تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: گرانفروشی 25 برابری اینترنت به مردم ؛ چرا؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه qatreh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض گرانفروشی 25 برابری اینترنت به مردم ؛ چرا؟!

دوستان یک بار دیگه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو با دقت بخونید
    چه کسی مسئوله این وسط؟
    چه کسی باید پیگیری کنه؟
    چه کسی از حقوق مصرف کننده دفاع میکنه؟
    .....

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان یک بار دیگه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو با دقت بخونید
    چه کسی مسئوله این وسط؟
    چه کسی باید پیگیری کنه؟
    .....
    تازه به این هم راضی نیستند و به حجم اینترنت کاربر هم دست اندازی می کنند

3. 2 کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه qatreh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

خوب ظاهرا کاربرانی که تا حالا این خبر رو دیدند ولی نظری نداراند مشکلی ندارند با این وضعیت
    پس از همینجا به مسئولین عزیز توصیه میکنم برید گرونترش کنید که هیچ ملالی نیست
    انشالله به جای 25 برابر بشه 50 برابر ما که بخیل نیستیم

کاربر فعال فلسفه B.Russell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

خوب ظاهرا کاربرانی که تا حالا این خبر رو دیدند ولی نظری نداراند مشکلی ندارند با این وضعیت
    پس از همینجا به مسئولین عزیز توصیه میکنم برید گرونترش کنید که هیچ ملالی نیست
    انشالله به جای 25 برابر بشه 50 برابر ما که بخیل نیستیم
    اعتراض؟
    به کی و کجا؟

فعلا اکثریت مردم ایران همیشه در صحنه هستن و به نظر من کسی که سواری میده رو ازش سواری میگیرن.
    حالا ما هم در کنارشون میسوزیم چون اقلیت مطلقیم.

6. 2 کاربر از B.Russell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

عزیز جان فک می کنی این همه روی سیستم های ف ی ل تر ینگ هزینه می کنن پولشو از کجا می دن؟؟؟؟ از جیب خود کاربرا به همین سادگی

پروفشنال + f.a.r.i's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دیگه فقط پول براشون مهمه ...زیرساخت افزایش سرعت اینترنت هست اما در اختیار کاربران نمیدن .

کاربر فعال موسیقی راک و متال Metalhead56's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

من فکر کنم در مقایسه با قیمتهای بین المللی چیزی حدود دویست برابر و حتی بیشتر باشه نه بیست و پنج برابر.من از سال 77 از اینترنت استفاده میکنم و چیزی که از همون موقع فهمیدم که اینها اصلاً و به هیچ عنوان از اینترنت خوششون نمیاد و هم بینهایت ازش متنفرن و هم ازش فوق العاده میترسن ولی از پولش بسیار خوششون میاد و میخوان هم مصرف کننده پول زیادی بابتش بپردازه و هم با زجر کار کنه.یه زمانی که دلار پونصد تومن بود ما برای هر ساعت اینترنت دیال آپ مجبور بودیم دویست-سیصد تومن حداقل بپردازیم تازه جدا از پول تلفن و جالبه که اون موقع فیلترینگ در حد خیلی کم حتی در حد صفر بود و بمرور که ارزونتر شد از حدود سال 80 اذیت و آزار فتیله پیچ کردن سایتها شروع شد.در طی این سالها وعده و وعیدهای زیادی آقایون دادن ولی همش در حد حرف بوده و از این ببعد هم در حد حرف باقی خواهد ماند و به هیچ عنوان اینترنت رو ارزون نخواهند کرد.کلاً اقایون از هر طریقی که به فکرشون میرسه و میتونن باید ملت رو بچاپن و از روز اول یکی از دغدغه های اصلیشون "بچاپ بچاپ حق مسلم ماست, مملکت ارث پدر ماست " بوده.

10. 3 کاربر از Metalhead56 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال teraktor2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

من فکر کنم در مقایسه با قیمتهای بین المللی چیزی حدود دویست برابر و حتی بیشتر باشه نه بیست و پنج برابر.من از سال 77 از اینترنت استفاده میکنم و چیزی که از همون موقع فهمیدم که اینها اصلاً و به هیچ عنوان از اینترنت خوششون نمیاد و هم بینهایت ازش متنفرن و هم ازش فوق العاده میترسن ولی از پولش بسیار خوششون میاد و میخوان هم مصرف کننده پول زیادی بابتش بپردازه و هم با زجر کار کنه.یه زمانی که دلار پونصد تومن بود ما برای هر ساعت اینترنت دیال آپ مجبور بودیم دویست-سیصد تومن حداقل بپردازیم تازه جدا از پول تلفن و جالبه که اون موقع فیلترینگ در حد خیلی کم حتی در حد صفر بود و بمرور که ارزونتر شد از حدود سال 80 اذیت و آزار فتیله پیچ کردن سایتها شروع شد.در طی این سالها وعده و وعیدهای زیادی آقایون دادن ولی همش در حد حرف بوده و از این ببعد هم در حد حرف باقی خواهد ماند و به هیچ عنوان اینترنت رو ارزون نخواهند کرد.کلاً اقایون از هر طریقی که به فکرشون میرسه و میتونن باید ملت رو بچاپن و از روز اول یکی از دغدغه های اصلیشون "بچاپ بچاپ حق مسلم ماست, مملکت ارث پدر ماست " بوده.
    تفکر حاکم بر کشور فکر می کنه اینترنت سگ هاریست و باید بهش قلاده زده بشه!!!
    نقل به مضمون از یکی از سرداران سپاه.

12. 2 کاربر از teraktor2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ham33d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    [̲̅a̲̅][̲̅h̲̅][̲̅v̲̅][̲̅a̲̅][̲̅z̲̅]

پيش فرض

چه کسی مسئوله این وسط؟
    چه کسی باید پیگیری کنه؟

.....
    تا زمانی که کشور دچار دزدی این مسئولین هست این وضع نت خوب میشه نه وضع مالی مردم بهتر میشه
    فقط خدا باید بداد مردم بیچاره ایران برسه

اگه نباشه جاش خالی می مونه King Tanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    ایــــــــران

پيش فرض

چه کسی مسئوله این وسط؟
    چه کسی باید پیگیری کنه؟
    .....
    حاجی من خودم زنگ زدم سازمان رادیوویی گفت اصل قیمت 1 مگ برای 3 ماه 18 گیگ 32 تومان هست شرکت ها میتونند تا 73000 تومان مانور قیمت بدن حالا خودت حساب کن ببین چی هست با 40000 پول مردم مانور بدن و ...

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •