تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: !!! کمک در مورد پاک شدن اطلاعات هارد !!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه cully_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    PALACE OF DREAMS

پيش فرض !!! کمک در مورد پاک شدن اطلاعات هارد !!!

آقا تو رو خدا کمک کنی د. 2 شب نمیتونم بخوابم ...
    اطلاعات یکی از درایوای هارد من از بین رفته میخوام اگه کسی میتونه کمکم کنه.
    اینم از توضیح اتفاقی که افتاد ... ببخشید که طولانیه ولی کامل نوشتم که اگه کسی میتونه واقعاً کمک کنه قضیه دستش بیاد.

من یه هارد 120 دارم یعنی داشتم که اون رو به 3 درایو C=10GB و D=30GB و E=80GB تقسیم کرده بودم.
    درایو C و D من FAT32 و درایو E من NTFS بود. من میخواستم محتویات درایو E خودم رو یه هارد 80 که به دستگاه وصل کرده بودم کپی کنم. این کار رو با copy و paste کردن معمولی انجام دادم ولی به خاطر مدت زمان طولانی که این کار میگرفت از این کار منصرف شدم و cancel کردم.
    بعد از یه کم با دستگاه ور رفتن و بازی کردن دستگاه رو شات دان کردم.
    -------- و مشکل از اینجا شروع شد : بعد از روشن کردن دستگتهم با رفتن روی درایو E از من میخواست که درایو رو فرمت کنم و نمیتونست محتویاتش رو نشون بده. تازه فرمتش هم از NTFS به RAW تغییر پیدا کرده بود. دوباره دستگاه رو ریست کردم و اینبار رفت توی SCANDISK و درایو E رو چک کرد.(اسکن دیسک تمام فایلهای درایو E رو میشناخت و دونه دونه اونها رو چک میکرد و مینوشت FILE INDEX INVALID.CHANGING TO VALID یه همچین چیزایی.این کار 40 50 دقیقه طول کشید و وارد ویندوز شد , ولی بازهم بارفتن روی درایو E ازم میخواست فرمتش کنم و تغییری نکرده بود.
    من PARTITION MAGIC رو نصب کردم و دیدم که تنها 20GB از درایو E من رو میشناسه و بقیه 40GB رو به عنوان UNALLOCATED میشناسه .
    --- اشتباه من ----->>> من با پارتیشن مجیک اون 40 گیگ UNALLOCATED رو با RESIZE کردن به اون 20GB بقیه اضافه کردم و لی در انتها خود برنامه کل درایو جدید رو یه بار فرمت کرد و ... و ... و همه چیز از دست رفت.....
    من باا 4 تا 5 تا برنامه RECOVERY امتحان کردم ولی چیزی رو نتونستم دوباره سازی بکنمو رکاور بکنم.

امیدی هست ؟

نگید نه چون من فایلهای خیلی مهمی دارم توش؟ کسی برنامه ای چیزی سراغ نداره ؟

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام اولین راهش استفاده از سیستم ری استوره
    دومیش استفاده از نرم افزار های بازگردانی اطلاعات معمولا 100 در 100 نیست و حد اکثر تا 70 در صد جواب می دهدتا زمانی که به درایو دست نزده باشی!!! و اگرنه...
    Last edited by shahedi; 13-12-2006 at 23:29.

پروفشنال arkadas's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

هارد هشتادی که داشتید محتویات درایو eخودتون را در آن کپی می کردید،فرمت درایوش چی بود؟؟Fat32؟
    اگر آره،اینجا رو بخونید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه 0o1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    یه جای گرم

پيش فرض

ببین با این نرم افزار ها اکثرنشون کار کردم ولی همه بی خاصیتا و فقط وقتتو می گیرن. ببرش بازار تو بعضی از مغازه ها افرادی هستند که می تونن راحت اطلاعاتتو حتی بعد از Fdisk برگردونن البته باید سر کیسه رو شل کنی . تو سایت Istgah.com هم چند تا اگهی از این افراد دیدم می تونی بری اونجا و سرچ کنی. ناکسا نمی دونم چکار می کنن یه بار به یکیشون پیله کردم که رمز و راز کارشو بگه ولی نگفت ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •