تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل سخت افزاری

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi--'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    خونه

پيش فرض مشکل سخت افزاری

درود
    من چند هفته پیش کابل هارد رو کندم و دوباره جا زدم.
    بعد اون پی سی رو که روشن کرد سرعتش خیلی کند،شده بود.
    و یک دفعه صفحه آبی مرگ اومد و دیگه ویندوز بالا نیومد ویندوز عوض کردم و ویندوز 7 نصب کردم ولی دوباره بعد یه مدت همونجوری میشد ولی ویندوزی میومد که داغون بود.
    دوباره ویندوز 10 نصب کردم تا شاید مشکل حل بشه و مشکل از ویندوز بودت باشه ولی بازم همونجوری میشد.
    الانم ویندوز 10نصب کردم ولی بعد نصب اصلا ویندوز بالا نمیاد و صفحه آبی مرگ با ارور bad config nfo میاد و پی سی ریست میشه بعدش هم میخواد ویندوز رو ریپیر کنه.
    معمولا موقع کار هایی که قبل از این مشکل، بدون مشکل انجام میدادم ،صفحه آبی مرگ میومد و پیامش هم memory management بود.
    این مشکل با تعویض کدوم قطعه از پی سی حل میشه؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

درود
    و یک دفعه صفحه آبی مرگ اومد و دیگه ویندوز بالا نیومد ویندوز عوض کردم و ویندوز 7 نصب کردم ولی دوباره بعد یه مدت همونجوری میشد ولی ویندوزی میومد که داغون بود.
    دوباره ویندوز 10 نصب کردم تا شاید مشکل حل بشه و مشکل از ویندوز بودت باشه ولی بازم همونجوری میشد.
    الانم ویندوز 10نصب کردم ولی بعد نصب اصلا ویندوز بالا نمیاد و صفحه آبی مرگ با ارور bad config nfo میاد و پی سی ریست میشه بعدش هم میخواد ویندوز رو ریپیر کنه.
    معمولا موقع کار هایی که قبل از این مشکل، بدون مشکل انجام میدادم ،صفحه آبی مرگ میومد و پیامش هم memory management بود.

به نظرم مشکل از خوب جفت و جور نشدن هارد
    شما دوباره کابلای متصل به هاردو خوب جفت وجور کن
    اگر قبلا خوب بوده بعد از دستکاری با کابل هارد اینطوری شده احتمالا مشکل از همون کابل هارد

تو تنظیمات مادربرد هم میتونید ببینید هارد وضعیتش خوبه یا نه

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

درود

این ارور از هر چیزی میتونه باشه علت های نرم افزاری مثل سیستم عامل درایور و ویروس که فکر نکنم شما این مشکل رو داشته باشید علت بعدی بیشتر میتونه از رم و هارد باشه احتمال های بعدی پاور و مینن که برای شما کمتره باید با قطعه سالم سیستم رو بررسی کنید بهتره هاردتون رو به عنوان هارد دوم به یک سیستم دیگه بزنید و از تب health نرم افزار hd tune عکس بدید

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

طبق اخبار و شایعات چند وقت اخیر بازار قطعات کامپیوتر، شایعه‌ی ورود رم غیر اصلی کورسیر به بازار بسیار قوت گرفته ، و نگرانی‌هایی را برای کاربران رم ها ایجاد کرده است و یکی از فروم ها به بررسی دقیق این موضوع پرداخته ، برای شخص من این مشکل پیش امده و یک رم تقلبی با گارانتی انفورماتیک گستر خریدم و دچار مشکل شدم .

برای این بررسی 2 نمونه از رم کورسیر 4GBباس 1600 با 2 گارانتی متفاوت در نظر گرفته شده .
    این رم با گارانتی انفورماتیک گستر بوده وای به حال بقیه رم ها

اگه به دنبال اطلاعات بیشتری در این مورد هستید لینک زیر را ببینید تا شما نیز ضرر نکنید :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

وای به حال رم های متفرقه ، تجربه شد که از این به بعد هر کالایی را با گارانتی اصلیش تهیه کنم و به قیمتم توجه کنم چون هر ارزونی بی علت نیست .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •