تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: آموزش و ارائه بازی پرطرفدار (Counter Strike 1.6)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

12 آموزش و ارائه بازی پرطرفدار (Counter Strike 1.6)

با سلام خدمت تمامی کاربران پی سی ورلد.
    امروز طریقه بازی کردن آنلاین محبوب ترین و پر طرفدارترین بازی یعنی کانتر استریک با نسخه اصلی رو میخوام براتون شرح بدم

این بازی خیلی هیجان آور و امکان بازی کردن با دوستانتان در دو گروه ۱۵ نفره تروریست و ضد تروریست را فراهم میسازد.

تعدادی از تصاویر از محیظ بازی رو که به صورت آنلاین بازی میکنند رو برایتان میذارم حتما ببینید.

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG][IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG][IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG][IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG][IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG][IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG][IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG][IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG][IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG][IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG][IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

قدم اول : شما برای بازی کردن نیاز به خود بازی دارید که لینک بازی رو براتون آماده کردم میتونید از اینجا دانلود نمایید . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نکته 1 : این ورژن که برای دانلود در لینک باکس گذاشتم ، ویرایش شده توسط تیم اهوازگیم هست و با تمام ویندوز ها سازگاری داره ختی ویندوز 8
    نکته 2 : اگر حجم یا سرعت اینترنت کافی برای دانلود ندارید ، شما میتونید نسخه بازی رو از خدمات کامپوتری های محل هم تهیه و نصب کنید.

قدم دوم : برای بازی کردن این بازی به صورت آنلاین در سرور های ایرانی باید حتما از آنتی چیت استفاده نمایید تا سرور های آنلاین به شما اجازه ورود و دسترسی به سرور را بدهند.
    لینک دانلود آنتی چیت هم براتون میذارم که باید مثل خود بازی بر روی سیستم شما نصب بشه. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نکته 1 : آنتی چیت حتما باید قبل از بازی اجرا شود ، سپس بازی را اجرا کنید که بازی تخت نظر آنتی چیت اجرا بشه..
    نکته 2 : اگر بازی کانتر ۱٫۶ را از قبل در سیستم خود نصب دارید ، فقط نیاز به نصب آنتی چیت یا همان سیستم ضد تقلب می باشد.

قدم سوم : پس از اجرای آنتی چیت و بازی از طریق عکس هایی که در زیر گذاشتم میتونید به سرور های آنلاین متصل یشوید و از بازی لذت ببرید.

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG][IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG][IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

برای آیپی های سرور های آنلاین دیگر به سایت زیر مراجعه کنید.
    منبع : سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by localoca; 15-07-2014 at 17:51.

2. این کاربر از localoca بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال S.R Download's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    ورودتونو به پی سی ورلد خوش آمد میگم
    باید بگم بازی تاپیک داره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام ممنون بله دیدم . اما من به صورت تصویری آموزش رو گذاشتم بلکه کمی از ابهامات و اشکالات کاربران جهت بازی رفع بشه. میدونید که تصویر گویا تر از نوشته است. امیدوارم دوستان استفاده ببرند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام
    ورودتونو به پی سی ورلد خوش آمد میگم
    باید بگم بازی تاپیک داره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام ممنون بله دیدم . اما من به صورت تصویری آموزش رو گذاشتم بلکه کمی از ابهامات و اشکالات کاربران جهت بازی رفع بشه. میدونید که تصویر گویا تر از نوشته است. امیدوارم دوستان استفاده ببرند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام ببخشید من بعد از مدت ها خواستم کانتر بازی کنم بعد اومدم نسخه ی قابل حمل را دانلود کردم 65 مگ اما چون نسخه ی قابل حمل جواب نمیداد و ارور میداد 250 مگ کانتر اصلا رو دانلود کردم اما باز هم مشکل دارم. اول وارد قسمت هالف لایف میشه بعد بدون اینکه چیزی را تغییر بدم change games را میزنم و وارد کانتر 1.6 میشه اما بجز خودم هیچکس دیگه ای نیست (در حالت افلاین) و قبل از ورود به بازی هم اون گزینه ها که میشه تعداد افراد را نوشت هم نیست. چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کمک کنید!!!!! ممنون

داره خودمونی میشه aaligoli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2015
    محل سكونت
    ایران - تهران

پيش فرض

سرورهای ایرانی بازی کانتر 1.6

Public | 10.201.65.123:27015
    Deathmatch | 10.201.65.123:27016

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •