تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: راهنمایی در موررد انتخاب دستگاه مناسب

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض راهنمایی در موررد انتخاب دستگاه مناسب

با سلام
    یه راهنمایی می خواستم بکنین
    ما تو خونه یه گیرنده دیجیتال و یه تلوزیون ال سی دی داریم . هر موقع که می خوام فیلم ببینم فقط خداخدا می کنم که پسوند اون فیلم رو بخونه
    می خواستم ببینم دستگاه خاصی نیست که بتونم ازش استفاده کنم و مشکل پسوند ها رو حل کنم . یه چیزی مثل سیستم اندروید و ... که هر کدک توش بروز رسانی بشه ؟
    البته خودم چند تا دستگاه پیدا کردم ولی اصلا نمی دونم به درد من می خوره یانه ؟

1- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

( دستگاه های بالا توی سایت digikala دات com) قرار دارن
    از این 3 مورد کدوم بیشتر به درد من می خوره ؟
    گزینه دیگه ای هم که به درد من بخوره سراغ ندارین ؟

چند تا سوالم داشتم
    1- تو سه گزینه بالا همه wifi دارن ولی فقط برای مارک d-link زده پشتیبان dlna یعنی گزینه های دیگه این فناوری رو ندارن ؟
    2- توی تهران سیستم iptv راه اندازی شده . سخت افزار خاصی باید برای راه اندازیش استفاده کرد ؟
    Last edited by blue2006; 27-12-2013 at 23:49.

پروفشنال stb2xxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

با سلام
    یه راهنمایی می خواستم بکنین
    ما تو خونه یه گیرنده دیجیتال و یه تلوزیون ال سی دی داریم . هر موقع که می خوام فیلم ببینم فقط خداخدا می کنم که پسوند اون فیلم رو بخونه
    می خواستم ببینم دستگاه خاصی نیست که بتونم ازش استفاده کنم و مشکل پسوند ها رو حل کنم . یه چیزی مثل سیستم اندروید و ... که هر کدک توش بروز رسانی بشه ؟
    البته خودم چند تا دستگاه پیدا کردم ولی اصلا نمی دونم به درد من می خوره یانه ؟

1- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

( دستگاه های بالا توی سایت digikala دات com) قرار دارن
    از این 3 مورد کدوم بیشتر به درد من می خوره ؟
    گزینه دیگه ای هم که به درد من بخوره سراغ ندارین ؟

چند تا سوالم داشتم
    1- تو سه گزینه بالا همه wifi دارن ولی فقط برای مارک d-link زده پشتیبان dlna یعنی گزینه های دیگه این فناوری رو ندارن ؟
    2- توی تهران سیستم iptv راه اندازی شده . سخت افزار خاصی باید برای راه اندازیش استفاده کرد ؟
    بهترین دستگاه پیشنهادی برای نیاز های شما Himedia q3ii است میتونید در لینک زیر بررسی کنید :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

بهترین دستگاه پیشنهادی برای نیاز های شما Himedia q3ii است میتونید در لینک زیر بررسی کنید :

آقا دستت درد نکنه
    الان این دستگاه قیمتش چنده ؟ نمایندگی تو ایران داره ؟ از کجا می شه خریداری کرد ؟
    توی سایت زده بود که این دستگاه فیلم 3d هم ساپورت می کنه . نیاز نیست که تلوزیون هم 3d ساپورت باشه ؟
    بعضا نوشته بودن که زیرنویس srt رو نتونسته بودن توش فعال کنن . علت چیه ؟
    می شه فیلم روی لپتاپ رو از طریق wifi روی این دستگاه پخش کرد ؟ ( مثل dlna) آخه گوشی و لپتاپ می شه .

اگه بتونی از معایب اونم بنویسی ممنون میشم .
    بازم ممنون

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

[SPOILER][/SPOILER]
    آقا دستت درد نکنه
    الان این دستگاه قیمتش چنده ؟ نمایندگی تو ایران داره ؟ از کجا می شه خریداری کرد ؟
    توی سایت زده بود که این دستگاه فیلم 3d هم ساپورت می کنه . نیاز نیست که تلوزیون هم 3d ساپورت باشه ؟
    بعضا نوشته بودن که زیرنویس srt رو نتونسته بودن توش فعال کنن . علت چیه ؟
    می شه فیلم روی لپتاپ رو از طریق wifi روی این دستگاه پخش کرد ؟ ( مثل dlna) آخه گوشی و لپتاپ می شه .

اگه بتونی از معایب اونم بنویسی ممنون میشم .
    بازم ممنون
    برای خرید به فروشگاه سایت مراجعه کنید البته با هماهنگی می تونید خرید حضوری هم داشته باشید :

این دستگاه فیلم 3d هم ساپورت می کنه . اما نیاز است که تلوزیون هم 3d ساپورت باشه

برنامه پلیر نصب شده در دستگاه با زیرنویس فارسی srt مشکل داره که به شرکت سازنده جهت رفع مشکل اطلاع داده شده ولی مشکلی نیست با نصب پلیر بی نظیر mxplayer به راحتی این مشکل حل میشه و برنامه مدیا سنتر XBMC هم کاملا زبان و زیرنویس فارسی رو پشتیبانی میکنه و تنها دستگاه است که در برنامه XBMC قابلیت پخش فایل های DVD,BLURAY,3DBLURAY را دارد .
    Q3II هم قابلیت DLAN و هم قابلیت miracast را دارد. کیفیت رنگ و پخش این دستگاه در بین اندروید باکس های موجود بی نظیره و رقیبی نداره
    کیفیت ساخت دستگاه بسیار خوبه ریموت کنترل با کیفیته و بخوبی کار میکنه من درتست ها عیب خاصی ندیدم و اصلا با 3 دستگاه بالا قابل مقایسه نیست
    Last edited by stb2xxx; 28-12-2013 at 21:52.

پروفشنال NaughtyCat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

[SPOILER][/SPOILER]

برای خرید به فروشگاه سایت مراجعه کنید البته با هماهنگی می تونید خرید حضوری هم داشته باشید :

این دستگاه فیلم 3d هم ساپورت می کنه . اما نیاز است که تلوزیون هم 3d ساپورت باشه

برنامه پلیر نصب شده در دستگاه با زیرنویس فارسی srt مشکل داره که به شرکت سازنده جهت رفع مشکل اطلاع داده شده ولی مشکلی نیست با نصب پلیر بی نظیر mxplayer به راحتی این مشکل حل میشه و برنامه مدیا سنتر XBMC هم کاملا زبان و زیرنویس فارسی رو پشتیبانی میکنه و تنها دستگاه است که در برنامه XBMC قابلیت پخش فایل های DVD,BLURAY,3DBLURAY را دارد .
    Q3II هم قابلیت DLAN و هم قابلیت miracast را دارد. کیفیت رنگ و پخش این دستگاه در بین اندروید باکس های موجود بی نظیره و رقیبی نداره
    کیفیت ساخت دستگاه بسیار خوبه ریموت کنترل با کیفیته و بخوبی کار میکنه من درتست ها عیب خاصی ندیدم و اصلا با 3 دستگاه بالا قابل مقایسه نیست
    سلام
    این دستگاهی که گذاشتین هارد با فرمت NTFS هم ساپورت میکنه از طریق USB هاش؟

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام
    این دستگاهی که گذاشتین هارد با فرمت NTFS هم ساپورت میکنه از طریق USB هاش؟
    بله ساپورت میکنه من از هارد دو ترابایتی استفاده می کنم

7. این کاربر از stb2xxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام
    ببخشید این دستگاه همان دانگل اندروید است که تلویزیون معمولی را به تلویزیون اسمارت تبدیل میکند ( دست رسی به اینترنت توسط وای فای )

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

پس چی شد ؟؟؟

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

تقریبا بله ولی این دستگاه علاوه بر اسمارت باکس یه مدیا سنتر کامله

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

تقریبا بله ولی این دستگاه علاوه بر اسمارت باکس یه مدیا سنتر کامله
    سلام
    اگر بتوانید در مورد ( تقریبا" ) که نوشتید توضیح بفرمایید ممنون میشوم .
    چون قصد خرید دانگل اندروید داشتم و حالا شما میفرمایید این دستگاه بهتر است . امکان دارد اگر شناخت دارید نظرتان را در مورد هردو دستگاه و معایب ومحاسن آن اعلام کنید. تا بتوانم تصمیم قطعی برای خرید بگیرم.
    با تشکر

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •