تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل با رزولوشن و کارت گرافیک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض مشکل با رزولوشن و کارت گرافیک

باسلام
    دوستان من اخیرا یه لپتاپی خریدم که صفحش Full Hd هست
    دوتا کارت گرافیک داره
    یکی انویدیا و یکی هم اینتل
    حالا مشکلی که من دارم اینه که داخل تنظیمات رزولوشن لپتاپ که میرم٬نهایت رزولوشن رو میزنه HD!و در واقع Display رو با گرافیک intel میاره بالا
    خواستم بدونم مشکل از صفحه لپتاپه یانه کارت گرافیک درست نصب نیس؟
    بعد اینکه داخل nvidia control panel هم که میرم تنظیمات رزولوشن اصلا وجود نداره و فقط تنظیمات 3d هست و اصلا شبیه بقیه کنترل پنلهای انویدیا نیس
    کسی میتونه کمکم کنه؟
    ممنون

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

باسلام
    دوستان من اخیرا یه لپتاپی خریدم که صفحش Full Hd هست
    دوتا کارت گرافیک داره
    یکی انویدیا و یکی هم اینتل
    حالا مشکلی که من دارم اینه که داخل تنظیمات رزولوشن لپتاپ که میرم٬نهایت رزولوشن رو میزنه HD!و در واقع Display رو با گرافیک intel میاره بالا
    خواستم بدونم مشکل از صفحه لپتاپه یانه کارت گرافیک درست نصب نیس؟
    بعد اینکه داخل nvidia control panel هم که میرم تنظیمات رزولوشن اصلا وجود نداره و فقط تنظیمات 3d هست و اصلا شبیه بقیه کنترل پنلهای انویدیا نیس
    کسی میتونه کمکم کنه؟
    ممنون
    تو دیوایس مینیجر ببینید گرافیک اصلی هم نصب شده باشه اگر نصب نیست درایورشو دانلود و نصب کنید قابلیت optimus هم در بایوس فعال باشه بعد میتونید بین دو گرافیک سوئیچ کنید و سپس ریزولیشن رو بررسی کنید من فکر کنم درایورها درست نصب نشده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

تو دیوایس مینیجر ببینید گرافیک اصلی هم نصب شده باشه اگر نصب نیست درایورشو دانلود و نصب کنید قابلیت optimus هم در بایوس فعال باشه بعد میتونید بین دو گرافیک سوئیچ کنید و سپس ریزولیشن رو بررسی کنید من فکر کنم درایورها درست نصب نشده
    ممنون از پاسخگوییتون
    هردو درایور نصب هست اما درایور انویدیا کنترل پنلش کامل نیست و این نقص رو داره
    میشه در مورد بایوس و اپتیموس هم توضیح بدید چون چیزی در موردش نمیدونم
    ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

ممنون از پاسخگوییتون
    هردو درایور نصب هست اما درایور انویدیا کنترل پنلش کامل نیست و این نقص رو داره
    میشه در مورد بایوس و اپتیموس هم توضیح بدید چون چیزی در موردش نمیدونم
    ممنون

هیچی در بایوس این قابلیت که مربوط به سوئیچ بین دو درایور است فعال باشه چیز دیگه ای نداره

در مورد درایور به نظر من از سیف مود درایور اصلی رو پاک کنید و آخرین ورژن درایور رو از سایت خود لپ تاب یگیرید و دوباره نصب کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

هیچی در بایوس این قابلیت که مربوط به سوئیچ بین دو درایور است فعال باشه چیز دیگه ای نداره

در مورد درایور به نظر من از سیف مود درایور اصلی رو پاک کنید و آخرین ورژن درایور رو از سایت خود لپ تاب یگیرید و دوباره نصب کنید
    بازم ممنون
    داداش یسوال تخصصی
    رزولوشن مگه یه فیچر سخت افزاری برا صفحه نمایش نیس؟
    یعنی منظورم اینه صفحه ای که فول اچ دی باشه مگه نباید فقط و فقط رو 1080 درست کار کنه؟و در واقع داخل تنظیمات رزولوشن ماکزیمم همون فول اچ دی باشه نه اینکه ماکزیمم رو اچ دی نشون بده
    یا نه من اشتباه میکنم وممکنه درواقع صفحه فول اچ دی باشه ولی باتوجه به گرافیک٬رزولوشن ماکزیمم روی اچ دی باشه
    همچین چیزی ممکنه؟

بعد داداش اپتیموس از داخل بوت فعال میشه درسته؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

بازم ممنون
    داداش یسوال تخصصی
    رزولوشن مگه یه فیچر سخت افزاری برا صفحه نمایش نیس؟
    یعنی منظورم اینه صفحه ای که فول اچ دی باشه مگه نباید فقط و فقط رو 1080 درست کار کنه؟و در واقع داخل تنظیمات رزولوشن ماکزیمم همون فول اچ دی باشه نه اینکه ماکزیمم رو اچ دی نشون بده
    یا نه من اشتباه میکنم وممکنه درواقع صفحه فول اچ دی باشه ولی باتوجه به گرافیک٬رزولوشن ماکزیمم روی اچ دی باشه
    همچین چیزی ممکنه؟

بعد داداش اپتیموس از داخل بوت فعال میشه درسته؟
    چرا هست منتها وقتی درست درایور نصب نشه نمیتونید به حداکثر ریزولیشن برید و ممکنه اذیت کنه

تو تنظیمات بایوس تنظیمات اصلیش هست تو تنظیمات بوت نیست تو قسمت setting یا configure

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •