاکتور برگ برنده چلسی میتونن باشند نسبت به PSG

سوارز که شایعه ست بیشتر ، فکر نکنم اگه بخواد در جزیره بازی کنه جایی بهتر از لیورپول داشته باشه...فکر کنین با ایووانویچ هم تیمی شه

ده روسی رو نمیدونم خودش خواستار خروج از رم شده یا نه ! اخه خیلی متعجبم از این قضیه ...ده روسی ، توتی دوم رم هست ، خیلی خیلی متعصبه ...به هر حال کم مشتری نداشته هم این چند سال اخیر و خب رقیبان زیادی داره چلسی...

خبری از دراوزه بان نیس؟؟چون فاجعه ترانبال که داره میره ، کورترا هم که در اتلتیک موندنی شد ، دروازه بان دوم چلسی قراره کی باشه؟

وضعیت ماتا چگونه هست ؟ ایا واقعا شایعه ها در مورد اینکه مورینیو نمیخوادش صحت داره؟ عجیبه برام که بهترین بازیکن فصل پیش چلسی همچین شایعه ای در موردش شکل میگیره ، واقعا خیلی خوب بود.

14. 9 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز stealer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

ماتا موندنی شده و خود خوزه گفته که میمونه
    روسی هم با مربی یکم مشکل داشته و به احتمال زیاد میره حالا اگه به چلسی هم نیاد میره رئال یا psg
    سوارز هم به نظرم غیر ممکن هست بیاد چلسی کلا اگه از لیورپول بره تو لیگ جزیره نمیمونه و رئال هم میگفتن خواستارش هست
    الونسو رو بدن به ما
    روسی مال رئال

16. 8 کاربر از stealer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

خوب اینطور که مشخصه کاوانی به psg خیلی نزدیک شده و حتی رئال هم از خریدش پشیمون شده چون پیشنهاد psg خیلی بالاست!

همچنین ژابی آلونسو هم دیروز خبرش بود که به چلسی میاد اما امروز بعضی روزنامه ها از انتقالش به لیورپول خبر دادند کلا دست رو هر بازیکنی میگذاریم کلی خریدار پیدا میکنه

در حال حاضر دیگه مهاجم خوب شاید پیدا نشه یه گزینه مونده که اونم هیگواین رئال میتونه باشه

18. 4 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

کلا فرانسوی ها دارن همه بازیکنا رو روی هوا میزنن . مطمئن باشین PSG که از پارسال شروع کرد به خرید بهترین بازیکنها موناکو هم داره کم کم همین کار رو میکنه و لیگ فرانسه هم داره واسه خودش لیگی میشه ها . خدایی عجب بازیکنهایی رو هم PSG خرید . میترسم از اینکه فرانسه بشه قطب فوتبال اروپا . من از المان فقط دورتموند ، از جزیره فقط چلسی و از اسپانیا فقط بارسا رو قبول دارم و خودمم طرفدار بارسا هستم (نزنین منو) . ولی این فرانسوی ها هیچ جوره تو کتم نمیرن . حسی که نسبت به من سیتی دارم نسبت به تیمهای فرانسوی هم دارم .

به هر حال امیدوارم چلسی مهاجم خوبی گیرش بیاد . من خودم چند گزینه سراغ دارم اگه مورینیو قبول کنه اونو بخریم واسه چلسی به نظرتون جووتیچ چطوره ؟ مهاجم فیورنتینا . بازیش خیلی شبیه لواندوسکیه .

20. 4 کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •