تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشکل در نصب رم جدید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض مشکل در نصب رم جدید

سلام. مادربوردم GA41MT-ES2L  گیگاایت هستش وتا 1333 ساپورت می کنه. با توجه به اینکه می گفتند اگر رم با فرکانس بالاتر بندازی، مشکلی پیش نمیاد و خودش Downclock میشه من هم دو تا رم گیگ کینگستون مدلHyper Fury  با فرکانس 1866روی مادربوردم انداختم. الان دو تا رم جدید رو که نصب می کنم سیستم بالا نمیاد و صدای بوق کیس بلند میشه و سیستم ریستارت میشه!!

فرکانس سی پی یو رو  روی 333 گذاشتم .ولی بازهم درست نشد!حالا لازمه قسمت های دیگه بایوس روی کامل تنظیم کنم،؟ قسمت Cpu  رو باید کانفیگش درست کنم و یا رم رو؟
    نکته: بایوس رو آپدیت کردم، رم ها هم سالم هستن( چون وقتی با یه دونه رم قبلیم سیستم میاد بالا و رم جدید رو داخل اسلات میزارم و
    با نرم افزار Cpuz چک می کنم مشخصات رم جدید رو نشون میده؛ حالانمی دونم این معنیش این میشه که رم ها سالم هستن و کار میکنن یا نه؟)

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام. مادربوردم GA41MT-ES2L گیگاایت هستش وتا 1333 ساپورت می کنه. با توجه به اینکه می گفتند اگر رم با فرکانس بالاتر بندازی، مشکلی پیش نمیاد و خودش Downclock میشه من هم دو تا رم گیگ کینگستون مدلHyper Fury با فرکانس 1866روی مادربوردم انداختم. الان دو تا رم جدید رو که نصب می کنم سیستم بالا نمیاد و صدای بوق کیس بلند میشه و سیستم ریستارت میشه!!

فرکانس سی پی یو رو روی 333 گذاشتم .ولی بازهم درست نشد!حالا لازمه قسمت های دیگه بایوس روی کامل تنظیم کنم،؟ قسمت Cpu رو باید کانفیگش درست کنم و یا رم رو؟
    نکته: بایوس رو آپدیت کردم، رم ها هم سالم هستن( چون وقتی با یه دونه رم قبلیم سیستم میاد بالا و رم جدید رو داخل اسلات میزارم و
    با نرم افزار Cpuz چک می کنم مشخصات رم جدید رو نشون میده؛ حالانمی دونم این معنیش این میشه که رم ها سالم هستن و کار میکنن یا نه؟)
    سلام هردو رمتون سالمه
    ننوشتید حافظه رمتون چند؟
    از طرفی ببیند مادربردتون و سی پی یوتون حداکثر حافظه قابل پشتیبانیش چنده
    ببینید خوب رما جا خورده روی اسلاتا
    اگر همه اینا رو انجام دادید و دید باز روشن نمیشه احتمال زیاد به خاطر فرکانس رماتونو

3. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

آره. چون با نرم افزار cpuz میتونم مشخصات رم رو ببینم
    دوتا رم 4، جمعا 8

مسأله اینه که داخل سایت سازنده رم ، نوشته که از 1333 تا 1866رو ساپورت میکنه و داخل سایت سازنده مادربورد هم پشتیبانی از 1333 هم رو نوشته!!

Sent from my SM-P601 using Tapatalk

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

آره. چون با نرم افزار cpuz میتونم مشخصات رم رو ببینم
    دوتا رم 4، جمعا 8

مسأله اینه که داخل سایت سازنده رم ، نوشته که از 1333 تا 1866رو ساپورت میکنه و داخل سایت سازنده مادربورد هم پشتیبانی از 1333 هم رو نوشته!!

منم گفتم هر دو رمتون سالمه جمله خبری بود

مادربرد رمو تا 1333 کم میکنه
    شاید سی پیو و مادربرد تا 8 گیگ ساپورت نکنند مشکل از فرکانس نیست فرکانسو کم میکنه ولی ظرفیتو که نمیشه کم کرد

6. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام. مادربوردم GA41MT-ES2L  گیگاایت هستش وتا 1333 ساپورت می کنه. با توجه به اینکه می گفتند اگر رم با فرکانس بالاتر بندازی، مشکلی پیش نمیاد و خودش Downclock میشه من هم دو تا رم گیگ کینگستون مدلHyper Fury  با فرکانس 1866روی مادربوردم انداختم. الان دو تا رم جدید رو که نصب می کنم سیستم بالا نمیاد و صدای بوق کیس بلند میشه و سیستم ریستارت میشه!!

فرکانس سی پی یو رو  روی 333 گذاشتم .ولی بازهم درست نشد!حالا لازمه قسمت های دیگه بایوس روی کامل تنظیم کنم،؟ قسمت Cpu  رو باید کانفیگش درست کنم و یا رم رو؟
    رم جدید به صورت تکی کار میکنه ؟
    همچنین ببینید مینتون حداکثر چه مقدار حجم رم ساپورت میکنه و هر اسلات حداکثر چه مقدار حجم رم حمایت میکنه

Sent from my SM-J500H using Tapatalk
    Last edited by EXTREME; 18-12-2015 at 20:36.

8. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

رم جدید به صورت تکی کار میکنه ؟
    همچنین ببینید مینتون حداکثر چه مقدار حجم رم ساپورت میکنه و هر اسلات حداکثر چه مقدار حجم رم حمایت میکنه

نه کار نمیکنه!
    اوکی چک میکنم

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اگر رم جدید تکی رو هیچ اسلاتی کار نمیکنه یا این مشکل از طرف بایوس است که با آپدیت بایوس باید حل بشه یا رم با برو سازگار نیست یا اسلات این حجم رم رو حمایت نمیکنه یا خود رم ایراد داره که احتمالش کمتره

11. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

بایوس هم آپدیت کردم با پرس و جویی که این ور و اونور کردم، به نظر میاد مشکل از عدم سازگاری رم با مین بورد هستش، که باید رم رو عوض کنم. ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •