تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل بلوتوث لب تاپ

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و عکاسی naamre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض مشکل بلوتوث لب تاپ

با سلام

دوستان الان مدتیه که بلوتوث لب تاپم بعد از ری استارت یا خاموش روشن کردن غیر فعال می شه و باید دکمه سخت افزاریشو یه بار خاموش روش کنم تا دوباره فعال بشه چند بار ویندوز عوض کردم و درایورشم که با آپدیتهای ویندوز اضافه شده نصب کردم ولی مشکل حل نشده در ضمن بعضی وقتا هم صفحه یه دفعه سیاه می شه در حالی که سیستم روشه و هیچ دکمه ای کار نمی کنه باید دکمه پاور چند لحظه نگه دارم تا سیستم خاموش شه بعد روشن کنم بیشتر وقتی رو اسند بای می ره این طور می شه و موقع کارم پیش اومده این طور بشه. ویندوزم هم 7 هست ultimate در ضمن همیشه حواسم به وضعیت و دمای کارت گرافیکش هست و فکر نمی کنم از دمای بالای اون باشه ولی بعضی وقتا که تصویر می ره صدای فنو که داره کار می کنه می شه شنید.

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و عکاسی naamre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خوب مشکل سیاه شدن یا رفتن تصویرش مربوط عدم سازگاری دو تا برنامه یعنی فایروال outpost 9 و درایور کارت گرافیک بود . سکیوریتی سوییت outpost 9 رو که عوض کردم مشکل حل شد .درایور کارت گرافیک رو هم که uninstall کردم و مجددا همون سکیوریتی سوییت رو نصب کردم فعلا کار می کنه. در ضمن نصب درایور کارت گرافیک تا چه میزان مهمه چون خود ویندوز 7 هم به صورت پیش فرض می تونه کارت گرافیک رو شناسایی کنه. در ضمن شنیدم اگر کارت گرافیک رو نصب نکنید عمر کارت گرافیک بیشتر می شه این گفته منطقیه ؟چون کارت گرافیک لب تاپم سوخته بود و تعویض شده همش نگرانشم.
    Last edited by naamre; 25-02-2014 at 20:18.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •