تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: شروع یا گیری انیمیشن سازی و طراح تصویر و بازی سازی

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض شروع یا گیری انیمیشن سازی و طراح تصویر و بازی سازی

سلام من میخواهم شروع کنم به یاد گیری ساخت انیمیشن سازی وبازی ساری و طراحی تصویر توی کامپیوتر ولی هیچ چیزی بلد نیستم یعنی اطلاعاتم صفره فقط چندتا نرم افزار میشتاسم که استفاده میشه حتی 3D max 2013رو خریدم و یه خورده خودم باهاش بازی کردم که بتونم کار کنم ولی موفق نشدم حتی توی چند تا سایت هم ثبت نام کردم که اموزش هاشون رو بخونم ولی بازم به دلیل مدرسه و کار های دیگه نرفتم دنبالش ولی امسال میخواهم حتما شروع کنم به یاد گیری علاقه زیادی هم دارم به کامپیوتر و کارای حرفه ای مثلا اورکلاک و نمیدونم از این کار ها رو خودم تجربی یاد گرفتم و فکر هم میکنم موفق شدم ولی این یه مورد چون وقت میخواست وتو سایت ها باید میگشتم نرفتم دنبالش + اون دلایلی که گفتم و زبانم هم خیلی خوب نیست ولی میتونم کتاب های انگلیسی رو بخونم و تقریبا به طور کامل بفهمم که چی میگه ولی دیکشنری هم باید کنارم باشه حتما و یه مقدار سخته برام رفتم دنبال کتاب های GPU PROکه دانلودشون کنم ولی کتاب اولش رو پیدا نکردم و تومحیط تریدی مکس هم یه خورده برام سخت بود فهمیدن کلمات و اصطلاحاتش
    حالا من هنوز شروع هم میشه گفت نکردم میخواهم اگه بشه و اجزش رو بتونم بگیرم امسال تا امتحانای ترم اول تموم شد اگر تونستم با چندتا دیگه از دوستام بریم یه اموزشگاه و شروع کنیم به یاد گیری ولی باز دوباره مشکل هست یه خورده این طرف اون طرف خوندم در مورد نرم افزار ها ولی نتونستم تصمیم بگیرم که از کجا شروع کنم با چه نرم افزاری و......
    اگه میشه راهنماییم کنید که از کجا باید شروع کنم و چه نرم افزاری روو انتخاب کنم و پایه کارم رو کجا بزارم و نمیدونم از این حرف ها
    و مدرک هم اگه داره مثل ICDL یا A+ که میاد مرحله به مرحله از صفر شروع میکنه و معتبر هم باشه و بشه به عنوان یه امتیاز ازش استفاده کرد بهم معرف کنید خیلی خوشحالم میشم

2. این کاربر از 1376MAXIMUM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یعنی تو این انجمن هیچ کس نیست که منو راهنمایی کنه کمتون میاد اطلاعاتتون رو بگید حتما باید خودم وقت بزارم در حالی که افراد این جا میبینن که یه نفر کمک میخواهد و کمک نمیکنن

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام ,
    اول پیشنهاد میکنم اینجارو بخونی:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم اضافه کنم که در کل واسه بازی سازی یا باید برنامه نویس شی یا گیم آرتیست واسه ساخت انیمیشن هم شاخه هاش زیاده مثل انیماتوری, ریگینگ, مدل سازی, جلوه های ویژه(vfx), شبیه سازی, و ...
    اگه میخوای حرفه ای شی باید یه شاخه رو بگیری و شروع کنی و تو اون حرفه ای شی همه اینارو خیلی سخته با هم بتونی تو مدت زمان کم یاد بگیری.

اما واسه شروع پیشنهاد میکنم فعلا این اموزش های مقدماتی و شروع کار با max رو بگیر (که تعدادشون هم کم نیست) از پایه اموزش میده که ببنی چی به چیه مثلا از مدل سازی شروع میکنه و کم کم با تمرین خودت با بخش های مختلف آشنا میشی و به اصطلاح میفتی رو غلتک...

در کل پروسه زمان بری هست اما هرچی که جلو تر میری واست شیرین تر میشه و هی دوس داری بیشتر یاد بگری..

موفق باشی

5. این کاربر از M0hsen3D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

درمورد تصویر سازی چی اگر بخواهم مثلا یه تصویری تو مایه های عکس اواتارم بسازم اونا رو هم با تریدی مکس میسازن ؟ حالا نه به اون حرفه ایی و اون کیفیت ولی یه چیزی تو همون مایه ها البته میدونم خیلی از این تصاویر اسکرین شات هستند ولی خیلی هاش هم اصلا تو بازی نیست مثل همین اواتارم

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •