تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید ultrabook مناسب

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض راهنمایی برای خرید ultrabook مناسب

سلام دوستان

من به دنبال یک لپتاپ قابل حمل هستم باسه مواقعی که سرکار یا جایی هستم که نیاز به لپتاپ هست و یا می خوام برای وقت های ازادم مطالعه یا به اینترنت دسترسی پیدا کنم ( بجای موبایل )

تو برنامه ام خرید تبلت هست ولی چون نیاز به استفاده از نرم افزارهای ویندوزی دارم یکم انتخاب هام محدود میشه و همچنین معمولا atom استفاده می کنم که ضعفترین قدرت رو باسه کارهای خارج از مرور وب داره - بخاطر همین می خوام بررسی کنم ببینم ایا رقیب مناسب می تونم باسش پیدا کنم که بشه جانشین کنم یا نه.

ایا ultrabook مناسبی باسه من هست که این نیازهارو باسه من پوشش بده؟

cpu : احتمالا i3 یا نهایتا i5 چون اکثر مواقع تنها یک کار انجام می دم و کارهای سنگین روی یک سیستم دیگر است و احتمالا تنها نتایج روی این سیستم میاد - استفاده عادی هم مطالعه و بررسی متن ها - اینترنت و کارهای سبک کاری است .
    رم : 2 یا 4 گیگ
    کارت گرافیک : انبرد یا ضعیف تریم مدل
    صفحه نمایش : در سایز 10-14 اینچ با قابلیت تاچ و همینطور اگر امکانپذیر شد امکان استفاده بطوری که بتوانم صفحه کلید رو بپوشاند و فقط با صفحه کار کنم باسه مرور وب ( حالا به صورت 360 درجه برگرده یا بچرخه روی کیبرد قرار بگیره فرقی نمی کنه) - اگر مدلی معرفی کردین که اخری رو نداشت مسئله ای نداره

هارد : نوع SSD - حجم مهم نیست - بیشتر این مهم هست که نگران صدمه دیدن هارد بخاطر استفاده در زمان حرکت هستم.
    ساعت کارکرد زیاد: عمر باطری برای کارکرد عادی رو بالای 4 5 ساعت می خوام ( 7 یا بیشتر برسسه که عالی میشه - گرچه شک کدارم اینقدر بتونه باتری ها بکشن)

ویندوز 8 ( هم مدیریت مصرف برقش بهتره هم سازگاتر با تاچ هست.)

قیمت : زیر 2.5 میلیون - در محدوده 2 میلیون - می خوام از لحاظ قیمت با تبلت یکم رقابت کنه.

لطفا هر چی مارک و مدل دارین لطفا بدین تا بررسی کنم .

ممنون

پ ن:
    اگر مسئله باسه معرفی هست بگین که پیش نیازهامو اصلاح کنم.
    ممنون

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

تقریبا میشه گفت تنها مدل های تاچ تو این قیمت vivobook های ایسوس هست که قیمتش هم مناسبه ، اما ظاهرا همون لپتاپ هستند و متاسفانه کیبوردشون جدا یا تاشو نیست

11 و 13 و 15 اینچ هم داره و از 1700 قیمتش شروع میشه

اما اگر یه لپتاپ هیبریدی میخوای ، لنوو یوگا هست که متاسفانه مدل ارزون قیمتش windows RT هست.

تنها گزینه ی مناسب برای شما شاید microsoft surface Pro باشه که از قیمتش خبر دارید !
    Last edited by biostar; 16-10-2013 at 11:18.

3. این کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

تقریبا میشه گفت تنها مدل های تاچ تو این قیمت vivobook های ایسوس هست که قیمتش هم مناسبه ، اما ظاهرا همون لپتاپ هستند و متاسفانه کیبوردشون جدا یا تاشو نیست

11 و 13 و 15 اینچ هم داره و از 1700 قیمتش شروع میشه

اما اگر یه لپتاپ هیبریدی میخوای ، لنوو یوگا هست که متاسفانه مدل ارزون قیمتش windows RT هست.

تنها گزینه ی مناسب برای شما شاید microsoft surface Pro باشه که از قیمتش خبر دارید !
    ممنون باسه راهنمایی ولی نوشدارو پس از مرگ سهراب شد

من این مدل هارو در محدوده 1.5 پیدا کردم باسه استفاده که البته همشون اتم روش هست

asus viva tab ME400
    acer icona tab w3

در محدوده 2 هیچی نیست بعد می پره تو نزدیک 2.5

مدل شما
    asus vivabook
    و
    acer icona p3

ضعیف ترین مدل سونی رو هم دیدم که باز طبق معمول خون برندش رو می گیره....

فکر کنم با پیش نیاز های من acer p3 نزدیکتر به چیزی که دنبالش هستم باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •