تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: استفاده از رومینگ بین الملل همراه اول = بدبختی (راهنمایی برای اعتراض و شکایت)

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تبریز، شهر اولین ها

پيش فرض استفاده از رومینگ بین الملل همراه اول = بدبختی (راهنمایی برای اعتراض و شکایت)

با سلام

اولا خدمت دوستان این را بگم که استفاده از رومینگ واقعا یه موضوع بدبخت کننده هست، به سوای اینکه کیفیت همراه اول در کشور ترکیه زیاد قابل قبول نبود، با وجود اینکه در سایتشون زده بود جشنواره تابستانی دارن ولی در مقابل صحبت کمی 240 هزار تومان هزینه برای من حساب شد و در سفر تلفنم قطع شد.

الان مجددا در میان دوره مهر ماه 98 هزار تومن رومینگ بین الملل اومده در حالی که من اصلا از تبریز بیرون نرفتم!

پیگیری هایی که کردم جواب خاصی نگرفتم جز اینکه رومینگ علی الحساب هست و تا 6 ماه طول میکشه بشینه به حساب و معلوم نیست که با چه تعرفه ای حساب میشه و تا کی قراره برای من رومینگ حساب بشه، اصلا از کجا پیگیری بشه که دقیقه اش چنده چند دقیقه صحبت شده و...

دوستان در این مورد تجربه و اطلاعاتی دارن راهنمایی بفرمایند و آیا راهی برای اعتراض و شکایت و... هست؟! (گرچه در مملکت ما بعیده)

و همچنین به دوستان این توصیه را میکنم که اشتباهی که من کردم را به هیچ وجه تکرار نکنین که اینها آدم را بدبخت میکنند.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

بنده امورمشتریکن همراه اول شاغلم شمابرید بهتره برید امورمشترکین شهرتون قسمت حسابداری همه چیزو به شمامیگن.دفاتر پست بانک یاپیشخوان نرید که نه اطلاعات درستی میدن نه سیستم کاملشو دارن.
    شماشانس اوردید که درکشوردیگه خط تون قطع شده واگرنه معلوم نبودکه چقدر براتون گرون ترازاین مبلغ درمی اومد چونکه دررومینگ معمولاشرکت خط روقطع نمیکنه.
    هیچ اعتراضی هم معمولاواردنیست ونهایتش اینه که قسط میبندن براتون.
    یه اشتباه دیگه هم کردید این هست که درکشوردیگه باخط اصلی تون جواب تماس هاتون رومیدادید که نبایداینکارومیکردید فکرنکنید که طرف دیگه باشماتماس میگیره هزینه اش برای اون می افته مبلغی هم به گردن شمامی افته که خیلی بیشتر از اون فرد تماس گیرنده هست.
    معمولا توی مسافرت ها یه خط اعتباری معمولی صفر تهیه کنید وبامبلغ ناچیزی بشه شارژش کرد تا کسی غیراز بستگان درجه 1 شماره شمارونداشته باشن وتماس هاتون درحد ضروری باشه که این چنین ضررنکنید

3. 2 کاربر از worldm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تبریز، شهر اولین ها

پيش فرض

با تشکر

می دونستم که برای خودم هزینه داره ولی به تعداد معدودی به خاطر کار باید جواب میدادم والا جواب بقیه را ندادم.

من از خدمات غیر حضوری دادم ریز مشخصاتم اومد به ایمیلم.

حسابی که کردم طبق همون ریز و تعرفه ای که مشخصه حتی برای 20 ثانیه مکالمه هم تعرفه 1 دقیقه حساب شده کل رومینگ من 175 هزار تومن شده و با مکالمات دیگه قبض مرداد و شهریور شده 220 تومن که خوب درسته.

الان من این 92 تومنی که مهر ماه رومینگ اومده را نفهمیدم برای چی هست.

میگن ماوالتفاوت و علی الحساب هست، مگه امکان داره و حق داره یه شرکت بیشتر از تعرفه بگیره.

در این مورد میتونید راهنمایی کنید؟ چون طبق محاسبات اصلا این مبلغ در نمیاد و در ریز مهر ماه هم اصلا این مورد دیده نمیشه!

بحث قسط و... نیست بحث اینه که آدم نمی خواد حقش خورده بشه و این شرکت ها اینطور هر کاری دلشون خواست انجام بدن/

5. این کاربر از ice_man_sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

قانون شرکت این هست که هزینه مکالمات زیر یه دقیقه رو سیستم رند به دقیقه ثبت میکنه برای کشورهای مختلف هم هرکدوم نرخش متفاوت هست.
    درضمن شمابابت استفاده ای که از زیرساختهای مخابراتی شرکت کردید هم باید علاوه برا اون هزینه مکالماتتون یه هزینه ای روجدا بدین اینوهم فراموش نکنید .حالا ممکنه به شکل ماوالتفاوت به شمااعلام بشه ولی چیزی هست که ثبت میشه که اینم بازبرای هرکشورمتفاوت هست.
    یچیزدیگه هم ممکن هست که سیستم بصورت اتوماتیک بزنه این هست که اگه مبلغ مکالمه شمابیشتر از ودیعه باشه بصورت خودکار اون اضافه اش روبه صورتحساب دوره بعدی که برای شما مهرماه هست انتقال میده.
    یا احتمال دیگه این هست که معمولادراثر اختلالات جدید شبکه این اتفاق افتاده که وقتی شماوارد کشورشدید گوشی شما همچنان رومینگش فعال بود وانتن جدید رودریافت نکرد وهمچنان هزینه رومینگ براتون ثبت شده.
    ایناچیزایی بودکه به ذهنم میرسید بذاریچیزی رو راحت بهتون بگم حساب کتاب مخابرات اصلامشخص نیست هرچیزی دوست دارن داخل قبض میزنن مشترکاهم ازهیچی خبرندارن
    به هرحال پولی هست که حتماازشمامیگیرن چه حقشون باشه چه نباشه.
    شمارتون پیام خصوصی کنیدتاچک کنم ببینم میشه چیزی دراوردیانه.البته سیستمی که بنده دارم اختیارات کاملشوندارم شانس شما ببینم چیکارمیشه کرد.

7. 2 کاربر از worldm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    علت مابه التفاوت گرفتن اینه که قسمتی از پولی که ازتون میگیرن پرداخت میشه به اوپراتور خارجی که ارتباطتون رو با ایران فراهم میکنه .
    نمیدونم همراه اول هم اینطور هست یا نه ؟ اگر برید خارج و یه نفر از ایران زنگ بزنه به خط ایرانسلتون ( فقط زنگ بزنه بدونِ اینکه جواب بدین ) , دقیقه ای 1200 یا 2000 تومن ازتون کم میشه !!!!
    اگر باور نمیکنین از شماره ی 700 ایرانسل بپرسین .
    کلاً رومینگِ خارج از کشور به قولِ قدیمیها تاولِ داغه .
    بنده توی کویت از ایرانسل یه مسج فقط مسج چند کلمه ای زدم به ایران , 2000 تومن کم شد !!!
    بهترین راه اینه که گوشیتون همیشه روی حالت هواپیما باشه و فقط 15 یا 30 دقیقه یک بار روشن کنین تا اگر کسی بهتون مسج زده ببینینش .در بعضی کشورها میتونین یک خط اعتباری مجانی بگیرین که فقط باید حدودِ 50 تومن شارژ اجباری اولیه براش بگیرین . اما با همون 50 هزار تومن میتونین از اینترنت و برنامه هائی مثل اسکایپ و غیره و همچنین پیامک استفاده کنین که خیلی ارزونه
    هر کسی هم بهتون زنگ بزنه مجانی هست برای شما .
    خودتون هم اگر مجبور بشین زنگ بزنین ایران , خیلی ارزانتر از رومینگ میشه .

9. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه britain's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

اگر سیمکارت دائیم همراه اول دارید به هیچ وجه از رومینگ استفاده نکنید ...... قشنگ قبضتون 200 هزار به بالا میاد ..... من یه قبض 200 هزار تومن برای خط 120 تومنیم داده .... همراه اول اپراتور خطرناکی هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •