تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: پسوند php

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض پسوند php

سلام دوستان....من dream weaver مشکل پیدا کرد مجبور شدم پاکش کنم بعد کلیه فایل هایی که پسوندشون php بود شکلش عوض شد...الان با notpad یا notpad++ هم کار میکنم بعد فایل رو با پسوند php ذخیره میکنم شکلش همون شکل فایل های متنی هستش....با اینکه file type رو هم روی all files میزارم .....میشه کمکم کنید؟چون تا وقتی اینجا درست نشه نمیتونم توی wamp ازش خروجی بگیرم......خواهشا کمکم کنید فوق العاده بهش احتیاج دارم

مدیر انجمن طراحی صفحات وب tabriz-info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

سلام دوستان....من dream weaver مشکل پیدا کرد مجبور شدم پاکش کنم بعد کلیه فایل هایی که پسوندشون php بود شکلش عوض شد...الان با notpad یا notpad++ هم کار میکنم بعد فایل رو با پسوند php ذخیره میکنم شکلش همون شکل فایل های متنی هستش....با اینکه file type رو هم روی all files میزارم .....میشه کمکم کنید؟چون تا وقتی اینجا درست نشه نمیتونم توی wamp ازش خروجی بگیرم......خواهشا کمکم کنید فوق العاده بهش احتیاج دارم
    اولا: برای تنظیم باز شدن فایل های php توسط notepad++ ابتدا برنامه نوت پد پلاس پلاس رو اجرا کنید سپس به تنظیمات یعنی preference برید
    در تب File Association هر فایل یا پسوندی رو که میخواهید با این برنامه باز بشه به سمت راست منتقل کنید بعد ذخیره و تمام

دوما: اینکه فرمودید تا وقتی این درست نشه تو ومپ کار نمیکنه باید بگم هیچ ارتباطی به هم ندارن

شما آیکون ومپ رو نگاه کنید و مطمئن باشید که به صورت سبز شده باشه نه نارنجی یا قرمز

دوما برای امتحان یک فایل example.php داخل فولدر www در پوشه ومپ ایجاد کنید و یک کد ساده بنویسید تا از اجرای فایل های پی اچ پی مطمئن شوید

دقت کنید برای اجرای این فایل باید در مرور گر خود به آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید

چون دیدم خیلی ها فایل رو با ادرس مستقیم ویندوزش میخوان تو مرورگر اجرا کنن که این کار اشتباهه

3. این کاربر از tabriz-info بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •